Įkraunama...
Įkraunama...

LUIVAC Imunitetą stiprinanti priemonė

sveikos smile.gif eilinįkart susirgo pana bronchitu, tai antibus geria, gydytoja rekomendavo vartoti Luivac, o nuo kada vartoti po antibiotikų nepasakė g.gif Gal kas žinot? Arba ką daryti kai vidury L kurso susirgtų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 03 20, 10:44)
sveikos smile.gif eilinįkart susirgo pana bronchitu, tai antibus geria, gydytoja rekomendavo vartoti Luivac, o nuo kada vartoti po antibiotikų nepasakė g.gif Gal kas žinot? Arba ką daryti kai vidury L kurso susirgtų? unsure.gif

Jį galima gerti ir tada kai vaikas serga. Instrukcijoj parašyta 4u.gif
Jas reikia gerti 1 mėn paskui mėnuo pertrauką ir vėl gerti mėnesį smile.gif -Anotacija-

Jei gydydamiesi luivaku vis dėlto susirgote kvėpavimo takų uždegimu, tai
nereiškia, kad luivakas neveikia. Organizmo atsparumui padidėti reikia
laiko, todėl toliau gerkite šį vaistą, kaip Jums buvo nurodyta.
Paklauskite savo gydytojo, ar Jums reikia vartoti dar ir kitų vaistų. Jei gydytojas Jums paskirs antibiotikų, galite toliau gerti luivaką kartu su antibiotiku. Vis dėlto luivakas negali pakeisti gydymo antibiotiku.
Atsakyti
as pati geriau Luivac kol dar lankiau mokykla, nes angina, sinusitas ir bronchitas, buvo mano draugai unsure.gif sugerus viena kursa ramu buvo 2 metus. zinoma paskaudedavo ir gerkle ir sloga budavo bet be komplikaciju ir be aukstos temperaturos thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojom Luivac, bet gal irgi per vėlai pradėjom. Mums daktarė parekomendavo po persirgto bronchito. Tai mėnesį sugėrėm, o tada prasidėjo kosulys kuris perėjo į plaučių uždegimą. Sausio mėnesį du kartus persirgom plaučių uždegimu. Bet va dabar buvo pasigavęs infekciją tai slogytė buvo labai maža ir trumpa. Tai gal nuo Luivaco g.gif
Atsakyti
o kokio dydzio ta mazdaug tabletyte yra? kaip kontraceptines? ar didesnes? g.gif
Atsakyti
Žiūriu, dar niekas neatsakė... Tabletytė maža. Mano mažius, tokio pat amžiaus kaip tavasis, tai laisvai nurytų. smile.gif Tik nežinau ar tokiam pypliui galima duoti. g.gif Mums visai imunostimuliatorių nepataria, nes nesirgalius mažius, tai sakė nėra reikalo tą imunitetą apkraut be reikalo. g.gif
O Luivac`ą pirkom vyresnėliui- pradinukui, nes linkęs pasigaudyt ligelių. smile.gif

Beje, imunostimuliatorių gėrimo laikas- VASARA. Nes, žiūriu, mamos duoda žiemą ir stebisi, kad nelabai veikia... juk imunitetas dar nesusidarė- nesuveikė vakcina, nėr ko norėt. Taip net kelios gydytojos man aiškino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 06 22, 02:01)
Žiūriu, dar niekas neatsakė... Tabletytė maža. Mano mažius, tokio pat amžiaus kaip tavasis, tai laisvai nurytų. smile.gif Tik nežinau ar tokiam pypliui galima duoti. g.gif Mums visai imunostimuliatorių nepataria, nes nesirgalius mažius, tai sakė nėra reikalo tą imunitetą apkraut be reikalo. g.gif
O Luivac`ą pirkom vyresnėliui- pradinukui, nes linkęs pasigaudyt ligelių. smile.gif

Beje, imunostimuliatorių gėrimo laikas- VASARA. Nes, žiūriu, mamos duoda žiemą ir stebisi, kad nelabai veikia... juk imunitetas dar nesusidarė- nesuveikė vakcina, nėr ko norėt. Taip net kelios gydytojos man aiškino 4u.gif

O sakykite,i pakuote ieina 28 tabletes?(bent jau taip aiskino vaistineje) Ir kiek tu kursu reikia sugerti? 28+28 ?,ar kaip?Kiek laiko reikia juos gerti?(kiek menesiu ta kursa kartoti?).Ir dar,kokio skonio tos tabletytes,nes musu mazoji labai vengia visokiu tableciu,o tos,kurios neskanios,tai is viso baisu biggrin.gif
Atsakyti
Ir dar noreciau jusu paklausti,kodel pavyzdziui jus pasirinkote vartoti butent LUIVAC,o ne BRONCHOMUNAL ar RIBOMUNYL ? Jai nesunku,atskykite,nes niekaip neapsisprendziu,kurie is siu preaparatu butu mums tinkamiausi?Aciukas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2008 06 22, 02:01)
Žiūriu, dar niekas neatsakė... Tabletytė maža. Mano mažius, tokio pat amžiaus kaip tavasis, tai laisvai nurytų. smile.gif Tik nežinau ar tokiam pypliui galima duoti. g.gif Mums visai imunostimuliatorių nepataria, nes nesirgalius mažius, tai sakė nėra reikalo tą imunitetą apkraut be reikalo. g.gif
O Luivac`ą pirkom vyresnėliui- pradinukui, nes linkęs pasigaudyt ligelių. smile.gif

Beje, imunostimuliatorių gėrimo laikas- VASARA. Nes, žiūriu, mamos duoda žiemą ir stebisi, kad nelabai veikia... juk imunitetas dar nesusidarė- nesuveikė vakcina, nėr ko norėt. Taip net kelios gydytojos man aiškino 4u.gif

o kažin kodėl mums patarė pradėti gerti rudenį? keista g.gif
Atsakyti
Mes irgi ką tik baigėm antrą pakuotę LUIVAC.Po pirmos pakuotės,buvo paraudus gerklytė,bet temperatūra nekilo .O pasirinkom LUIVAC,nes bronchomunal mums visiškai jokio efekto nedavė.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2008 09 26, 08:26)
Mes irgi ką tik baigėm antrą pakuotę LUIVAC.Po pirmos pakuotės,buvo paraudus gerklytė,bet temperatūra nekilo .O pasirinkom LUIVAC,nes bronchomunal mums visiškai jokio efekto nedavė.

Mes šiemet geriam Rybomunyl sakyčiau efektas didesnis g.gif nors... gal dar per anksti ką nors sakyti. Geriam nuo liepos jau ax.gif
Atsakyti
Mes pernai gerem ribomunyl, tai nelabai ka padejo.
Dabar skaitineju ir manau reik dar isbandyt luivac.
Ko tik nesigriebi, kad tik tie vaikai nesigtu, bet jie darzeli kaip serga, taip serga verysad.gif
Tai kiek tu doziu ten per sezona ju reikia sugert?
Taip ir nesuzinojau g.gif
Aciu is anksto jei tik kas netinges atsakyt aciuks.gif
Atsakyti