Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(violete @ 2007 11 03, 17:14)
vistiena su grybu padazu



o galima placiau?

ir gal kas zino, kaip pasigamint tirsta padaza. man kazkaip tokie nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 11 03, 23:40)
o galima placiau?

ir gal kas zino, kaip pasigamint tirsta padaza. man kazkaip tokie nesigauna  verysad.gif

Reikia ideti miltu, tik nepadauginti, nes tada buna laaaaaaaabai tirsta
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 11 03, 22:40)
ir gal kas zino, kaip pasigamint tirsta padaza. man kazkaip tokie nesigauna  verysad.gif

a6 darau taip: pakepinu svogūnus, tada įpilu pieno. kai jau užverda pienas, atskirame dubenėlyje su mažai vandens išplaku gerai kokį šaukštą miltų (reikia vandenį po truputį plakant pilti į miltus, o ne atvirkščiai, tada nebus gumuliukų). paskui tą plakinį nuolat maišant šakute reikia supilti į verdantį pieną. tada dar truputį pakaitinti, kol sutirštėja ir viskas mirksiukas.gif



šiandien vyrui kepsiu, o man su mažium virsiu žuvį - iš upės pagavo didelį lyną bigsmile.gif kaži, kokia mišrainė tiktų? gal morkos su česnakais, a ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 11 04, 09:11)
a6 darau taip: pakepinu svogūnus, tada įpilu pieno. kai jau užverda pienas, atskirame dubenėlyje su mažai vandens išplaku gerai kokį šaukštą miltų (reikia vandenį po truputį plakant pilti į miltus, o ne atvirkščiai, tada nebus gumuliukų). paskui tą plakinį nuolat maišant šakute reikia supilti į verdantį pieną. tada dar truputį pakaitinti, kol sutirštėja ir viskas mirksiukas.gif
šiandien vyrui kepsiu, o man su mažium virsiu žuvį - iš upės pagavo didelį lyną bigsmile.gif kaži, kokia mišrainė tiktų? gal morkos su česnakais, a ? g.gif



aciu labai, pabandysiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 11 04, 12:16)
aciu labai, pabandysiu.  bigsmile.gif

mirksiukas.gif man šis padažas tinka prie visko - cepelinų, kugelio, varškėčių, koldūnų, net kotletų biggrin.gif tik kai valgom su kokiais bulvių patiekalais, dar ir spirgučių įspirginu cool.gif
Atsakyti
Šiandien vakarienei daržovių sriuba wink.gif
Atsakyti
Šiandien kepėm kugelį su kulšelėm,prieš tai kulšeles truputį apviriau apie 10 min,tai gavosi puikus sultinys,pridėjau morkų su svogūnais ir pabaigai makaronų,buvo labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
As siandien vakarienei pasoviau kept varske idarytus obuolius, o dar vien skardele vien obuoliu pripjausciau (prastesniu tokiu, pakirmijusiu, padziuvusiu), uzbarsciau cukierium ir cinamonu.
Tiesa, varskes galiojimas pasibaiges pries 3 dienas, bet dar neprarugusi, tai gal nemirsim blush2.gif
Atsakyti
pas mus pusryciams avizine kose su avieciu uogiene,pietums makaronu lizdeliai pagal sonatina,vakarienei lazanija thumbup.gif
Atsakyti
Darėm įdarytas paprikas su faršu ir ryžiais. labai skanu ...
Dar į puodą į dugną papjausčiau morkų ir bulvių, ant galo padažo iš giretinės 2 šaukštų ir kečupo. o į paprikas prikimšau faršo su nemažai ryžių apmaišyta, ir puode. minkštos gavos ir skaniai thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif Vakar kepta zuvis su svogunu padazu,siandien bulviniai blynai.Dar turiu silkes,tai gal su burokeliais pataisysiu... smile.gif
Atsakyti
Vakar vakarienei išviriau mėsytę su kaulu (gavosi puikus sultinukas sriubai). Išvirus, kauliukai - šuniukui, o mėsytę sumaliau, įdėjau kepinto svogūno, išviriau bulves ir padariau žemaičių blynų. Liko patenkinti ir šeimos nariai ir augintinis smile.gif
Atsakyti