Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Dorinda @ 2007 09 27, 17:09)
Pietums siandien darysiu tokia uzkepele su suriu ir daktariska desra  essen.gif  o vakarienei varskes apkepas 4u.gif
Papildyta:

labai megstu tuna bigsmile.gif  reiks ir man isbandyti sita patiekala bigsmile.gif


o as niekada nebandzius tuno blush2.gif bet gal reikia kada ir man pasibandyti? g.gif o tai cia konservuota tuna naudojat ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 27, 17:13)
o as niekada nebandzius tuno blush2.gif bet gal reikia kada ir man pasibandyti? g.gif  o tai cia konservuota tuna naudojat ar kaip?


As tik konservuota, nes kazkada JAV valgiau kepta, man jis buvo neskanus, daugia unerizikuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 27, 17:20)
As tik konservuota, nes kazkada JAV valgiau kepta, man jis buvo neskanus, daugia unerizikuoju  ax.gif



nu reikia kada man ji isbandyti g.gif mano drauge tai perka tunas italiskai vadinasi....ir ant sumustiniu tepa g.gif tai gal reikia man nuo to ir pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 27, 07:13)
o as niekada nebandzius tuno blush2.gif bet gal reikia kada ir man pasibandyti? g.gif  o tai cia konservuota tuna naudojat ar kaip?

as tai visada konservuota valgau, nes man kitokia neskani blush2.gif , as daznai tokius sumustinius darau, sumaisau tuna su majonezu, dar kartais konservuotu zirneliu idedu, truputi druskos pipiru, ir dedu ant batono, man tai labai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorinda: 27 rugsėjo 2007 - 16:45
QUOTE(Dorinda @ 2007 09 27, 17:41)
as tai visada konservuota valgau, nes man kitokia neskani blush2.gif , as daznai tokius sumustinius darau, sumaisau tuna su majonezu, dar kartais konservuotu zirneliu idedu, truputi druskos pipiru, ir dedu ant batono, man tai labai skanu bigsmile.gif


tai kad as nelabai zirneliu megeja blush2.gif isrenku jeigu jie kur buna blush2.gif balta misraine man ir nepatinka todel kad su zirneliais blush2.gif g.gif nu reikes ta tuna pabandyti va kada smile.gif
Atsakyti
kepiau pamarinuotus vištos gabaliukus ax.gif o MB parnešė kebabų iš darbo grįždamas essen.gif: tai pavakarieniavom taip, kad naktį krokodilai sapnuosis blink.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti kokį tuna konkrečiai naudojat ar savose sultyse ar su aliejumi g.gif
Atsakyti
Stengiuosi ir as taupiai gaminti, vis paskautau sia temele.
Taigi pas mus sia savaite toks meniu buvo.
pirm. - pupeliu sriuba, varskiniai blynai
antr. - bulviu kose su spirguciais. Dar keleta desreliu nupirkau i darba isidet.
trec. - keptos vistu kulseles ir sparneliai su grikiais ir salotom.
ketv. - farso, pupeliu ir kitu darzoviu troskinys su likusia grikiu kose. Dar isviriau makaronu, prie troskinio siandien i darba isidet MB.
O ka siandien gamint net neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
Vakar vakariene pasigaminau nieko specialiai nepirkdama.
Viriau tirštą voveraičių sriubą. Voveraičių buvau prisirinkusi miške ir pasūdžiusi. Visos kitos daržuvės: bulvės, svogūnai, krapai naminiai. Grietinėlė kaimiška t.y. iš kaimo parsivežiau ir spirgučiams naudojau pasūdytą mėsytę kria įdėjo možiutė. Kaip sakant kainavo tik elektra vakarienės pagaminimui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 28 rugsėjo 2007 - 09:57
Šiandien pietums - grikiai su mėsa, vakarienei - tas pats wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 27, 14:45)
radau kažkur SM receptuką,bet supaprastinau,pakepinu svogūnus,tada miltų ir grietinėlės pilu ,ir sumaišau su tunu,tada ant makaronų.Man patiko labai thumbup.gif

aciu reikes isbandyt siandien pietums mirksiukas.gif
vakarienei kalakutienos kepsniukai su ryziais ir morku-kopustu-pomidoru salotomis 4u.gif pusryciams karsti sumustinukai sumustiniu keptuvej kepti
Atsakyti
ax.gif gaminau siandien mieziniu kruopu kose su desrelem.visai skanu... ax.gif
Atsakyti