Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 26, 08:49)
šiandien kepsiu virtų bulvių cepelinus su grybais savaitgalį prigrybautais mirksiukas.gif


nesigavo verysad.gif ...pradžioje atrodė viskas thumbup.gif ,o kai pakepė,tai išskydo,nors šeimai patiko,visi kartjo,o maniau bus dviem dienom,tik tiek kad nesuprasi kas ten buvo,ar žemaičiai,ar žemaičių košė schmoll.gif
Papildyta:
šiandien darysiu makaronus su tunu
Atsakyti
labas rytas 4u.gif mano pietus siandien bus greiti ir paprasti blush2.gif darysiu karstus sumustinius su desryte ir suriu lydytu blush2.gif vakare MB gales ju pasikepti dar...nes as leksiu i svarbu susitikima smile.gif
Atsakyti
Vakar buvau ziauriai pavargusi, tad taupiau ne pinigus, o laika - isviriau kakavos ir prikirtom barankiu su sviestu ir kakava smile.gif


Lalaila, sumustinius kepu orkaitej - mikrobangej kepti man neskanus buna, istize, dregni. Keptuvej nebandziau smile.gif Sorry, kad tik siandien atsakau

QUOTE(ziemosugnele @ 2007 09 27, 10:28)
labas rytas 4u.gif  mano pietus siandien bus greiti ir paprasti blush2.gif  darysiu karstus sumustinius su desryte ir suriu lydytu blush2.gif  vakare MB gales ju pasikepti dar...nes as leksiu i svarbu susitikima smile.gif


Aga, susimatysim svarbiam susitikime tongue.gif

As brangiausiam siandien liepiau issivirt sasysku ir makaronu, jei juos sugebes rasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 27, 11:18)
Vakar buvau ziauriai pavargusi, tad taupiau ne pinigus, o laika - isviriau kakavos ir prikirtom barankiu su sviestu ir kakava smile.gif
Lalaila, sumustinius kepu orkaitej - mikrobangej kepti man neskanus buna, istize, dregni. Keptuvej nebandziau smile.gif Sorry, kad tik siandien atsakau
Aga, susimatysim svarbiam susitikime  tongue.gif

As brangiausiam siandien liepiau issivirt sasysku ir makaronu, jei juos sugebes rasti biggrin.gif

nieko tokio mirksiukas.gif nu reikes isbandyt ir man tada biggrin.gif
pusryciams avizine kose su avieciu uogiene, pietums lasisa su ryziais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 27, 09:11)
nesigavo verysad.gif ...pradžioje atrodė viskas  thumbup.gif ,o kai pakepė,tai išskydo,nors šeimai patiko,visi kartjo,o maniau bus dviem dienom,tik tiek kad nesuprasi kas ten buvo,ar žemaičiai,ar žemaičių košė schmoll.gif
Papildyta:
šiandien darysiu makaronus su tunu

ant makaronu tiesiog uzpili tuna?
Atsakyti
ax.gif vakar burokeliu sriuba su vistienos farso kukuliais ir kepta idaryta vista.Siandien vistienos farso kotletukus kepsiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 27, 11:18)
As brangiausiam siandien liepiau issivirt sasysku ir makaronu, jei juos sugebes rasti biggrin.gif


as tai padariau sriubytes tai Mb beliks pasisildyti ja vakare ax.gif ir pasikepti sumustiniu jeigu nors...bet jauciu jis tinges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 09 26, 14:49)
aciu mirksiukas.gif
vakarienei garuose kepta lasisa (gavom lauktuviu is norvegijos thumbup.gif ) su ryziais,pusryciams arbatele su bandelemis,pietums grikiai su desrelemis


Mmm kaip skanu essen.gif essen.gif

QUOTE(airv @ 2007 09 26, 20:03)
Šiandien pietums - makaronai su grybų padažu vyrui, o aš pietavau universitete - žemaitiški blynai. Vakarienei - likę makaronai su padažu ir "rudeninė" sriubytė  smile.gif


O kas čia per "rudeninė" sriubytė? g.gif

Vakar buvo pica, o šiandien bus arba bulvių kukuliai, arba miltiniai blynai. Nežinau ką MB sumastys, nes aš vėlai grįšiu, tai jam teks pasirūpinti vakariene blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 09 27, 11:46)
nieko tokio mirksiukas.gif nu reikes isbandyt ir man tada biggrin.gif
pusryciams avizine kose su avieciu uogiene, pietums lasisa su ryziais ax.gif
Papildyta:

ant makaronu tiesiog uzpili tuna?

radau kažkur SM receptuką,bet supaprastinau,pakepinu svogūnus,tada miltų ir grietinėlės pilu ,ir sumaišau su tunu,tada ant makaronų.Man patiko labai thumbup.gif
Atsakyti
Dvi dienas nebuvau namie ir nereikėjo rūpintis maistu. O šiandien neišneša galva ką pasigaminti vakarienei g.gif mastau.gif
čia visos kalba apie karštus sumuštinukus tikriausiai ir man teks juos pasigaminti.
Katu drinks_cheers.gif aš ir sumuštinius kepu orkaitėja tada jie buna traškesni rolleyes.gif
Atsakyti
siandieniniai pietus buvo man tai miusliai thumbup.gif ir kavute, o vyras valge buterbrodus su arbata,nes mano tingejimo savaite dar nepraejo blush2.gif ax.gif o vakarienes normalios vel nebus mat sveciu turesim tai buterbrodziuku ivairiu padaryti reikes, silkutes biski, saldumynu cool.gif gal dar kiausiniuku idarytu, nes pati ju noriu tai muset reikes eiti daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 27, 14:45)
radau kažkur SM receptuką,bet supaprastinau,pakepinu svogūnus,tada miltų ir grietinėlės pilu ,ir sumaišau su tunu,tada ant makaronų.Man patiko labai thumbup.gif


As irgi kazkada taip dariau makaronus su tunu, visai skanu, tik man buvo rieboka - kita karta naudociau ne 35 proc grietinele arba skiesciau ja su pienu.
Gal dar del to man taip gavosi, kad tunas buvo aliejuje, ne savose sultyse - nu nepavyko man to aliejaus nuvarvint padoriais smile.gif
Bet siaip skanu ir greita
Atsakyti
Pietums siandien darysiu tokia uzkepele su suriu ir daktariska desra essen.gif o vakarienei varskes apkepas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 27, 04:45)
radau kažkur SM receptuką,bet supaprastinau,pakepinu svogūnus,tada miltų ir grietinėlės pilu ,ir sumaišau su tunu,tada ant makaronų.Man patiko labai thumbup.gif

labai megstu tuna bigsmile.gif reiks ir man isbandyti sita patiekala bigsmile.gif
Atsakyti