Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Bus bulviniai blynai su varškės-grietinės padažu ok.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien buvo - plovas ir pupelių sriuba .
Atsakyti
vakar tespejau pagaminti tik skilvelius vistos su bulvemis smile.gif dar saltienos buvo like ax.gif o siandien tai jau sriubyte virsiu tikrai bigsmile.gif tik sugalvosiu kurios labiau noriu burokeliu ar kopustu su frikadilemis smile.gif
Atsakyti
Vakar kepti grybai su grietinės-spirgučių padažu bei bulvių košė o prie jos dar žali agurkėliai ax.gif
Šiandien pietums karbonadžiukas su makaronais bei žaliais agurkais ir raugintais kopūstais.
Vakarieniai bandysiu daryti tušintus kopūstus su spirgučiais ir tikriausiai prie jų virtų bulvių ar bulvių košės. O desertui jei netingėsiu išsivirsiu spurgų ax.gif
Atsakyti
vakar viriau naminiu sardeliu, tai paskiau jas pakepinau su svoguniukais ir morkytem thumbup.gif ir su grikiais valgeme , buvo dar kompoto, tai su bandelemis desertui buvo smile.gif , siandien pietums makaronai su sardelemis pakepinti thumbup.gif senokai valgem jau makaroniuku cool.gif
Atsakyti
Pietums buvo likučiai nuo vakar o vakarienei kepsiu vištienos šlauneles ant bulvių , kaip kepimas bus į pabaigą uždėsiu po gabaliuką lydito sūrio . Nu dar padarysiu pekino kopūsto salotas su pomidoru ir agurku .
Atsakyti
as snd Mb pazadejau kad vakarienei bus bulviniai blyneliai su grietine smile.gif tai reikes tuoj eiti bulves lupti ir pradesiu po 19val jau kepti tongue.gif skanu bus thumbup.gif
Atsakyti
Aš visas tas dienas tą pačią pievagrybių sriubą vis pašildydavau blink.gif Jaučiu, kad nuolat imsiu virti sriubas, labai susitaupo smile.gif Šiandien kepu kotletukus, bulves verdu ir padariau mišrainę iš daržovių likučių: kinietiškos salotos, pora pomidorų, žirnelių ir šiek tiek paprikos.
Atsakyti
sluoju savo kamera,rasau 2 mazas vistienos file,tai vakar vakarienei patroskinau ja grietinelej su morka ir valgem su morkomis,dar ir siandien peitums man buvo.pietums cukiniju blyneliai,o siandien vakarienei karbonadai su bulviu kose ir burokeliu salotomis 4u.gif tas pats ir vyrui ryt pietums i darba 4u.gif
Atsakyti
Šiandien virsiu daržovių sriubą (kopūstai, morkos, paprikos ir kas į galvą šaus) bei darysiu tokius suktinukus (beje, labai skanūs). Paimsiu kiualienos faršą, paprieskoniuosiu, tada paimsiu vištų odeles, apie valandą palaikysiu ištrintas su prieskoniais. Tada į odeles įsuksiu faršą ir formuosiu suktinukus, kurie keps orkaitėje. Galima vėliau ištraukti ir dar patroškinti su grietine 4u.gif Tik duosiu patarimą, vištų odelių geriau ieškokit turguje, o ne parduotuvėse, nes turguje tos odelės būna tokios tarsi didelės išklotinės (nuo krūtinėlės tikriausiai), tad labai patogu įvynioti, o ir kainuoaj čia 1,5 už kg, o parduotuvėse kiek pirkau, tai be ryšio, odelės nuo kakliuko, ir išvis tokia betrakė gaunasi, sunku gražius suktinukus suformuoti, o ir kainuoja brangiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 11 spalio 2007 - 13:22
Pas mane lydekos kotletai thumbup.gif
Lalaila Vin, o kokius blynelius tu kepi iš cukinijų?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2007 10 11, 14:17)
Pas mane lydekos kotletai thumbup.gif
Lalaila Vin, o kokius blynelius tu kepi iš cukinijų?

darau paprasta blynu tesla ir i ja sutarkuoju per burokine tarka cukinija ir kepu mazus blynelius. siaip man dar labai skanu bulviu-cukiniju blynu,viskas taip pat kaip bulviniams blynams tik cia tarkuojama viskas per burokine tarka thumbup.gif
Atsakyti