Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(jufka @ 2007 09 27, 22:15)
Norėjau paklausti kokį tuna konkrečiai naudojat ar savose sultyse ar su aliejumi  g.gif

as visada naudoju su aliejumi man jis skanesnis ax.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau šernienos kepsniukus. Vakarienei apvirsiu ir pakepinsiu kalafijorus essen.gif: (reikia staigiai juos pabaigti, nes jau visai ant ribos doh.gif )
Atsakyti
Aš šiandien gaminau vištą su daržovėmis kepimo rankovėje. Paėmiau 3 kumpelius vištos, keletą bulvių, morkų, paprikos ir saują pievagrybių. Pasidariau marinatą - giretinė + adžika, kelias valandas viskas marinavosi, o paskui į kepimo rankovę. Valgėm su burokėlių mišraine. Buvo skanu smile.gif
Atsakyti
O mes šiandien valgėm skrylius su grietinės-svogūnų-kepintos kiaulienos padažu ax.gif
Atsakyti
vakar pas mane buvo maximos blauzdeles keptos, maximos morku salotos su cesnakais ir maximos bandeles blush2.gif nes per laiko stoka negaminau nieko blush2.gif

o va siandien kepsiu kotletus is farso....virsiu makaronus ir darysiu burokeliu salotas su majonezu ax.gif
Atsakyti
Pas mane šiandien bus dešrelės. Prisipirkau IKI su akcija tarybinių dešrelių (šiandien vieną pakelį perki, kitas nemokamai). Reikės dar ir Sonatinos sagutes pabandyti, kad jau dešrelių turiu smile.gif
Atsakyti
vakar peitums bjaurybes rekomanduoti makaronai su tunu,o vakarienei turejom sveiu tai ivairus sumustinukai,silke su pomidorais,kopustu-morku salotos ir tinginys 4u.gif
Atsakyti
Gaminsiu silke kailiniuose ir kiaulienos guliasa su makaronais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Bulviniai blynai+vakarykstes keptos vistu blauzdeles
Atsakyti
"Kijevo kotletai", morkų salotos ir bulvių košė.
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 29, 10:02)
o va siandien kepsiu kotletus is farso....virsiu makaronus ir darysiu burokeliu salotas su majonezu ax.gif


O kaip darai burokėlių salotas? Burokėlius verdi? g.gif

Mano meniu:
Šiandien- kepenėlių troškinys+bulvių košė+ morkų sąlotos su česnaku, paprika, majonezu.
Rytoj- kugelis ir gal dar frikadelių sriuba, tik galvoju- help.gif kokios daržovės į ją įeina, nejaugi tik morkos ir bulvės help.gif help.gif g.gif
Pirmad) tikiuosi, kad bus likučių (kugelio, kepenėlių)
Antrad) Keptos šlaunelės
Trečiad) Salotos su vištos krūtinėle, ananasais, kukurūzais (bandysiu pirmą kartą)
Ketvirtad) Virti makaronai pakepinti su dešrelėmis
Penktad) Lietiniai su dešrelėmis ir sūriu.

Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 09 29, 14:17)
O kaip darai burokėlių salotas? Burokėlius verdi?  g.gif




zinok nea blush2.gif as perku maximoj jau isvirtus smile.gif juos tik supjaustau ir viskas..turiu toky apvalu sietuka tai taip labai gerai kvadratukais greitai susipjausto..ir viskas...uzdedu pipiriuku, druskytes svoguniuko ypjaustau ir majonezas ax.gif

va kaip tik db padariau burokelius..kepu sniceliukus orkaitej ir verdu makaronus ax.gif
Atsakyti