Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

šiandien kepsiu orkaitėj šonkauliukus ir bulves bei bandeles su obuoliais (kuriuos jau būtina sunaudoti) ax.gif
Atsakyti
Aš šiandien pašoviau kepti kugelį su faršu - vis tik šventė, tai gausis toks brangesnis variantas smile.gif Mudviems jo užteks mažiausiai trims dienosm, kad tik neatsibostų blush2.gif
Atsakyti
Marija5, aciu mirksiukas.gif
mes pietus valgem pas uosvius,tai buvo cepelinai,o vakarienei kadangi grizome velai tai zuvies pirsteliai su burokeliu salotomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 28, 16:13)
nu,aš tai darau papigintą variantą blush2.gif .Pakepinu faršą su svogūnais ir česnaku,tada rūkytų dešrelių pjaustytų sudedu ir tada truputį miltų ,kad tirščiau būtų,supilu pupeles ir tada vandens kiek reikia ,čia pagal kiekį.Paverdu truputuką ir susidedu prieskonius ir tomatą.Agurkų nededu,nemėgsta maniškiai schmoll.gif




viriau šią sriubą
skanu, tik nedėčiau dešrelių blush2.gif
vietoj miltų dėjau manų košės
Atsakyti
Šiandien kepu kugelį, o kad būtų įdomiau - įdėsiu rūkytų šonkauliukų, tų, kur parduotuvėse pe kelis litus apyplikiai pardavinėjami ax.gif tai padažiuko tada spirgučių nedarysiu g.gif turbūt darysiu baltą padažą su svogūniukais smile.gif
liko nuo vakar dar tešlos, tai šiandien kepsiu bandeles su varške thumbup.gif
o vaikui ir mums vakarienei virsiu varškėtukus, nes kugelis dar jam per anksti cool.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
vakar buvo sausas davinys,nes kelionėje buvome,o vakarienės pas gimines užsukome ax.gif
šiandien kepsiu įdarytas faršu bulves mirksiukas.gif
Atsakyti
Darysiu picą, reikia reanimuoti likučius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 02, 09:31)
Darysiu picą, reikia reanimuoti likučius. biggrin.gif

as taip pat. visokiu prisikaupe - i pabaiga pievagrybiu, desra padziuvo, suris jau irgi nelabai toks.. sunaudosim ir saldytuva optimizuosim good.gif
Atsakyti
Virsiu sriuba su sonine ir kepsiu kugeli su spirguciu ir svoguniuku padazu
Atsakyti
vakar pietums grikiai su desrelemis,vakarienei garu puode kepti obuoliai ir dziuveseliai, vytas dar sumustiniu valge ax.gif
Atsakyti
O aš net nežinau ką čia pagaminti. g.gif
Yra agurkinės sriubos dar.
Labai čenachų norisi. ax.gif
Tik tingiu iki parduotuvės lėkti. Bet gal vis dėl to pagaminsiu, kokius 4 indelius, tai bus 2-3 dienom, nes jie pas mane tokie ne maži. Vieną tik per 2 kartus suvalgau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 11 03, 12:47)
Labai čenachų norisi. ax.gif



gal receptėlį galima, jei tik nelabai sudėtingas blush2.gif
Atsakyti