Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Aš tai pati verdu burokėlius. Pastaruoju metu darau be majonezo. Tiesiog sutarkuoju burokine tarka, įdedu druskos, pipirų, įpilu šiek tiek aliejaus ir vos vos acto, kad tokia lengva rūgštelė jaustųsi.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 09 29, 15:20)
Aš tai pati verdu burokėlius. Pastaruoju metu darau be majonezo. Tiesiog sutarkuoju burokine tarka, įdedu druskos, pipirų, įpilu šiek tiek aliejaus ir vos vos acto, kad tokia lengva rūgštelė jaustųsi.



man kazkaip su majonezu skaniau blush2.gif nors ir su aliejuku tik irgi skanus blush2.gif ax.gif man priklauso dar su kokiu maistu tie burokeliai bus valgomi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 29, 16:12)
man kazkaip su majonezu skaniau blush2.gif  nors ir su aliejuku tik irgi skanus blush2.gif  ax.gif man priklauso dar su kokiu maistu tie burokeliai bus valgomi g.gif

Aha, man irgi smile.gif Neįsivaizduoju kotletų su baltu padažu be burokėlių mišrainės. O taip pat ir prie vištienos patiekalų burokėlius dažnai darau. Daugiau niekur jie man netinka, žinoma, išskyrus burokėlių sriubas.

Prikepiau kalną "sagų" pagal Sonatinos receptą. Sunaudojau du pakelius dešrelių ir vieną pakelį sluoskniuotos bemielės tešlos, o gavosi diiidelis indas su kaupu bigsmile.gif Vyras apsidžiaugs, kai grįš namo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 29 rugsėjo 2007 - 15:28
šiandien pietavome pas tėvus, o vakarienei - grikių košė, o desertui - obuolių pyragas wink.gif
Atsakyti
Šiandien nieko doro negaminau tiesiog išviriau voveraičių sriubos su šonkauliukais. tai išėjo ir pusryčiai ir pietūs ir vakarienė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 09 29, 19:56)
Šiandien nieko doro negaminau tiesiog išviriau voveraičių sriubos su šonkauliukais. tai išėjo ir pusryčiai ir pietūs ir vakarienė  ax.gif

Gal galėtum receptuką? Labai skaniai skamba bigsmile.gif
Atsakyti
Prasideda vel gaminimas pas mus rolleyes.gif Vakar vakare viriau darzoviu sriuba, pati valgiau pekino/pomidoru salotas. Siandien kepsiu sonine ir koki nors pyraga tongue.gif
Atsakyti
jau ka siandien gaminti reikia...tai nenesa smegenys man visai doh.gif saldytuvas tuscias blush2.gif jauciu reikes lekti iki parduotuves...arba is turimu ryziu ir farso padaryti plova-troskiny ax.gif MB reikes pasiklausti ko noretu ir tada ziuresiu ax.gif nors visai noreciau cepelinu lotuliukas.gif bet namie as ju neverdu blush2.gif
Atsakyti
Šiandien pietums/vakarienei bus cepelinai su spirgučių/grietinės padažu (pirmą kartą gyvenime juos gaminsiu - žiūrėsiu kaip gausis) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 30 rugsėjo 2007 - 13:54
vakar normalaus maisto kaip ir nevalgem, tik uzkandziais gyvenom, o siandien dar nuo ryto uzkandzius dabaiginejem, buterbrodziukai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
kadangi vakar turejom sveciu tai pagrindiniam patiekalui darem cepelinus,saltam-silke su pomidorais,su svogunais ir morkomis, ivairiu sumustinuku,krabai tesloje, sprotu misraine, kepta vista, kopustu-morku salotos.tai siandien pabaiginejam likucius 4u.gif
Atsakyti
na as kadangi cepelinu neverdu namuose tai vaziavom i Karmelava tongue.gif aptarnavimas kaip visada "suzavejo" doh.gif bet nieko cepelinas su pievagrybiu padazu skaniai suejo smile.gif tad snd kaip ir nieko negaminsiu...ai dar va sutepiau vafliuku su kondensuotu pienu ir braskiu dzemu ax.gif tai bus ryte prie kavytes pusryciams smile.gif tongue.gif
Atsakyti