Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

siandien vakarienei darysiu visteinos kotletukus is farso, kai iskeps desiu ant virsaus surio ir i mikrobange pries valgyma bus su ryziais ir ar burokeliais, ar agurkiukais arba su pomidorais, ko labiau kam noresis smile.gif ir dar kompociuko issivirsiu is obuoliuku ir braskyciu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar buvo makaronai su padažu , o šiandiena tai pietums valgėm cepelinus .
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2007 10 08, 16:08)
Siandien gaminau kiaulienos guliasa su pomidorais ir bulvem. Planavau dviem dienom,bet vyrui laabai patiko,tai jau mazai ir beliko. rytoj vel teks sukti galva,ka gamint.


o gal galit skanaus guliaso receptu pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
kadangi maximoj nusipirkau akcijines varskes tai pietums varske apkepas pagal vienos SM mamytes recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2007 10 12, 14:55)
o gal galit skanaus guliaso receptu pasidalinti  4u.gif


man skanu taip: pakepinu 15-20 min kubeliais pjaustytą žalia mėsytę ( gali būti arba kiauliena arba jautiena arba vištienos filė), sudedu į puodą ir troškinu įpylusi pieno kol suminkštėja mėsytė, atskirai pakepinu svogūną ir sutarkuotas morkytes, supilu viską į mėsytę ir dar troškinu, pridedu prieskonių ir druskos pagal skonį ir Psio... thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif vakar atsišildžiau šernienos gabaliuką, tai išjo gaminu dviem dienom: vakar supjausčiau smulkiau riebesniąją dalį ir ant keptuvės pakepiau - gavosi kaip šašlykiukai thumbup.gif valgėm su bulvėm ir morkų-česnakų salotom. Likusią dalį supjausčiau kepsniukais, suprieskoniavau ir kepsiu kepsniukus. Valgysim su bulvių koše irkopūstų salotomis. Pirkti nieko nereikia - viskas atvežta iš kaimuko thumbup.gif
QUOTE(jufka @ 2007 10 12, 08:13)
Šiandien bus kugelis su vištiena  ax.gif  Iškepsiu ploną kugelį o ant viršaus užpilsiu kepta vištiena su grietinėle svogūniukais ir petražolėmis. Turėtų būti labai skanu  essen.gif

skaitosi tai labai skaniai essen.gif , net seilės tysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 10 12, 15:43)
man skanu taip: pakepinu 15-20 min kubeliais pjaustytą žalia mėsytę ( gali būti arba kiauliena arba jautiena arba vištienos filė), sudedu į puodą ir troškinu įpylusi pieno kol suminkštėja mėsytė, atskirai pakepinu svogūną ir sutarkuotas morkytes, supilu viską į mėsytę ir dar troškinu, pridedu prieskonių ir druskos pagal skonį ir Psio...  thumbup.gif


Oi kaip aciu, einu bandyti thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien pusryčiams pasišildėme vakarykščius orkaitėje keptus kotletus, o pietums kepsiu varškės apkepą, o rytoj žadu kepti vištienos kepsniukus- blynelius su bulvių koše essen.gif
Atsakyti
As siandien issiviriau bulvyciu (mama atveze), pasipjausciau silkes, svoguno ir kapoju su grietine.
Dar kelios bulvytes liko rytojui, kazka is ju sugalvosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 13 spalio 2007 - 15:47
vakar is jau gendanciu pomidoru isviriau ryziu pomidorines sriubos,o siandien cepelinai-kainavo tik farsas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
užsukau pažiūrėti kaip čia laikotės ax.gif
aš paskutiniu metu nesu labai namuose didelė šeimininkė,vyras atostogauja,o aš rūpesčių dėl darbo turiu ,tai lakstau....dabar esu tik valgytoja,vyrui telefonu pavadovauju tik lotuliukas.gif bet viskas kas gera turi pabaigą ,šį kartą irgi,neužilgo aš ir vėl palaikysiu šitas gretas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien ala guliašiukas (pakepiau mėsą gabaliukais, supjaustytą svogūną ir griežinėliais pjaustytą morką keptuvėje, po to 10 min patroškinau puode su vandeniu, pomidoru padažu ir puse šakšto miltų bei prieskoninėm žolėm) su bulvių koše ir pomidorų+agurkų mišraine.
Atsakyti