Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 22, 15:03)
kas cia per vistienos pirsteliai?

Kaip žuvies. biggrin.gif Buna padaryti kaip piršteliai arba kaip kotletukai. Man visai skanu. ax.gif Visada turiu tokių šaldiklyje, kai tingiu gaminti, tinka. 4u.gif
O ryžius išvirsiu. Atskirai pakepsiu morkų ir svogunų, o po to sumaišysiu ir dar kelias minutes pakepinsiu. Kartais įdedu paprikos.
Dar prieskoniukų ir super ryžiai gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 10 22, 15:02)
Greitpyragio recepta radau svetaineje www.priestalo.lt, va cia

jei neatidaro kam nuorodos, tai ingridientai tokie:
3stiklines miltu;
3kiausiniai;
1stikline grietines;
1stikline uogienes;
1stikline cukraus;
1saukstelis sodos.

Reikai isplakti kiausinius su cukrumi, tada sudeti likusius produktus, supilti paruosta tesla i riebalais patepta ir dziuveseliais pabarstyta skardele ir kepti smile.gif
Iseiga nemaza, uzteks mums dviems 3-5 dienoms...


O uogienę įmaišyti į tešlą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 22, 15:58)
Kaip žuvies.  biggrin.gif Buna padaryti kaip piršteliai arba kaip kotletukai. Man visai skanu. ax.gif Visada turiu tokių šaldiklyje, kai tingiu gaminti, tinka.  4u.gif
O ryžius išvirsiu. Atskirai pakepsiu morkų ir svogunų, o po to sumaišysiu ir dar kelias minutes pakepinsiu. Kartais įdedu paprikos.
Dar prieskoniukų ir super ryžiai gaunasi.  4u.gif

niekad nemaciau tokiu pirkt.reikes nusipirkt pabandyt.dekui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2007 10 22, 15:02)
Vakar nusipirkau kilograma farso, tai prikepiau kotletuku - vakar vyras vakarienei ju prikirto, siandien patusinsiu su morkom, zirneliais ir grietine pietums, o ryt dar pasiimsim saltu i kelione smile.gif
Greitpyragio recepta radau svetaineje www.priestalo.lt, va cia

jei neatidaro kam nuorodos, tai ingridientai tokie:
3stiklines miltu;
3kiausiniai;
1stikline grietines;
1stikline uogienes;
1stikline cukraus;
1saukstelis sodos.

Reikai isplakti kiausinius su cukrumi, tada sudeti likusius produktus, supilti paruosta tesla i riebalais patepta ir dziuveseliais pabarstyta skardele ir kepti smile.gif
Iseiga nemaza, uzteks mums dviems 3-5 dienoms...

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 10 22, 16:23)
O uogienę įmaišyti į tešlą  g.gif


Taip. Viska sumaisyti ir i ke[imo forma smile.gif
Beje, jei atsidarytumet ta nuoroda, rastumet ir nufotografuoto procesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 10 18, 15:21)
O kaip tuos burokėlius gaminti  g.gif

sorry kad taip paveluotai bet uztat paprasciau nebuna: paimi pvz kilgorama burokeliu svieziu, nulupi, supjaustai mazdaug 0.7 cm plocio riekelemis (nu mazdaug tik, nereik matuoto hihihi.gif), sumeti i dubeni, biski druskos, pipiriukiu, as dar Provanso zoliu beriu, saukstas aliejaus ir ismaisyt, ikaitinti orkaite iki 230, i skarda, istiesta aliejum sumeti burokelius, palygint, kad nebutu labai vienas ant kito sulipe, folija ant virsaus ir valandziuke su folija, pusvalandis be. skanumeeelis thumbup.gif
Atsakyti
pas mane snd nieko ypatinga..sasyskos su bulvemis ir gaminau salotas is kopustu-morku su majonezu ir viskas
Atsakyti
kadangi anyta atsiunte dvi dideles vistienos kulsis,tai vakarienei supjausciau mesyte kubeliais ir pakepinau su prievagrybiai grietineleje ir valgem su ryziais.uzteks dar rytdienai pietums thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gryžtu ir aš pas jus vėl blush2.gif
kadangi mano namų šeimininkė jau ryt keliaus po atostogų darban,tai šiandien virsiu pupelių sriubą su šonine,ir antro dar nesumąsčiau,bet ko gero makaronų išvirsiu ax.gif
pirmą dieną labai jau sunku į vėžes įsivažiuoti doh.gif
Atsakyti
Šiandien pietums, o taip pat ir vakarienei bus žirnių sriuba (bulvės, šaldyti žirniai, svogūnas, pievagrybiai, buljoo pora kubelių ir sviestas)
Atsakyti
Pas mus šiandien pietums - vištienos kepsniai su bulvėm ir marinuotais agurkais . Dar nuo užvakar yra like burokėlių sriubos tai reik ir ją damušt smile.gif . Nu o vakarienei tai net nežinau ką reiks padaryt , kažko labai man šiandien tingisi aplamai ką nors daryt .
Atsakyti
Kepsiu bulves su svoguniukais ir rukytu kumpiu. Yra marinuotų agurkelių, dar kefiro nupirksiu.
Bus labai skanu. biggrin.gif
Atsakyti
as tai darau vengriska guliasiuka, vyras buvo tiesiog suzavetas jo skonio, tai siandien vel uzsiprase guliasiuko vakarienei su bulvytemis ir marinuotais agurkeliais bei burokeliais, ir + barsciu sriuba, pietums avizine kose man smile.gif
Atsakyti