Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Sveikos, patarkit man , ka pagaminti su desrelemis .Turiu ir pienisku ir parukytu.Jau tiek viskas atsibodo, o naujos idejos i galva neateina.Dariau makaronus su desrelemis ir suriu, lietinius.
help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 11 08, 13:35)
Sveikos, patarkit man , ka pagaminti su desrelemis .Turiu ir pienisku ir parukytu.Jau tiek viskas atsibodo, o naujos idejos i galva neateina.Dariau makaronus su desrelemis ir suriu, lietinius.
help.gif  help.gif

Temoje Receptai su nuotraukomis yra labai geras receptas kiaušinienės. thumbup.gif Pati dariau gavosi super.
Kartais darau plovą su dešrelėmis. Maišau dešreles su kuskusu. Užvakar dariau grikių košę su keptomis dešrelėmis. Nusipeku tešlos (mielinė-sloksniuota) ir kepu piragėlius su dešrelėmis arba orkaitėje (dažniausiai), arba keptuveje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 08 lapkričio 2007 - 12:45
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 08, 13:44)
Temoje Receptai su nuotraukomis yra labai geras receptas kiaušinienės.  thumbup.gif Pati dariau gavosi super.
Kartais darau plovą su dešrelėmis. Maišau dešreles su kuskusu. Užvakar dariau grikių košę su keptomis dešrelėmis. Nusipeku tešlos (mielinė-sloksniuota) ir kepu piragėlius su dešrelėmis arba orkaitėje (dažniausiai), arba keptuveje.


O grikiai su desrelemis kaip apkepas ar atskirai desreles ir atskirai grikiai?
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 11 08, 13:48)
O grikiai su desrelemis kaip apkepas ar atskirai desreles ir atskirai grikiai?

Kaip kada. smile.gif Darau iš dešrelių aštunkojus, kad gražiau atrodytu ir apkepu, pateikiu atskirai.
Arba dešreles supjaustau griežineliais, apkepu su svogunais, česnakais ir sumaišau su grikiais. biggrin.gif

Prisiminiau doh.gif
Dar darau a la guliašą iš dešrelių. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 08 lapkričio 2007 - 13:07
QUOTE(pupux @ 2007 11 08, 13:35)
Sveikos, patarkit man , ka pagaminti su desrelemis .Turiu ir pienisku ir parukytu.Jau tiek viskas atsibodo, o naujos idejos i galva neateina.Dariau makaronus su desrelemis ir suriu, lietinius.
help.gif  help.gif


Aš šiandien darysiu bulvių košę su dešrelių padažu 4u.gif Man labai skanu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 08, 13:51)
Kaip kada.  smile.gif Darau iš dešrelių aštunkojus, kad gražiau atrodytu ir apkepu, pateikiu atskirai.
Arba dešreles supjaustau griežineliais, apkepu su svogunais, česnakais ir sumaišau su grikiais.  biggrin.gif
Prisiminiau  doh.gif
Dar darau a la guliašą iš dešrelių.  biggrin.gif

QUOTE(joločka @ 2007 11 08, 15:09)
Aš šiandien darysiu bulvių košę su dešrelių padažu  4u.gif  Man labai skanu  essen.gif

Labai aciu uz patarimus, viska isbandysiu ir siandien ir ryt, nes labai daug desreliu turim uzsipirke aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 11 08, 15:38)
Labai aciu uz patarimus, viska isbandysiu ir siandien ir ryt, nes labai daug desreliu turim uzsipirke aciuks.gif

sonatinos receptuose yra receptukas "saslykas is desreliu" mirksiukas.gif
Atsakyti
man skaniausiai tai grikiai virti pakepinti su morkom ir svogūnais ir su dešrelėm ax.gif ,o rūkytas tai darau kaip šašlyką,pamarinuoju svogūnų,išverdu ryžių ir dešreles apkepu keptuvėje,sumausčius ant medinių pagaliukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 11 09, 01:04)
o rūkytas tai darau kaip šašlyką,pamarinuoju svogūnų,išverdu ryžių ir dešreles apkepu keptuvėje,sumausčius ant medinių pagaliukų 4u.gif

ta ir turejau omeny thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus siandien kupriu file su bulvem ir grietine(patrauke ant zuvies biggrin.gif ) + dar buvo like kopustienes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 09, 15:28)
Pas mus siandien kupriu file su bulvem ir grietine(patrauke ant zuvies biggrin.gif ) + dar buvo like kopustienes rolleyes.gif

kaip zuvi ruosei?
pusryciams varske su avieciu uogiene,pietums likusi pievagrybiu sriuba, vakarienei plovas su farsu 4u.gif
Atsakyti
pupux- pakepink desreles , idek grietines, pomidoru padazo ir uzsidek ant virtu grikiu. man taip l. skanu.
Atsakyti