Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

aš tai Maximoj pirkau,būna prie makaronų sudėti mirksiukas.gif
DIVELLA pavadinimas smile.gif
Atsakyti
Kepsiu blynelius su faršu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 10 18, 10:40)
merginos kokius lakstus perkat? ir kur ju buna galturit foto kaip atrodo tie lakstaias medijoj savo neradau verysad.gif

nu maxėj pas save mačiau, yra visur prie makaronų ir kelių rūšių, ar toj teoj žiūrėjai, foto yra kažkur g.gif
Atsakyti
lakštus lazanijai perku supernetto ir rimi, ten pigiau lyginant su maxima
supakuota būna stačiakampėj dėžutėj
dažnai yra žodis lasagne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 10 17, 19:27)
nu jau siandien tai taupumo virsune - kepu orkaitej burokelius, bet jau ne pirma karta, ir zinau kad labai skanu good.gif vyrui gal kokia desrele imesiu isvirt, o gal net nenores, nes ana  karta nieko tik burokus nemnino


O kaip tuos burokėlius gaminti g.gif
Atsakyti
vakar vakarienei kalakutieno kepsniukai su ryziais ir kopustu-morku-pomidoru salotomis,siandine pietums pakeptos bulves su desra ir uzpiltos kiausiniu 4u.gif
Atsakyti
Vakar viriau kopūstų sriubą. O antram padariau jau aprašytuosius suktinukus (faršas įvyniotas į vištų odeles). Šiandien likusi sriuba, o antram darau tokį šakar makar. Kepsiu kepimo rankovėje vištos file supjaustytą gabaliukais, bulves ir morkas susmulkintas.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 10 18, 17:00)
Vakar viriau kopūstų sriubą. O antram padariau jau aprašytuosius suktinukus (faršas įvyniotas į vištų odeles). Šiandien likusi sriuba, o antram darau tokį šakar makar. Kepsiu kepimo rankovėje vištos file supjaustytą gabaliukais, bulves ir morkas susmulkintas.

jaučiu,kad skanus tas tavo šakar makar,reik ir man kažką iš filės pradėt gamint,nes jau nemažai prisikaupė šaldiklyje po vištų pjovimo kaime :)Kaip tu jį gamini jei gali trumpai parašyk ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sony: 18 spalio 2007 - 19:18
Siandien pietums briuselio kopustu sriuba ir kalafijorai su dziuveseliais ir grietine 4u.gif
Atsakyti
Mano meniu nuo praeito savaitgalio mirksiukas.gif
Sest. - Separdo pyragas (nepaprastai skanus wub.gif ) ir pomidorine ryziu sriuba
Sekm. - Kepti grybai su bulvemis ir grietine
Pirm. - Varskes apkepas, troskintos vistu kepeneles su bulvemis
Antr. - Troskinys su kiaulienos gabaliukais ir daug darzoviu su makaronais + pekino salotos su paprika.
Trec. - Troskinti kotletai su kiausinio ir surio idaru, grikiu kose, salotos.
Ketv. - Pupeliu sriuba, like kotletai.
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2007 10 18, 20:17)
jaučiu,kad skanus tas tavo šakar makar,reik ir man kažką iš filės pradėt gamint,nes jau nemažai prisikaupė šaldiklyje po vištų pjovimo kaime :)Kaip tu jį gamini jei gali trumpai parašyk ax.gif

Šį kartą gaminau taip: krūtinėlę supjausčiau gabaliukais, tada įmaišiau porą smulkinų česnako skiltelių bei prieskonių. Ir taip marinavos ikelias valandas. O bulves susmulkinau, morkas griežinėliais, įdėjau santa marija prieskonių bulvėms, pipirų, dar kažkokių žolelių ir aliejaus šiek tiek. Tie irgi marinavosi. O po to viską sudėjau į rankovę (vištos gabaliukai ant daržovių). Bet taip dariau, nes neturėjau adžikos. Jau esu rašius, kad skaniausias vištos marinatas man grietinė+adžika. Palaikyt kelias valandas ir kept toje pačioje rankovėje. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 10 19, 11:26)
Šį kartą gaminau taip: krūtinėlę supjausčiau gabaliukais, tada įmaišiau porą smulkinų česnako skiltelių bei prieskonių. Ir taip marinavos ikelias valandas. O bulves susmulkinau, morkas griežinėliais, įdėjau santa marija prieskonių bulvėms, pipirų, dar kažkokių žolelių ir aliejaus šiek tiek. Tie irgi marinavosi. O po to viską sudėjau į rankovę (vištos gabaliukai ant daržovių). Bet taip dariau, nes neturėjau adžikos. Jau esu rašius, kad skaniausias vištos marinatas man grietinė+adžika. Palaikyt kelias valandas ir kept toje pačioje rankovėje. Rekomenduoju  4u.gif

reikės tikrai išbandyti,labai jau skaniai nupasakojai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti