Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Šiurpė @ 2007 10 03, 11:38)
Vakarienei - studentiškas kugelis smile.gif



na na ir koks cia studentiskas kugelis? kuo jis skiriasi nuo paprastojo? g.gif
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad tai kugelis sutarkuotas per burokinę tarką ax.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2007 10 03, 12:17)
Aš tai galvoju, kad tai kugelis sutarkuotas per burokinę tarką ax.gif  essen.gif

bet tai rankos gali nukristi kol sutarkuosi tas bulves per tarkute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 03, 11:06)
as tai siandien pusryciams vafliukai vakar sutepti, o peitums Mb gales pasisildyti vakarykscia grikiu sriuba blush2.gif  nes dar pakankamai jos yra tongue.gif  o vakarienei tai net nz ka gaminsiu doh.gif  reikes per diena dar pagalvoti smile.gif

O vyrui ar uztenka pietums tik sriubos? rolleyes.gif Pas mus pietu bus vakarykste pupeliu sriuba ir kugelis jau kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 10 03, 12:31)
O vyrui ar uztenka pietums tik sriubos? rolleyes.gif 



na jis pusryciauja pries darba 7val namie..tada 10val per pertrauka darbe valgo..ir 13-14val jau namie pietus buna...tai jis labai daug nevalgo pas mane...dar plius sportininkas tai isvis man su juo nebeda lotuliukas.gif valgo kaip paukstukas lotuliukas.gif o vakare jau kai grys is treniruociu 20val tai jau ka nors sociau pagaminsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2007 10 03, 12:17)
Aš tai galvoju, kad tai kugelis sutarkuotas per burokinę tarką ax.gif  essen.gif


teisingai biggrin.gif ir kepamas keptuvėje, ant silpnos ugnies
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 03, 12:20)
bet tai rankos gali nukristi kol sutarkuosi tas bulves per tarkute doh.gif

Nu tai, pagalvojus, visur taupant padirbėt reikia. Kad netaupytum, turbūt maximoj pietus nusipirktum, anei tarkuot, anei pjaustyt, anei maišyt tongue.gif Nenukrenta tos rankos, nėr nuo ko irnesakyk.gif gi per burokinę, tai ne per mažąją. Va, mačiau, kai kurios mamkos ir cepelinams bulvių smulkiai susitarkuoja, va kur sunkus darbas unsure.gif O čia daug nereikia: 5 - 6 bulbos ir kugelis gatavas mirksiukas.gif Svogūnų idedi, česnako, druskos. Morką, jei norisi. Galima spirgų vidun įmaišyt. Paruošimas daugiau 15 min. neužtrunka ax.gif Suverti keptuvėn su aliejum, paspaudi ir kepi uždengtą, už 15 - 20 min ketvirčiuoji, apverti ir vėl kepi. Valgai paskui su grietine ar kefyru. Man dar skaniau už tikrą rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien pietums vakarykštės ausytės biggrin.gif
Su kugeliu gera idėja bigsmile.gif senai jau kepiau gal reiks vietoje cepelinu (mažiau terlionės bus ax.gif ) iškepti pagerintą kugelį. Faršą apkepsiu keptuvėje ir supilsiu į tarkius. Gausis kugelis "ale su spirgučiais"
Atsakyti
QUOTE(Šiurpė @ 2007 10 03, 12:45)
teisingai  biggrin.gif ir kepamas keptuvėje, ant silpnos ugnies

Nu tai, pagalvojus, visur taupant padirbėt reikia. Kad netaupytum, turbūt maximoj pietus nusipirktum, anei tarkuot, anei pjaustyt, anei maišyt  tongue.gif  Nenukrenta tos rankos, nėr nuo ko irnesakyk.gif gi per burokinę, tai ne per mažąją. Va, mačiau, kai kurios mamkos ir cepelinams bulvių smulkiai susitarkuoja, va kur sunkus darbas  unsure.gif  O čia daug nereikia: 5 - 6 bulbos ir kugelis gatavas  mirksiukas.gif Svogūnų idedi, česnako, druskos. Morką, jei norisi. Galima spirgų vidun įmaišyt. Paruošimas  daugiau 15 min. neužtrunka  ax.gif Suverti keptuvėn su aliejum, paspaudi ir kepi uždengtą, už 15 - 20 min ketvirčiuoji, apverti ir vėl kepi. Valgai paskui su grietine ar kefyru. Man dar skaniau už tikrą  rolleyes.gif

man gaila savo ranku blush2.gif jau geriau su tarkavimo masina sutarkuociau blush2.gif
Atsakyti
pusryciams sumustiniai,pietums grikiu kose ir barsciu sriuba 4u.gif
Atsakyti
Šiandien dešrelės blush2.gif su troškintais kopūstais thumbup.gif ir bulvių kukuliais (radau šaldiklyje pasimetusius), nes vaikis serga, neleidžia nieko rimtai gaminti doh.gif ant rankelių ir zyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy visą dieną blink.gif
Atsakyti
ax.gif Sriubyte is makaroniuku ir frikadeliu.Taip pat pomidorai su mozarelos suriu. ax.gif
Atsakyti
Vakarienei miltiniai blynai su obuoliais ir dar vėliau virsiu daržovių sriubytę 4u.gif
Atsakyti