Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Endži @ 2007 10 24, 09:58)
vakar vakare kepiau bulviu-varskes blynus su grietine, siandien virsiu burokeliu sriuba  biggrin.gif


a cia kaip darosi g.gif as tai labai megstu siaip bulviniai blynai, bet vietoj greitines varskes pakeli su cesnakais, druskyte pasidarau, grietines ar netgi pieno biski uzpilu kad skystesne terla butu ir lapnoju..man skanu 4u.gif
Atsakyti
pietums grikiai su desrelemis,o vakarienei bus kalakutienos kepsiukau su ryziais ir su kopustu salotomis 4u.gif
Atsakyti
Šiandien vakarienei įdaryti makaronai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 10 24, 18:07)
Šiandien vakarienei įdaryti makaronai  smile.gif


Ir pas mane bus įdaryti makaronai lotuliukas.gif Tai kabinsim vakare vyrams makaronus ant ausų hihihi.gif

Atsakyti
Išviriau pupelių-faršo sriubą, o antram bulvės su kalafijorais.
Atsakyti
Bulvių košė su užpilu (kepti svogunai, morkos, kumpis), kefiras ir salotos (pekino kopustai, kukurūzai, morkos, majonezas). biggrin.gif
Atsakyti
namines kiaulienos desreles, bulves virtos ir pomidoriukai su svoguniuku ir grietine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 10 24, 17:56)
Išviriau pupelių-faršo sriubą, o antram bulvės su kalafijorais.

kaip gamini bulves su kalafioru?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 24, 21:24)
kaip gamini bulves su kalafioru?

Čia turbūt visiems žinomas receptas. Išverdu kalafijorą, susmulkinu ir pakepu ant sviesto. Tada įdedu pipirų, druskos, prieskoninių žolelių ir giretinės. Dar patroškinu ir valgau su virtomis bulvėmis bei pvz pomidorais smile.gif
Tik mano vyras nevalgo tokio maisto, nes nėra mėsos doh.gif
Atsakyti
sveikos blush2.gif
mes šiandien suvalgysim likutį sriubos ir padarysiu koldūnų ax.gif ,o vakare dar išvirsiu bulvių košės ir paspirginsiu šlapiankę su svogūnais(čia vyrui,jis gryš vėlai) mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu namie 1 l. kefiro. Tai kepsiu blynelius su obuoliais. thumbup.gif Labai skanus. Tai bus ir šiandien ir rytojui dar liks. Gal dar sriubos išvirsiu, gal agurkinės. g.gif
Atsakyti
sveiki, vakar buvo lesiu troskinys su sonkauliukais, siandie reikia damust smile.gif o priedo dar lietiniai blynai su varske, o vakarienei manau bus pica, darysim namudiniu budu, tikiuosi pavyks smile.gif
Atsakyti