Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Lock @ 2007 10 25, 09:02)
Čia turbūt visiems žinomas receptas. Išverdu kalafijorą, susmulkinu ir pakepu ant sviesto. Tada įdedu pipirų, druskos, prieskoninių žolelių ir giretinės. Dar patroškinu ir valgau su virtomis bulvėmis bei pvz pomidorais smile.gif
Tik mano vyras nevalgo tokio maisto, nes nėra mėsos  doh.gif

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif gaminsiu vistos slauneles su ryziais ir darzovemis orkaiteje. ax.gif
Atsakyti
siandien pas mane vakarienei bus vistiena kiniskam padaze ir prie jos virti(plikyti) ryziai smile.gif salotu dar nesugalvojau ka pagaminti..bet yra pamidoriuku tad jeigu reikes bus gerai ir pamidorai smile.gif
Atsakyti
siandien pusryciu kaip visada niekas nevalgo, pietums buvo makaronai su desrelemis pakepti (vyras gamino) ax.gif , as skubinau maziuka pamaitint, nu o vakarieni tai bus virti zirniai su spirguciais ir dar bulviu virtu vyras uzsiprase su kefiru cool.gif
Atsakyti
siandien vakarienei barsciai su frikadelemis biggrin.gif
Atsakyti
pietums desreles su marinuotais agurkeliais,o vakarienei makaronai su farsu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
šiandien turbūt nebus laiko kažką daryti,vėlai gryšiu,šeimai likę dešrelių dar yra,kažkaip turės išsiversti be manęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2007 10 25, 18:36)
siandien vakarienei barsciai su frikadelemis  biggrin.gif

pas mane buvo tas pats vakarienei drinks_cheers.gif
Atsakyti
siandien bus balandeliai pietums ir barsciu sriuba smile.gif
Atsakyti
Pietums - pusė kubelio sultinio ir keli ryžių trapučiai rolleyes.gif
Vakarienei 100 gr varškės smile.gif
Atsakyti
:aSiandien gaminsiu burokeliu sriubyte su mesos kukuliais. x:
Atsakyti
as snd virstu net nz kaip tas patiekalas vadinasi..mes lazankom vadinam tongue.gif kaip cepelinai tik be mesos lotuliukas.gif toki bulviu paploteliai...prie ju bus spirguciu-svoguniuku0grietines padazas thumbup.gif
Atsakyti