Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(SilRa @ 2007 10 07, 18:05)
dėkui 4u.gif reiks kada pabandyt rolleyes.gif

man tai labai skanu 4u.gif tie skrandukai kaip mesyte buna smile.gif bet va su Mb nusprendem juos gaminti rytoj kada mano tevai bulviu atves ir galesiu padaryti bulviu kose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 07, 17:47)
labai skanus ir greitas patiekalas tongue.gif

Sutinku, kad skanus, bet kad greitas, tai.... schmoll.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau kotletukus su daržovėmis. Į farša primaišiau morkų daug petražolių o kepdama apvoliojau džiūvėsiuose labai skaniai gavosi. Taip pat kepiau ir kugelį. Pigiai apsiėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 10 07, 18:24)
Sutinku, kad skanus, bet kad greitas, tai.... schmoll.gif

na net nz..man kol bulves isverda as skrandukus pasiruosiu blush2.gif smile.gif man tai greitas..
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 10 07, 14:24)
na, čia toks patiekalas, kai turi daug varškės bet varškėčiai jau atsibodę mirksiukas.gif

200g varškės, 2 kiaušiniai, 2 šaukštai manų kruopų, 4 šaukštai bulvių krakmolo, druskos . Viską suminkyti, iš masės gaminti arba cepelinus, arba bandutes ir virti kokias 15 minučių. Į vidų dėti virtos maltos mėsos arba pakepintų dešrelių su svogūniukais. Valgyti su grietine ir spirgučiais.
Žodžiu, gryna melagystė - cepelinų masė netikra, įdaras irgi netikras, o vis tiek cepelinai biggrin.gif


o skonis bent biski panasus i cepelinu? blush2.gif ir siaip ar labai skanu? nes paruosima tai gan greit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 07, 17:47)
as perku juos saldytus, tai atsisildau..tada verdanciam pasudytam vandeny juos isverdu 30min, tada supjaustau smulkiai ir apkepu ant aliejaus su cesnakuciu, svoguniuku, ir morkytem, idedu prieskoniu...pakepa kol svoguniukai iskepa na kazkur 10-15min ir idedu grietines pabaigoje ir dar patroskinu apie 10min...ir tada juos pilu ant bulviu arba bulviu koses 4u.gif  labai skanus ir greitas patiekalas tongue.gif


Tikrai skanu thumbup.gif O kartais vietoj skrandukų dedu vištų širdeles. Man dar ir taip skanu blush2.gif
Atsakyti
vyrui vakarienei patroskinau bulviu su grybais grietineleje,o sau arbata su aviziniais sausainiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 10 07, 19:41)
Tikrai skanu  thumbup.gif  O kartais vietoj skrandukų dedu vištų širdeles. Man dar  ir taip skanu  blush2.gif

mano mama daro si sirdelem, bet man kazkaip nelabai jos blush2.gif neipratino mama mano skranduko ju valgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 10 04, 13:16)
o kas čia? čia ta studentiška pica iš stambiai tarkuotų bulvių?



pakepi tarkuotos slapiankos svogunu pievagrybiu ir zodziu visko ko nori ir ka megsti kai jau baigia apkepineti uzpili kiausinio miltu its prieskoniu plakini , apkepi po to apverti ant kito sono apkepi apibarstai tarkuotu suriu , skanaus, greita nebrangu ir sotu
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 10 07, 19:38)
o skonis bent biski panasus i cepelinu? blush2.gif ir siaip ar labai skanu? nes paruosima tai gan greit thumbup.gif

man labai skanu, MB irgi mėgsta, tik daug spirgių pilasi biggrin.gif vaikis 1,5m labai skaniai valgo thumbup.gif
QUOTE(kedute @ 2007 10 07, 22:27)
skanaus, greita nebrangu ir sotu

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 05, 15:39)
kaip ruosi troskinta vistiena ir darzoviu blynus?as vis bandau naujus receptukus biggrin.gif


Darzoviu blynai:
Per burokine tarka sutarkuoju kopusta, siektiek smukesne keleta morku (kopusto ir morku santykis mazdaug 2:1), smulkiai supjaustau pora. Kitame inde uzmaisau tesla is 4 kiausiniu, stiklines vandens ir miltu, vegeta pagal skoni (turi gautis kaip tirsta blynu tesla), sumaisau tesla su tarkuotomis darzovemis ir kepu slakelyje aliejaus. Valgome su grietine smile.gif , vieni is megstamiausiu musu blynu thumbup.gif
O vistiena tai troskinu paprastai:
Trumpai pakepinu su prieskoniais ir cesnaku. Kitoje keptuveje pakepinu svoguna, morka, sparagines apvirtas pupeles, pilu liesos grietineles (kartais dar siektiek garstyciu idedu), paprieskoniuoju, sudedu apkepta vistyte, konservuotus zirnelius jei turiu ir valgom tongue.gif (beja as viska kepinu su beveik be aliejaus, vietoje jo pilu sultinuko)
Atsakyti
Mes tuštiname šaldytuvą toliau. Šiandien pietums sumuštiniai su paprika: batonas, margarinas, paprika smulkiai supjaustyta + druskytė. Su arbata skanu smile.gif
Atsakyti