Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Žizel @ 2007 10 28, 10:29)
o čili pagal kokį receptą? nes šiaip nepigus patiekalas

nu,aš tai darau papigintą variantą blush2.gif .Pakepinu faršą su svogūnais ir česnaku,tada rūkytų dešrelių pjaustytų sudedu ir tada truputį miltų ,kad tirščiau būtų,supilu pupeles ir tada vandens kiek reikia ,čia pagal kiekį.Paverdu truputuką ir susidedu prieskonius ir tomatą.Agurkų nededu,nemėgsta maniškiai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 28, 16:13)
nu,aš tai darau papigintą variantą blush2.gif .Pakepinu faršą su svogūnais ir česnaku,tada rūkytų dešrelių pjaustytų sudedu ir tada truputį miltų ,kad tirščiau būtų,supilu pupeles ir tada vandens kiek reikia ,čia pagal kiekį.Paverdu truputuką ir susidedu prieskonius ir tomatą.Agurkų nededu,nemėgsta maniškiai schmoll.gif




ačiū, reiks bandyti
receptelis kaip tik man, jaunajai žmonai laugh.gif
Atsakyti
pietums karbonadai su bulviu kose,o vakarienei iskepiau vyro sugauta lydeka 4u.gif
Atsakyti
Vakarikščiai ryžiai su mėsa.
Atsakyti
siandien gaminsiu snicelius(kepsiu orkaitej) prie ju bus bulviu kose ir pomidorai su grietine smile.gif
Atsakyti
ax.gif kepsiu zuvytes... ax.gif
Atsakyti
pietums like karbonadai su bulviu kose ir morku salotomis,vakarienei orkaiteje kepti sonkauliukai (lauktuves is kaimo) su bulvemis 4u.gif
Atsakyti
Vakar vakare pastebėjau, kad šaldytuve mėtosi visokių galiukų : dvi dešrelės, rūkytos šoninės gabaliukas, mažas gabaliukas karšto rūkymo kumpio ir sūrio fermentinio... Padariau mielinę tešlą ir prikepiau bandelių : dešreles supjauščiau į tris dalis ir gavosi šešios bandelės su dešrele, papjausčiusi lašinukus kubeliais padariau 8 bandeles su lašinukais, o kumpį sutarkavau burokine tarka, dar sūrį sutarkavau, sumaišiau, ir padariau dar 5 bandeles su kumpio-sūrio įdaru... Gavosi labai pigiai, ir visiems patiko - aš valgiau su dešrele, sūnus - su kumpiu ir sūriu, o vyras- su lašinukais. Gal ir nelabai sveika, bet... na, visgi naminis maistas... Ir laaaabai taupu ax.gif
Atsakyti
As siandien Maximoj nupirkau naminiu desreliu (nu tu, zalios mesos) uz kazkur 4 Lt ir maza maisiuka raugintu kopustu. Tai kopustus patroskinau, isviriau desreles atskirai, o priedo pasildziau sestadienine bulviu kose... Ir taupu, is skanu thumbup.gif

Dabar jautrios sielos neskaitykit blush2.gif
pavalgiusi paprasiau, kad vyras dar idetu kopusteliu, ir saukste radau dzyga-simtakoji ryza toki... Ilgai turbut nepirksiu raugintu kopustu...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 10 29, 20:09)
As siandien Maximoj nupirkau naminiu desreliu (nu tu, zalios mesos) uz kazkur 4 Lt ir maza maisiuka raugintu kopustu. Tai kopustus patroskinau, isviriau desreles atskirai, o priedo pasildziau sestadienine bulviu kose... Ir taupu, is skanu  thumbup.gif

Dabar jautrios sielos neskaitykit  blush2.gif
pavalgiusi paprasiau, kad vyras dar idetu kopusteliu, ir saukste radau dzyga-simtakoji ryza toki... Ilgai turbut nepirksiu raugintu kopustu...

namines desreles tos tikrai skanios thumbup.gif

o ka radai kopustuose tai vaje lotuliukas.gif lotuliukas.gif jauciu ir as db ju nepriksiu blush2.gif blink.gif
Atsakyti
Mano šeimyna valgė balandėlius su bulvėmis ir marinuotais agurkėliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 10 29, 20:09)
Dabar jautrios sielos neskaitykit  blush2.gif
pavalgiusi paprasiau, kad vyras dar idetu kopusteliu, ir saukste radau dzyga-simtakoji ryza toki... Ilgai turbut nepirksiu raugintu kopustu...

vajė,vakar kioske pirkau pekino salotą ir vos raugintai kopūstais nenusigundžiau lotuliukas.gif ...po visų šventų dėsiu savo thumbup.gif labai mėgstu mirksiukas.gif
vakar buvo dešrelės su ryžiais,ir su pekino salotomis(pekinas,pomidoras ir pora).Nieko daugiau nespėjau,nes vakar transportas gal streikavo,į savo kaimą važiavau dvi valandas,sušalau ir dabar esu apšašus doh.gif
Šiandien išmušiau nugarinės ir palikau marinuotis majoneze,gryžus iškepsiu,padarysiu salotų,ir dar liko burokėlių sriubos nuo savaitgalio ax.gif
Atsakyti