Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

na reikes kada isbandyti tuos rudnosiukus 4u.gif

siandien tai pirma karta gyvenime virsiu pupeliu sriuba blush2.gif (as jos nemegztu) bet Mb labai uzsinorejo tai isvirsiu, gal ir man patiks blush2.gif ax.gif o antram darysiu..na gaminsiu lydeka be odos tesloje kepsiu, prie jos bus bulvytes virtos ir pamidoriukai 4u.gif
Atsakyti
skryliai su spirguciais ir grietine 4u.gif
Atsakyti
ziemosugnele,jei darysi pranesk kaip gavosi 4u.gif
Atsakyti
šiandien vakarienei mielinis tešlos pyragas su kopustų ir kumpio įdaru 4u.gif pagaminau daug kad iki penktadienio uztektų ax.gif
Atsakyti
mes vakar valgėme lazaniją,dar ir pusryčiams liko,labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 17, 16:15)
ziemosugnele,jei darysi pranesk kaip gavosi 4u.gif

gerai butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 10 17, 17:11)
šiandien vakarienei mielinis tešlos pyragas su kopustų ir kumpio įdaru  4u.gif pagaminau daug kad iki penktadienio uztektų  ax.gif

is pirktines mielines teslos kepei?
Atsakyti
nu jau siandien tai taupumo virsune - kepu orkaitej burokelius, bet jau ne pirma karta, ir zinau kad labai skanu good.gif vyrui gal kokia desrele imesiu isvirt, o gal net nenores, nes ana karta nieko tik burokus nemnino
Atsakyti
mielos merginos papasakokit kaip kepat tą lazaniją.Aš nesuprantu nuo ko pradėt verysad.gif ir kaip ten ja ir su kuo daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 10 17, 21:11)
mielos merginos papasakokit  kaip kepat tą lazaniją.Aš nesuprantu nuo ko pradėt verysad.gif  ir kaip ten ja ir su kuo daryt g.gif

čia konkrečiai kaip aš dariau, bet visa tema ir patarimai apie ją mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar pirma karta virta pupeliu sriuba Mb patiko blush2.gif lotuliukas.gif tai snd ja damusines..o antram patiekalui nz ar ka pajegsiu pagaminti...nu del pajegumo gal ir galeciau bet nesugalvoju ka doh.gif
Atsakyti
merginos kokius lakstus perkat? ir kur ju buna galturit foto kaip atrodo tie lakstaias medijoj savo neradau verysad.gif
Atsakyti