Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Aš vakar prikepiau lietinių su dešrelėm ir sūriu, tai dar ir šiandienai bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 30, 23:44)
Antrą diena valgome karštus sumuštinius.
Rytoj virsiu agurkinę sriubą.

gal kokius naujus skanius sumustinius darot?
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 10 30, 22:13)
RAdau SM  ax.gif
NEturejau farso, tai smulkiai suplausciau kalakuto file, pamarinavau su majonezu, kad ne tokia sausa butu.Tada pakepiau morkas su svogunu.Inda istepiau aliejumi ir sluoksniavau:mesyte, morkos su svogun,kecupas, majonezas, tarkuotos siaudelais bulves.Uzpyliau sultiniu.Ant virsaus pabarsciau tarkuoto surio.Labai skanu thumbup.gif



QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 30, 23:17)
kepiau pagal Lalaa recepta,pagaminimas labai lengvas, pyragas labai skanus wub.gif receptukas cia:
http://www.supermama...?...2729&st=396


Labai ačiū už receptukus aciuks.gif Būtinai reiks išbandyti thumbup.gif

Šiandien valgysime vėdarus, bet ne pati dariau, o turguje pirkau blush2.gif
Atsakyti
pas mus šiandien koldūnai su mėsa apvirti ir užkepti su sūriu
Atsakyti
smile.gif Vakar gaminau vistos krutineles kepsniukus su grybu ir grietineles padazu+makaronai+salotos:salotu lapai,burokeliai,agurkas,pomidoras,svogunas,avokadas,citrinos sulciu slakelis ir alyvuogiu aliejus. tongue.gif Siandien virsiu burokeliu-kopustu sriubyte su frikadelemis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 10 31, 13:32)
Labai ačiū už receptukus  aciuks.gif Būtinai reiks išbandyti  thumbup.gif

Šiandien valgysime vėdarus, bet ne pati dariau, o turguje pirkau  blush2.gif

ner uz ka mirksiukas.gif pietums grikiai su desrele, vyrui likes plovas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 31, 11:40)
gal kokius naujus skanius sumustinius darot?

Nieko ypatingo. ax.gif O darome karštų sumuštinių keptuveje. Kartais į orkaiteje.
Duona, mėsa, sūris. Patepimui majonezas arba sviestas ir kečiupas.
Jeigu yra marinuotų agurkų tai įdedu arba išverdu kiaušinių.
Vakar dėjau krabų lazdeles.
Pasižiūriu ko šaldytuve turiu, to ir įdedu. biggrin.gif
Atsakyti
siandien pietums koldunai buvo cool.gif , vakarienei tai vengriskas guliasiukas jau buvau prisizadejusi tai ir darau, cool.gif o dar sveciu biskuti bus tai irgi pavaisinsiu, tai darau nemaza kieki, dar kompociuko isvirsiu is braskiu, bus atsigerimui mums su sausainiukais tik deja pirktiniais, nes niekada gyvenime nesu darius jokiu sausainiu tai uztenka ir pirktiniu, nelabai smaliziai esam tai galiu ir nemoketi sausainiu kepti ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
šiandien valgėm sriubą iš pokelio blush2.gif (dar ir dabar gerklėj stovi doh.gif ),ir išviriau dešrelių su bulvėm....kapines tvarkėm,nebuvo kada ax.gif
Atsakyti
burokeliu sriuba, kurios buvau lb pasiilgusi bigsmile.gif
Atsakyti
buvo sampinjonu sriuba, cevburekai taip vadinami biggrin.gif
Atsakyti
vakar pietums pakepinau daug svogunu su kulnine - as valgiau su duona, nes tokiu kaip pietu nebuvo man, o vyras prisivire makaru ir pasikepino bendrai..
Atsakyti