Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas III

QUOTE(ne_mamukas @ 2007 10 07, 14:25)
Reikia Jusu konsultacijos  4u.gif
Draugei pries puse metu padovonajojo tokias->
user posted image
tiesinimo znyples, ar jos gali buti keramikines? nes po keliu menesiu naudojimo, jis parudavo, galvojam gal nuo priemoniu, ir kas svarbiausia kad jis nenusivalo, kadangi ta plokstele yra balta. Kaip jus galvojate?



tai ant znypliu turetu but parasyta ar keramikines ar ne, arba paziurekit to modelio aprasyma. siaip girdejau kad keramikines znyples turi but naudojamos be tu priemoniu nes nepritaikytos su jomis, na ant ju kaupias tie likuciai kremu ir tt. O keramikines znyples su teflono sluoksniu kas kita, teflona galima lengvai nuvalyt ir plaukuciai lengviau slyusta tiesinant. Na cia as apie savo znyples kalbu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2007 10 02, 16:27)
nu pas mane galiukai irgi kartaqis uzsiraito bet nezinau nu man tai nepatinka kad taip buna , man arba pilnai tiesus arba geriau jau nereikia is vis tokio tiesumo ;>

o tu gal pamegink tuos galus su kokiais klijais (plauku) ar tirstu/sunkiu vasku tepti g.gif (pastarojo pvz tigi shine junkie)
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2007 10 07, 14:36)
O keramikines znyples su teflono sluoksniu kas kita, teflona galima lengvai nuvalyt ir plaukuciai lengviau slyusta tiesinant. Na cia as apie savo znyples kalbu thumbup.gif


Gal gali parašyti konkrečiau kas ten per žnyplės su teflonu ir keramika? 4u.gif Domintų pavadinimas, gamintojas ir pan. blush2.gif Pati sau ieškau žnyplių, noriu gerų, tai labai įdomu įvairūs atsiliepimai ir rekomendacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 10 07, 14:06)
o tu gal pamegink tuos galus su kokiais klijais (plauku) ar tirstu/sunkiu vasku tepti g.gif (pastarojo pvz tigi shine junkie)


nesigauna , pas mane tie galiukai susikuka del iskarpymo
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2007 10 05, 23:38)
manau kad pailget kazkiek atrodo ilgensi bet 30% t5ai tikrai labai daug ;/

Tai labai realu, bet tas % labai priklauso nuo garbanu. Kuo garbanesne - tuo labiau ilgeja. jei paprastai banguoti, nelabai kas pailges. As tai kaip afrikiete, jei esu garbanota, mano plauku ilgis siek tiek zemiau peciu, o jeigu ishsitiesinu su zniplem, plaukai zemiau liemeneles uzhsegimo.. Vat taip va...
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2007 10 07, 13:37)
o tai kokie plaukai juos taip suklijavus? turbūt nelabai minkšti, purūs ?

beje, būtų įdomu pamatyt tavo plaukus  bigsmile.gif  4u.gif

ne, plaukai neminkshti, beveik kaip sienas, bet ne purus (aciu Dievui), jie srogom tokiom susilipina ir tokie kaip slapi ir ishdzhiusta.
Gerai, pabandysiu nufotografuoti. Bet as bunu 3 rusiu - garbanuota, cia naturaliai, tokia pukuotai-garbanuota, susilipinusi ir ishtiesinta. Ryt-poryt plausiu galva, tai idesiu nuotraukas, paziuresi. Busiu garbanuota. nes tiesinti 2 val 20 min uzima.... beeeeee
Papildyta:
Dar del tu kliju.. Plaukai isgdziusta ir buna kaip sienas. bet, pvz, po keliu valandu (4-6 pvz) galima su pirshtais perbraukti, tada tas 'sienumas' beveik dingsta, gaunasi tokios standzhios bangos. Nu, puse velnio, vis ne avinas...
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2007 10 07, 17:01)
Gal gali parašyti konkrečiau kas ten per žnyplės su teflonu ir keramika? 4u.gif  Domintų pavadinimas, gamintojas ir pan. blush2.gif  Pati sau ieškau žnyplių, noriu gerų, tai labai įdomu įvairūs atsiliepimai ir rekomendacijos blush2.gif


Visu plauku nebuvau dar jomis tiesinus, nes drauges isbandziau, tik kuoksta issitiesinau bet taip lengvai, pasiskaiciau ju puslapyje, cia Remington firmos, modelis S2002, dabar jam 26lt nuolaida, 104 kainuoja bigsmile.gif Uz poros dienu ir savo turesiu ax.gif tik jis man atrodo tik Vilniuj parduodamas, AS Baterijas prie TV Boksto g.gif
http://www.lt.reming...gton-europe.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 07 spalio 2007 - 19:05
sveikos, gal turit ideju kaip butu galima plaukus patiesinti saltu budu nes znypliu naudoti nenoriu, gal naudoti standinimo putas ar dar ka nors nu ne i galva neateina.. is anksto aciu uz patarimus

mano sukuosena tokia kaip avatare smile.gif tik galiukai raitojasi tai va juos ir noriu sutvarkyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 07 spalio 2007 - 21:08
Galvoju pirkti keramikines plauku tiesinimo znyples "Vidall Sassoon" , gal kas nors turite tokias, ydomu butu kokie atsiliepimai apie sios firmos priemones, ar verta pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2007 10 08, 10:29)
Galvoju pirkti keramikines plauku tiesinimo znyples "Vidall Sassoon" , gal kas nors turite tokias, ydomu butu kokie atsiliepimai apie sios firmos priemones, ar verta pirkti.


As turiu. Is privalumu - labai greit ikaista ir turi dideli temperaturu pasirinkima - nuo vos silto iki oi oi oi smile.gif
as retai juo naudojuosi bet man patinka.
Atsakyti
Prašom plačiau koks tas tavo tiesintuvas? smile.gif Firma, pavadinimas, kaina biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, negi niekas neturi patarimu kaip butu galima plaukus tiesinti saltu budu? sad.gif gal kazkokiais segtukais, o gal net svareliais biggrin.gif , nes znypliu naudoti nenoriu, kandi labai kenkia galiukams...
Papildyta:
sveikos, negi niekas neturi patarimu kaip butu galima plaukus tiesinti saltu budu? sad.gif gal kazkokiais segtukais, o gal net svareliais biggrin.gif , nes znypliu naudoti nenoriu, kadangi labai negerai sausiems galiukams...
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2007 10 08, 22:03)
sveikos, negi niekas neturi patarimu kaip butu galima plaukus tiesinti saltu budu? sad.gif gal kazkokiais segtukais, o gal net svareliais  biggrin.gif , nes znypliu naudoti nenoriu, kandi labai kenkia galiukams...
Papildyta:
sveikos, negi niekas neturi patarimu kaip butu galima plaukus tiesinti saltu budu? sad.gif gal kazkokiais segtukais, o gal net svareliais  biggrin.gif , nes znypliu naudoti nenoriu, kadangi labai negerai sausiems galiukams...


Aisku gali bandyt tiesinamuosius sampunus kaip Dove Silky and Straight berods, toks kremins spalvos buteliukas, sako tas siektiek padeda:) ar koki kremuka ar aliejuka naudot kad jie tiesesni butu ir galiukai nesipustu, bet tirkai nebus tokio efekto kaip su znyplem istesinus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogine_arbata: 08 spalio 2007 - 20:08