Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

dar yra barščių sriubos. o antram turbūt pakaks dešrelių su bulvėm ax.gif
Atsakyti
ax: Turiu farso ir mielines teslos-gal ka nors sugalvosiu,gal ceburekus,gal orkaitej koki mesos pyraga issikept? g.gif Kazkaip paskutiiu metu turiu problemu su fantazija,o be to ir nieko nesinori... doh.gif
Atsakyti
o as va skambinsiu Mb kad gryzdamas pietu nupirktu grietines...nes kaip jau vakar sakiau bandysiu daryti koldunus smile.gif
Atsakyti
As naikinau darzoves is saldytuvo ir rusio, tad issiviriau moliugu trinta sriuba (morkos, bulves, moliugas, cesnakas, svogunas, viska sutryniau, tada iberiau kelis suakstus kukuruzu kons.)
O antram - gabaliuaks mesytes + bulves, morkos, svogunas, cesnakas, saliras, kopustas, kurkuruzai ir pom. padazas.
Kadangi gyvenu viena, tai trim dienom uzteks drasiai biggrin.gif
Atsakyti
pusryciams 4 grudu kose,pietums bulviu kose su kotletais 4u.gif
Atsakyti
pusryciams kavute, o maniskis tai pavalge kisieliaus su sausainiais nuo vakar likusiu, pietums eilini syki buvo koldunai su pomidoru+svogunu+grietines padazu thumbup.gif siandien vakarienei uzsimaniau desreliu naminiu, tai isvirsiu ir dar pakepinsiu su svogunais ir paprika, bus su bulvytemis ir dar + marinuoti kedainiu burokeliai thumbup.gif dar gal ir sriubytes isvirsiu barsciu, mat burokeliu tai yra su kokia kulsim, tai bus kulsis rytojui su morkomis ir svogunais pakepti bereikes ir ryziu isssivirti cool.gif
Atsakyti
koldunai isejo thumbup.gif dar prie ju padariau spirguciu-svoguniuku-grietines padaziuka...tai Mb sake pirmas blunas tikrai neprisvilo ax.gif (na as juos gaminau 1a karta) ax.gif o vakare Mb uzsimane pieniskos grikiu sriubos...kadangi grikiu daug turiu(dede dirba varenos grudai) tai belieka pienuko nuspirkti ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 02, 09:07)
0,5 kg. jautienos
1 svogunas
2 sk. česnako
800 gr. konservuotų pomidorų
2 skardinės konservuotų pupelių
0,7 l. buljono (galima ir iš kubelių, aš verdu vištą)
Meksikietiški prieskoniai Saldva (naudoju skirtus ir troškiniams, ir maltai mėsai)
Įvairus prieskoniai (juodieji pipirai, čili ir k.t. Kas kam patinka)
Pakepinti svogunus, česnaką. Įdėti faršą. Įškepti. Susmulkinti pomidorus, įdėti į puodą su faršų, įdėti pupeles. Įdėti įvairių prieskonių. Ir troškinti. Troškinu gana ilgai, kokias 3-4 valandas ant mažos ugnies.
Įpilti iį lekštutes ant viršaus pabarstyti sūrio. (Aš dedu labai daug)
Aš kai įdėdu pomidorus į faršą viską susmulkinu smulkintuvu.
Mano sesuo tai gali ne vieną lekštę suvalgyti  lotuliukas.gif Ir MB labai mėgsta.



aciuks.gif reiks isbandyti
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 02, 14:49)
daug turiu(dede dirba varenos grudai)

prašom užvešti urmu ir prekyba užsiimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 02, 15:03)
prašom užvešti urmu ir prekyba užsiimti lotuliukas.gif



bet jie pas mane nefasuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 09 27, 16:04)
As irgi kazkada taip dariau makaronus su tunu, visai skanu, tik man buvo rieboka - kita karta naudociau ne 35 proc grietinele arba skiesciau ja su pienu.
Gal dar del to man taip gavosi, kad tunas buvo aliejuje, ne savose sultyse - nu nepavyko man to aliejaus nuvarvint padoriais smile.gif
Bet siaip skanu ir greita

Mergaites i sita receptuka tai dar butinai cukinijos pabandykit det. labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Plesnevskaja @ 2007 10 02, 15:59)
Mergaites i sita receptuka tai dar butinai cukinijos pabandykit det. labai skanu.


aš moliūgo dėjau,irgi skanu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 02, 15:09)
bet jie pas mane nefasuoti blush2.gif


nebrokuosim lotuliukas.gif
Atsakyti