Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(LadyStar @ 2007 10 26, 11:29)
Pietums - pusė kubelio sultinio ir keli ryžių trapučiai  rolleyes.gif
Vakarienei 100 gr varškės  smile.gif

dietinies?pietums karsti sumustiniai biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien kepsiu vištos krūtinėlę + bulvės+ morkų salotos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 26, 12:13)
dietinies?pietums karsti sumustiniai biggrin.gif

Nea, gyvenimo būdas biggrin.gif
Atsakyti
pietums buterbrodziukai su mesyte, o vakarienei jau garuoja barsciu sriuba ir dar kotleciukai su bulvytemis ir agurkeliais ar burokeliais marinuotais smile.gif
Atsakyti
Aš rudnosiukus gaminsiu bigsmile.gif Tiek daug gerų atsiliepimų, kad tiesiog negaliu nepabandyti smile.gif
Atsakyti
Pas mus pietums buvo vakarykštė sriuba ( makaronų su galkutėm ) ir kepta žuvis , o vakarienei pievagrybiai su spirgučiais ir grietine bei bulvėm . Čia mano šeimynai o man tai dieta ( valgysiu dripsnius su liesu jogurtu ) smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 10 26, 15:49)
Nea, gyvenimo būdas  biggrin.gif

saunuole thumbup.gif vakarienei bulves su silke 4u.gif
Atsakyti
Orkaiteje kepti vištienos ketvirčiai (vakar akcija buvo maximoje biggrin.gif ). Salotos: pekino kopūstai, kukurūzai, krabų lazdelės. O rytdienai pagaminsiu pikantiškų salotų.
Atsakyti
Turėjau tokios neriebios šoninės tai padariau iš jos troškinį ( bulvės , morkos , svogūnai , brokoliai ir šoninė ) ir garnyrui salotos - pekino kopūstas , pomidorai , paprika , žirneliai konservuoti ir viską užpyliau padažu salotoms . Iki vakarienės dar toli tai yra laiko pasukt galvą ką teks gaminti .
Atsakyti
ax.gif saltibarsciai su bulvem ir spirguciais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lorespa @ 2007 10 27, 14:30)
ax.gif saltibarsciai su bulvem ir spirguciais ax.gif

nu tu cia pasakiai db man minty blush2.gif thumbup.gif vakar prisilupau bulviu nieko nedariau, tai va reikia man jas snd isvirti ir padaryti saltibarscius tongue.gif tik reikia paskambinti MB kelinta grys is varzybu g.gif nes jeigu velai tai rytoj pataisysiu tada smile.gif
Atsakyti
pietums keptos bulves,kotletai ir marinuoti agurkeliai biggrin.gif
Atsakyti