Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas III

aciu uz patarima, pabandysiu... neatsimenat kaip anksciau susipindavo visa galva kasytem ir palikdavo per nakti,. o kai jos issileisdavo budavo labai grazus banguoti plaukai. biggrin.gif tai va as ieskau tokio budo, nesvarbu kad ir per nakti palikti kad ryte prabundu ir randu tiesius plaukus, bet tubut tokio dalyko dar nera israsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2007 10 08, 21:35)
aciu uz patarima, pabandysiu... neatsimenat kaip anksciau susipindavo visa galva kasytem ir palikdavo per nakti,. o kai jos issileisdavo budavo labai grazus banguoti plaukai. biggrin.gif tai va as ieskau tokio budo, nesvarbu kad ir per nakti palikti kad ryte prabundu ir randu tiesius plaukus, bet tubut tokio dalyko dar nera israsta biggrin.gif


Viena forumietė kažkada sakė tiesinanti su didžiuliais bigudukais, bet kaip tai praktikoj atrodo, manęs neklauskit biggrin.gif


Atsakyti
man rodos su bigudukais geriau gautus tiesint tikrai jau garbanotus plaukus , vis jie bus tiesesni bet taip kad butu grynai tiesus tikrai taip nesigaus
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 09, 08:57)
Viena forumietė kažkada sakė tiesinanti su didžiuliais bigudukais, bet kaip tai praktikoj atrodo, manęs neklauskit  biggrin.gif


Nu zinokit as maciau viena panele, besitiesinancia plaukus su tokiais didziuliais bigudukais. as net nezinojau tokio budo, sakau- tai ka, plaukus garbanosi, o ji man- atvirksciai, tiesinsiu doh.gif bet kai pamaciau rezultata, tai apsalau- plaukai buvo tiesut tiesuteliai, lyg su znyplem istiesinti. gal kas zino kas ten per bigudukai naudojami tokiam "saltam" plauku tiesinimai, kazkokie specialus yra ar kaip g.gif nes as tos paneles taip daugiau ir nebesutikau ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau naujausiais Nivea priemones tipo be tiesintuvo tiesint . Ledas o ne daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pėdutėss @ 2007 10 09, 18:43)
Nusipirkau naujausiais Nivea priemones tipo be tiesintuvo tiesint . Ledas o ne daiktas  thumbup.gif

Ania? Išsamiau prašom 4u.gif
Atsakyti
O gal gali plačiau kas ten per LEDAS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 10 09, 17:57)
gal kas zino kas ten per bigudukai naudojami tokiam "saltam" plauku tiesinimai, kazkokie specialus yra ar kaip g.gif nes as tos paneles taip daugiau ir nebesutikau ax.gif

tiesiog laaaabai dideli
pvz sis tigi plauku sepetys irgi skirtas tiesinumui (dziovinant fenu)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pėdutėss @ 2007 10 09, 17:43)
Nusipirkau naujausiais Nivea priemones tipo be tiesintuvo tiesint . Ledas o ne daiktas  thumbup.gif


Mačiau reklamą per tv. Papasakok plačiau. Aš Eurovaistinėj buvau nusipirkusi Biotraiment aliejų tiesinimui purškiamą. Tai jokios naudos, galvojau ir Nivea bus š...
Šiaip turiu tiesintuvą Suntachi, tiesina tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
jo bandziau tas priemones nivea nu neblogos visai tokios ypac tokiu dregnu oru nesisiausia plaukai tik turbut didesnis poveikis kai visa serija bandai as ten meginukus turejau sampuno ir ten tokio styling kremo ;>
bet kad nesu net macius tokio dydzio biguduku ;D
Atsakyti
Mano plaukai naturalus yra labai garbanoti ir as juos du kartus per savaite tiesinu tiesintuvu taciau anksciau vos ne kasdiena bruzindavau vargselius..dabar ruosiuos nusipirkti kokius milziniskus bigudukus ir pabandyti.. ech.. tikiuos kas nors gausis ir galesiu jum parekomenduoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2007 10 10, 18:01)
Mano plaukai naturalus yra labai garbanoti ir as juos du kartus per savaite tiesinu tiesintuvu taciau anksciau vos ne kasdiena bruzindavau vargselius..dabar ruosiuos nusipirkti kokius milziniskus bigudukus ir pabandyti.. ech.. tikiuos kas nors gausis ir galesiu jum parekomenduoti  bigsmile.gif


O ka manote apie tuos sepecius kurie tiesina plauka. na tuos is dvieju galu kur reikia suspausti plaukus ir dziovinti dziovintuvu ?
Atsakyti