Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Mano sios savaites meniu smile.gif :
Sekm. - pupeliu sriuba, darzoniu blynai su grietine
Pirm. - Aviziniu dribsniu blynai su bulviu kose ir kopustu, morku, zirneliu salotom.
Antr. - Troskinta vistiena su grikiu kose ir pomodoru, agurku salotom.
Trec. - Troskinti kotletukai ir bulves, kopustu, morku, argurku salotos.
Ketv. - Kepti vistienos ketvirciai ir sparneliai su bulviu ir morku garnyru.
Penkt. - virsiu kopustu sriuba ir gal kokiu blynu iskepsiu, arba obuoliu pyraga g.gif smile.gif
Atsakyti
likusi nuo vakar žirnienė, pietums gaminsiu karališką omleto tortą, o vakarienei - kepsiu vištos krūtinėlės kepsniukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 10 05, 11:43)
Mano sios savaites meniu smile.gif :


Man nuo tokio maisto is karto mazakraujyste issivystytu... As mesaede. Man mesos turi but ryte, diena, vakare ir dar zakuskems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 10 05, 13:48)
Man nuo tokio maisto is karto mazakraujyste issivystytu... As mesaede. Man mesos turi but ryte, diena, vakare ir dar zakuskems biggrin.gif


Tai kad tris kartu valgem mesa g.gif biggrin.gif , dziaugiuosi, kad ir MB galiu ne vien mesos paduot, nors jis irgi meseedis biggrin.gif , tiesa dar rytais sumustinius su mesyte valgom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaNNeTe: 05 spalio 2007 - 13:24
QUOTE(SilRa @ 2007 10 05, 12:21)
likusi nuo vakar žirnienė, pietums gaminsiu karališką omleto tortą, o vakarienei - kepsiu vištos krūtinėlės kepsniukus cool.gif

prašom plačiau apie karališką omleto tortą g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nika30 @ 2007 10 05, 14:29)
prašom plačiau apie karališką omleto tortą  g.gif  bigsmile.gif

Čia ne mano - pasiskolinau iš kitos forumietės mirksiukas.gif

As tai darau toki blatnu pavadinimu ''Karaliskas omleto tortas", pats patiekaliukas visai nesudetingas. Cia mazdaug trim rimtiem valgytojam:
Issikepi viena omleta is 4 kiausu, 2 saukstu miltu , pieno ir druskytes. Dedi i karsciui atsparu inda, tada pakepini pievagrybius su svogunais ir kiausiniu patiekalams skirtais prieskoniais, iskepus imeti sauksta grietines ir ismaisai ir sita mase dedi ant omleto. Tada kepi kita toki pati omleta, uzdengi juo pievagrybius, ant virsaus barstai tarkuota suri, ant surio truputi sviesto pabarstai ir i mikrobange arba orkaite, kol suris issilydys. Vyras mano labai megsta ir vis zyzia, kad iskepciau


Dabar padariau ir laukiu pietų, kad galėčiau pašauti į mikrobangę rolleyes.gif ant viršaus dviejų spalvų padažu (tomatu ir česnakiniu) dar tokių langučių pripaišiau, tai visai gražu bigsmile.gif tikiuosi, kad ir skanu bus bigsmile.gif valgysim su pomidoriukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 10 05, 14:33)
Čia ne mano - pasiskolinau iš kitos forumietės mirksiukas.gif

As tai darau toki blatnu pavadinimu ''Karaliskas omleto tortas", pats patiekaliukas visai nesudetingas. Cia mazdaug trim rimtiem valgytojam:
Issikepi viena omleta is 4 kiausu, 2 saukstu miltu , pieno ir druskytes. Dedi i karsciui atsparu inda, tada pakepini pievagrybius su svogunais ir kiausiniu patiekalams skirtais prieskoniais, iskepus imeti sauksta grietines ir ismaisai ir sita mase dedi ant omleto. Tada kepi kita toki pati omleta, uzdengi juo pievagrybius, ant virsaus barstai tarkuota suri, ant surio truputi sviesto pabarstai ir i mikrobange arba orkaite, kol suris issilydys. Vyras mano labai megsta ir vis zyzia, kad iskepciau


Dabar padariau ir laukiu pietų, kad galėčiau pašauti į mikrobangę rolleyes.gif ant viršaus dviejų spalvų padažu (tomatu ir česnakiniu) dar tokių langučių pripaišiau, tai visai gražu bigsmile.gif tikiuosi, kad ir skanu bus bigsmile.gif valgysim su pomidoriukais ax.gif

o kaip tau pavyksta graziai omleta isimt is keptuves?parasyk paskui ar patiko
Papildyta:
QUOTE(JaNNeTe @ 2007 10 05, 11:43)
Mano sios savaites meniu smile.gif :
Sekm. - pupeliu sriuba, darzoniu blynai su grietine
Pirm. - Aviziniu dribsniu blynai su bulviu kose ir kopustu, morku, zirneliu salotom.
Antr. - Troskinta vistiena su grikiu kose ir pomodoru, agurku salotom.
Trec. - Troskinti kotletukai ir bulves, kopustu, morku, argurku salotos.
Ketv. - Kepti vistienos ketvirciai ir sparneliai su bulviu ir morku garnyru.
Penkt. - virsiu kopustu sriuba ir gal kokiu blynu iskepsiu, arba obuoliu pyraga g.gif  smile.gif

kaip ruosi troskinta vistiena ir darzoviu blynus?as vis bandau naujus receptukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 05, 15:39)
o kaip tau pavyksta graziai omleta isimt is keptuves?parasyk paskui ar patiko

skanu buvo bigsmile.gif ir MB patiko, tik kitą kartą dėsiu dar ir kokios nors mėsytės į vidų biggrin.gif nes pasigedo biggrin.gif

o omletą išėmiau gana nesunkiai g.gif apverčiau ir iškrito g.gif na, viena dalis per pusę plyšo, bet gražiai sudėjau ir nesimatė irnesakyk.gif o tiesa, lydyto sūrio neturėjau, tai užtarkavau galiuką likusio varškės sūrio rolleyes.gif suėjo už gerą hihihi.gif
Atsakyti
vakar nieko gero nedariau..MB nepietavo namie...o vakarienei sildesi sparnelius keptus treciadieny beroc ax.gif
o snd va kepu pica..labai paprasta:
tesla(pirkau maximoj sviezia)
pamidoras
rauginti agurkeliai\
farsas
desryte
pievagrybiai
ir daug daug surio
ir viskas snd toks musu maistas...diena bandeles buvo, bet as ju negaminau tongue.gif ai dar pakepiau keptos duonos su cesnakuciu tongue.gif
Atsakyti
Vėl dariau blynelius su varške ir obuoliais.
Dar pagaminau vištienos širdučių su kalafijorais i bulvėmis. Valgysiu šeštadienį ir sekmadienį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 05, 22:36)
Vėl dariau blynelius su varške ir obuoliais.
Dar pagaminau vištienos širdučių su kalafijorais i bulvėmis. Valgysiu šeštadienį ir sekmadienį.  biggrin.gif

Gal gali smulkiau, kaip tas širdutes darai? Ir išvis, kokio jos skonio? Nes nesu ragavus.
Atsakyti
dar kepiau varškės ir obuolių apkepą thumbup.gif gavosi kaip tikras pyragas bigsmile.gif
Atsakyti