Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

4u.gif sveikos
mes vakar pabaigėm likusius lietinius ir viriau čili sriubą,o vakarienei buvo virtos bulvės užpiltos padažu (kepinti svogūnai su šlapianke) ir rūgpienis ax.gif
šiandiennai darysiu troškinį .Mėsą jau pasikepiau vakar iš vakaro,ėmiau gabaliukais mėsą ir apkeliau miltuose,sudėsiu į puodą ir pripjaustysiu morkų,bulvių,briuselio kopūstų ir kalafiorą ax.gif gal vakarienei dar spėsiu pyragą iškept,čia priklauso nuo situacijos darbe doh.gif
Atsakyti
siandien pusryciam kavute man, smile.gif vyrui desreles pakeptos su svoguniuku ir ketcupu, pietums muset nieko nedarysiu, tik sau kokios kosytes, gal penkiu grudu su pienuku, nes niekas negrys pietauti verysad.gif o iki vakarienes dar toli cool.gif
Atsakyti
Pietums dar yra kugelio vakarykscio ir sriubos pupeliu vis dar turim rolleyes.gif Vakarienei bus silke su bulvemis ir grietine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 04, 00:15)
pabandykit, kas mėgstat sriubą, aš ne visas mėgstu bet šita labai skaniai gavos  4u.gif

aaaaa, čia gi sena pažįstama Magiškoji sriuba bigsmile.gif man tai ji labai skani būdavo, o va MB iš tolo kratėsi - jam nepatiko saliero prieskonis cool.gif

šiandien atsišildžiau vištą, tai kepsiu viščiuko šlauneles ir sparnelius (valgysim su ryžiais ir salotom), o iš nugaros kauliukų išvirsiu daržovių sriubytę. Krūtinėlę supjaustysiu, pamarinuosiu - bus penktadieniui thumbup.gif
Atsakyti
Dariau varškės apkepą, pusryčiams ir bus pietums, nes nebuvo duonos lotuliukas.gif

2 varškės pakeliai
4 kiaušiniai
3-4 v.š. cukraus
4-5 v.š. manų
razinų jei mėgstat
50 g sviesto.

varškę, cukrų sutrinti, manus pamerkti į vandenį, galima ir pieną, bet ir su vandeniu gerai, trynius atskirti nuo baltymų, trynius sudėti į varškę, ištirpinti sviestą ir jį supilti ir viską gerai išmaišyti. ištepti skardą sviestu ir užkaisti orkaitę, ir tik tada suplakti baltymus, supilti juos į bnedrą masę tada į skardą ir iš kart į orkaitę. kepė apie 40 min.
gavos 6 porcijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 04, 12:11)
Dariau varškės apkepą, pusryčiams ir bus pietums, nes nebuvo duonos  lotuliukas.gif


Aš lygiai taip pat darau tik man dar labai skanu su razinomis kartu ideti ir džiovintų abrikosų supjausčius smulkiai biggrin.gif turiu naminės varškės šaldiklyje reikės ir man isikepti biggrin.gif ačiū už idėją
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 04, 12:11)
Dariau varškės apkepą, pusryčiams ir bus pietums, nes nebuvo duonos  lotuliukas.gif

2 varškės pakeliai
4 kiaušiniai
3-4 v.š. cukraus
4-5 v.š. manų
razinų jei mėgstat
50 g sviesto.

varškę, cukrų sutrinti, manus pamerkti į vandenį, galima ir pieną, bet ir su vandeniu gerai, trynius atskirti nuo baltymų, trynius sudėti į varškę, ištirpinti sviestą ir jį supilti ir viską gerai išmaišyti. ištepti skardą sviestu ir užkaisti orkaitę, ir tik tada suplakti baltymus, supilti juos į bnedrą masę tada į skardą ir iš kart į orkaitę. kepė apie 40 min.
gavos 6 porcijos.  4u.gif

reikes savaitgali issikept veltviems pusryciams thumbup.gif
siandien pusryciams varske su avieciu uogiene,pietums bulviu kose su karbonadais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 10 04, 12:30)
Aš lygiai taip pat darau tik man dar labai skanu su razinomis kartu ideti ir džiovintų abrikosų supjausčius smulkiai  biggrin.gif turiu naminės varškės šaldiklyje reikės ir man isikepti biggrin.gif ačiū už idėją

reiks pabandys su abrikosais ar kitais džiovintqis, nes razinos man nelabai blush2.gif
Atsakyti
o mes siandien vakarienes valgysim,pieniskas desreles su baltu padazu,bulviu ir zaliu zirneliu kose(zirneliai tie zaldyti is pakelio) smile.gif
Atsakyti
Turiu virtų burokėlių, tai supjaustysiu plonomisj uostelėmis ir pakepsiu keptuvėje. Baigiant kepti idėsiu grietinės. Valgomi karšti su bulvėmis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2007 10 04, 13:03)
Turiu virtų burokėlių, tai supjaustysiu  plonomisj uostelėmis ir pakepsiu keptuvėje. Baigiant kepti idėsiu grietinės. Valgomi karšti su bulvėmis tongue.gif


be mėsytės?
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2007 10 04, 13:03)
Turiu virtų burokėlių, tai supjaustysiu  plonomisj uostelėmis ir pakepsiu keptuvėje. Baigiant kepti idėsiu grietinės. Valgomi karšti su bulvėmis tongue.gif

Kaip įdomu?Tik gaila MB nemėgsta patiekalų be mėsos?
Atsakyti