Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 10 02, 14:00)
pusryciams 4 grudu kose,pietums bulviu kose su kotletais 4u.gif

Jau ir jus pradejot 4 grudu kose valgyti bigsmile.gif Verdu pupeliu sriuba, dar turim lietiniu, sonines troskintos dar sociai yra rolleyes.gif O ryt planuoju kugeli kepti bigsmile.gif
Atsakyti
sakiau vakarienei kotleciuku kepsiu bet kepu kibinus
Atsakyti
nu o as dar va siandien einu vafliu su kondensuotu pienu ir avieciu dzemu sutepsiu blush2.gif bus pusryciams kelias dienas valgyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 02, 18:11)
nu o as dar va siandien einu vafliu su kondensuotu pienu ir avieciu dzemu sutepsiu blush2.gif  bus pusryciams kelias dienas valgyti 4u.gif

thumbup.gif aš buvau pamiršusi šį skanėsta, ačiū, kad priminei mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
pietums - kotletai su daržovėmis ir pievagrybių padažu, vakarienei - orkaitėje kepti sumuštiniai su sūriu ir kiaušiniu.
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2007 10 02, 21:43)
thumbup.gif aš buvau pamiršusi šį skanėsta, ačiū, kad priminei mirksiukas.gif  4u.gif

as irgi ji buvau seniai jau pamirsusi, bet cia kazkada Mb primine man blush2.gif tai db ir gaminu..kol vel atsivalgysim tongue.gif
Atsakyti
Vakar kaip ir sakiau gaminau ausytes ir viriau tą meksikietišką sriubą trinta rolleyes.gif labai labai skani gavosi iš puodo išgaravo iškarto biggrin.gif
O šiandien gaminsiu cepelinus nes dar yra faršo, o bulves iš kaimo atsivežiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 10 02, 17:05)
Jau ir jus pradejot 4 grudu kose valgyti bigsmile.gif  Verdu pupeliu sriuba, dar turim lietiniu, sonines troskintos dar sociai yra rolleyes.gif  O ryt planuoju kugeli kepti bigsmile.gif

tai as valgau pakaitomis koses-tai avizine,tai stambiu avizu kose,tai 4 grudu ax.gif
Atsakyti
Šiandiena-šaltibarkščiai su bulvėmis smile.gif
Atsakyti
as tai siandien pusryciams vafliukai vakar sutepti, o peitums Mb gales pasisildyti vakarykscia grikiu sriuba blush2.gif nes dar pakankamai jos yra tongue.gif o vakarienei tai net nz ka gaminsiu doh.gif reikes per diena dar pagalvoti smile.gif
Atsakyti
pusryciams kavute, nuo vakar liko biski sriubos barsciu tai bus vakarienei, dar ir sardeliu, tai reikes pakepinti su svoguniukais ir paprika ir issivirti bulviu su kokiom nors salotom thumbup.gif
Atsakyti
Vakar - šiandien: kreminės Sonatinos kepenėlės su virtom bulvėm ir burokėlių salotom. Vakarienei - studentiškas kugelis smile.gif
Atsakyti