Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Ugnužė @ 2007 09 30, 20:55)
Nesuklydau - bulviniai blynai su uogiene. Ypač skanu su obuoliene  wub.gif


O ant ko tu tuos blynus kepi turiu omenį ant aliejaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 30 rugsėjo 2007 - 20:05
QUOTE(jufka @ 2007 09 30, 21:05)
O ant ko tu tuos blynus kepi turiu omenį ant aliejaus?  g.gif



Taip, ant aliejaus. Įprastiniai bulviniai blynai (bulvės, svogūnas, kiaušinis, druska), tik valgom su uogiene. Derinasi, nors ir keistai gal atrodo. Pabandykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2007 09 30, 20:55)
Nesuklydau - bulviniai blynai su uogiene. Ypač skanu su obuoliene  wub.gif


O man dar skanu su brukniu ar spanguoliu uogiene, ypac tom, kurios pritaikytos su vistiena valgyt - nepersaldzios...
O obuoliene tinka nebent ta rugstesne, be cinamono thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 30, 21:30)
O man dar skanu su brukniu ar spanguoliu uogiene, ypac tom, kurios pritaikytos su vistiena valgyt - nepersaldzios...
O obuoliene tinka nebent ta rugstesne, be cinamono  thumbup.gif

Tikrai labai skanu su šiomis uogienėmis thumbup.gif pvz. švedai visus bulvinius patiekalus valgo su bruknėmis, ar tai spanguolėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 09 30, 20:53)
Nieko įpatingo turėjau kameroje užsilikusių šonkaulikų tai juos pasūdžiau ir papipirinus palaikau per naktį kad gerai isisūrėtų. Juos išviriau ir į ta sultinį sudėjau voveraites, pjaustytas bulves ir pakepintus svogūnėlius baigiant virti sriubai įpyliau puse stiklinės grietinėlės užvirus ibėriau krapu ir išjungiau. biggrin.gif sriuba tikrai skani buvo vakarieniai vos užteko. O šonkauliukus dar apkepiau keptuvėje su svogūnais ir morkomis ir greit suėjo biggrin.gif

Šiandien pas mane buvo galvos laužymas ka gaminti tai kadangi tėvas parvežė iš žvejybos žuvies tai ją ir kepiau o desertui obuolių pyragas biggrin.gif

Nu jau labai skaniai skamba smile.gif Būtinai darysiuos savaitės vidury bigsmile.gif Ačiū už receptą smile.gif O voveraites dėti tiesiog nekeptas, žalias?
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 30, 18:32)
plius isvirsi visa puoda cepelinu ir sekancia diena juos ismesi..nes sildyti jie tikrai neskanus blink.gif


nu čia jau kaip kam. man tai labai skanu pakepti, supjaustyti cepelinai.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 09 30, 21:51)
nu čia jau kaip kam. man tai labai skanu pakepti, supjaustyti cepelinai.

na tai nebent tik apkepti...nes jeigu pasildyti juos ten kur vire tai nelabai jau sildyti jie koki buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 09 30, 21:44)
Nu jau labai skaniai skamba  smile.gif Būtinai darysiuos savaitės vidury  bigsmile.gif Ačiū už receptą smile.gif O voveraites dėti tiesiog nekeptas, žalias?


Voveraites aš apverdu kaip ir visus grybus o pries dedant į sriubą nei kepinu nei kažkaip kitaip apdoroju
Atsakyti
siandien pusryciam nuo savaitgalio vis dar likuciai, visokios mesytes buterbrodziukai ir sausainiukai, pietums bus koldunai pirktiniai (labai pigu) su zaliu pomidoru padaziuku, o iki vakarienes tai net mintys dar tiek toli nenuejo ir net nesugalvoju ka cia doro pasidarius g.gif
Atsakyti
mano pusryciai snd kavytes puodelis ax.gif o pietums kepsiu karstus sumustinius, nes nuo praitos savaites like desrytes, surio ir sumustiniu duonos ax.gif tai panaudosiu...o vakarienei tai dar nesugalvojau ka doh.gif
Atsakyti
vakar vakarienei like cepelinai,siandien pusryciams sumustinukai ir tinginys 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Vakar dirbautai valgyt gamino vyras-keptas-troskintas visos slauneles ir ryziu kose. thumbup.gif dar ir siandienai liko siek tiek,tai dar ka nors reiks pagamint,tik nesumastau ka... doh.gif
Atsakyti