Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

Čeburekai pagal šį receptą:
http://giedrius-v.li....com/30220.html gavosi tikrai nuostabūs, net man, tokiai nemėgėjau gaminti iš tešlos. Dar pridariau koldūnų ir dar liko faršo iš to 0,5 kg skirto čeburėkams doh.gif doh.gif Manau, kad tai tikrai mažabiudžetinė vakarienė cool.gif
Atsakyti
vakarienei skumbre su duona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 03, 18:58)
vakarienei skumbre su duona ax.gif


o gaminai skumbrę ar duoną?
Atsakyti
Supaprastinti blyneliai pagal Sonatinos receptą. Labai skanu thumbup.gif
Gal dar sugalvosiu obuolių pyragą iškepti. Drauge daug obuolių davė.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 10 03, 19:19)
o gaminai skumbrę ar duoną?

ironija čia visiškai nereikalinga. schmoll.gif
Atsakyti
mano Mb snd uzsimane vistienos, tad kepiau vistu sparnelius cesnakiniam padaze, su ryziais ir morku salotomis su cesnakais smile.gif ir dar kepiau kepta duonyte su cesnakais..kad pakrimsti ka butu ax.gif cesnakas db reikalingas kad ligu nebutu tai daug naudoti reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 10 03, 19:48)
ironija čia visiškai nereikalinga. schmoll.gif

Kartais reikalinga, netgi labai cool.gif . Jau ir aš norėjau rašyti (tiesa, ne šioje temoje, bet analogiška yra). Manau temos tikslas ne parašyti ką vakar/šiandien valgei-koldūnus/pieniškas dešreles/skumbrę ir etc., o pasidalinti receptais, kurios kitoms duotų kažkokios naudos, kuriais būtų galima pasinaudoti.
Tik jau prašom jautriai nereaguoti 4u.gif , čia draugiškas pastebėjiams
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 10 03, 19:48)
ironija čia visiškai nereikalinga. schmoll.gif


čia ne ironija, nes tema "ką šiandien valgėt yra kita".

šita vadinasi "Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?"

tai mano klausimas visiškai atitiko temą

Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 03, 19:52)
mano Mb snd uzsimane vistienos, tad kepiau vistu sparnelius cesnakiniam padaze, su ryziais ir morku salotomis su cesnakais smile.gif  ir dar kepiau kepta duonyte su cesnakais..kad pakrimsti ka butu ax.gif  cesnakas db reikalingas kad ligu nebutu tai daug naudoti reikes smile.gif


o dabar tikrai ne į temą blush2.gif

atsargiai, nes nestuke.gif daug česnako kaip tik nerekomenduojama 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Nome @ 2007 10 03, 20:15)
Kartais reikalinga, netgi labai  cool.gif . Jau ir aš norėjau rašyti (tiesa, ne šioje temoje, bet analogiška yra). Manau temos tikslas ne parašyti ką vakar/šiandien valgei-koldūnus/pieniškas dešreles/skumbrę ir etc., o pasidalinti receptais, kurios kitoms duotų kažkokios naudos, kuriais būtų galima pasinaudoti.
Tik jau prašom jautriai nereaguoti  4u.gif , čia draugiškas pastebėjiams


būtent, kad atėjus į temą klausiančią ką gaminote, tikiuosi įdėjų, ką pasigamint, o ne ko paieškojus šaldytuve ar parduotuvėje suvalgyt 4u.gif
Atsakyti
gaminau sriubą, kurią kirto visi, bet pagal mano pakoreguotą receptą.

Pusė kopūsto galvos
2 raudonos didelės paprikos
4 maži pomidorai, na čia galima ir daugiau bet aš pritrūkau
3 saliero stiebai
2 v.š. faršo
2 kubeliai buljono
svogūno galvutė
petražolės
karis, paprkikos milteliai, vegeta ir kiti prieskoniai pagal skoni

viską supjausčiau smulkiai sudėjau į puodą, sudėjau prieskonius ir sudėjau faršą. su faršu nieko nedariau, tiesiog sutrupinau ir tiek. nes liko iš praeito gaminimo tai nesionorėjos mesti, bet davė tokį gerą skonį ir buvo dar kaip priedas. bet ir be jo skanu.
ir viskas, užpyliau daug vandens, kad apsemtų ir dar būtų, nes gaunas daug daržovių, ir viriau, po užvirimo dar 15 min.
gavos labai skani, tokia į aštrumą, bet malonaus skonio.
bulvių nedėjau dėl sveikumo blush2.gif

gavos dyydelis puodas, valgėm šiandien 3se, ir dar kitai dienai pilnai užteks ir dar liks manau .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 03 spalio 2007 - 22:17
Nu va, grange kaip puikiai aprašė viską, čia jau kitas reikalas
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 10 03, 23:44)
Nu va, grange kaip puikiai aprašė viską, čia jau kitas reikalas

4u.gif

pabandykit, kas mėgstat sriubą, aš ne visas mėgstu bet šita labai skaniai gavos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 10 03, 22:07)


atsargiai, nes  nestuke.gif  daug česnako kaip tik nerekomenduojama  4u.gif [/i]



aciu uz perspejima smile.gif blush2.gif
Atsakyti