Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Vakar vakarienei valgeme kotletus su makaronais + svieziu darzoviu salotas. Ta pati vyrui idejau siandienai pietums i darba. Dar idejau paruostu kepimui kotletu i saldikli. Siandien pusryciams duona namine su sviestu ir kava, pietums univero valgykloje valgiau troskinta jautiena. Vakarienei iskepiau kiausinienes su desrelemis + pomidorai ir agurkai.
Rytoj burokine sriuba isvirsiu, reikes dar is varkes ka nors pagaminti, gal koki varskes apkepa g.gif Dar ir kotletu vakarienei bus ir vyrui i darba thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
siandien valgem kiaulienos kotletukus su makaronais ir svieziais pomidorais
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif siandien vakarienei kastinis su karstom bulvem ax.gif dar pridariau koldunu,bet cia jau bus rytojui, galesiu tinginiauti ryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 25, 16:17)
Mačiau, kad šaldike yra toks pabuvęs batonas, tai greičiausiai kepsiu sumuštinius - batonas+ sviestas+tarkuotas obuolys su cukrumi ir cinamonu. Ir kitokių dar darysi - batonas+sviestas+riekelėm obuolys+ferm.sūris  ax.gif


pabandyk dar su varške,obuoliu....labai tinka cinamono pabarstyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 09 25, 16:15)
pusryciams sumustinukai- batonas su obuoliene ir obuoliene,pietums grikiai su desrelemis 4u.gif
bjaurybe,papasakok kaip skorpionzuves kotletus darai ax.gif


sumalu 1 kg skorpionžuvies,sudedu prieskonius,tada pakepinu svieste (būtinai)svogūną su morka ,irgi supilu į sumaltą masę.Tada įpilu į masę 200-250 grietinėlės(jei sviestas nesudėtas dar reikalo nepagadina iki galo,tai be grietinėlės gaunasi skonis š....išbandyta).Jokio batono ir kiašinių.O tada formuoju ir kepu ,prieš tai į kiašinį ir džiuvesėlius,galima net kelis kart,vakar tik į džiuvėsiu dėjau,skubėjau labai,bet reikalo nesugadino. Man dar labai skanu baigiant kepti supilti dar grietinėlės ir patušinti(grietinėlės tai turim sočiai),arba galima kitą dieną patušinti taip pat.valgėm su ryžiais,čia jau kaip kam patinka ax.gif


šiandien kepsiu virtų bulvių cepelinus su grybais savaitgalį prigrybautais mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien pas mane pietums bus vel lietiniai su varske ir bananais..o vakarieniai ka nors lengva reikes pagalvoti g.gif
Atsakyti
siaubas kas per tingejimo savaites uzejo, doh.gif nieko nedarau valgyti, siandien pusryciams man kava,maniskis dar ir buterbrodu uzkando, pietus kiausiniene su sardelem irgi dariau ne as ax.gif vakarienei tai bus grikiai ir namines sardeles irgi beveik nieko daryti nereikia + marinuoti agurkeliai ir taip jau vos ne antra savaite kaip tingiu tingeti doh.gif ax.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 09 26, 08:49)
pabandyk dar su varške,obuoliu....labai tinka cinamono pabarstyti ax.gif
Papildyta:
sumalu 1 kg skorpionžuvies,sudedu prieskonius,tada pakepinu svieste (būtinai)svogūną su morka ,irgi supilu į sumaltą masę.Tada įpilu į masę 200-250 grietinėlės(jei sviestas nesudėtas dar reikalo nepagadina iki galo,tai be grietinėlės gaunasi skonis š....išbandyta).Jokio batono ir kiašinių.O tada formuoju ir kepu ,prieš tai į kiašinį ir džiuvesėlius,galima net kelis kart,vakar tik į džiuvėsiu dėjau,skubėjau labai,bet reikalo nesugadino. Man dar labai skanu baigiant kepti supilti dar grietinėlės ir patušinti(grietinėlės tai turim sočiai),arba galima kitą dieną patušinti taip pat.valgėm su ryžiais,čia jau kaip kam patinka ax.gif
šiandien kepsiu virtų bulvių cepelinus su grybais savaitgalį prigrybautais mirksiukas.gif

aciu mirksiukas.gif
vakarienei garuose kepta lasisa (gavom lauktuviu is norvegijos thumbup.gif ) su ryziais,pusryciams arbatele su bandelemis,pietums grikiai su desrelemis
Atsakyti
siandien troskinau vistos slauneles su bulvem
Atsakyti
mano siandien vakariene bus..vistienos karbonadai su bulviu kose ir burokeliu salotos su majonezu smile.gif
Atsakyti
vakarienei ale plovas:ryziai pakepti ant keptuves su desra ir ketcupu 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pietums - makaronai su grybų padažu vyrui, o aš pietavau universitete - žemaitiški blynai. Vakarienei - likę makaronai su padažu ir "rudeninė" sriubytė smile.gif
Atsakyti
O aš išviriau šiandien kviečių, sumaišiau su medumi. Ir sveika ir labai skanu. thumbup.gif Išėjo kūčių patiekalas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 26 rugsėjo 2007 - 19:58