Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

QUOTE(jufka @ 2007 10 01, 20:19)
Čia šeip patarimas, kurį tu tikriausiai žinai  blush2.gif
man buvo geras atradimas kai pati dariau pirmą kartą koldūnus kad kai iškočioji tešlą ir idedi faršo tai gerai yra suspausti su kokia stikline plonu stiklu tada visi koldūnai būna vieno dydžio ir gerai jie susilimpa (mėsa beverdant neišbėga) nereik net pirštais spaudinėt  ax.gif



aha va jau mamai skambinau tai ta paty man pasake blush2.gif ax.gif aciu uz patarima 4u.gif rytoj parasysiu kaip man gavosi jie ax.gif
Atsakyti
burokeliu sriuba, kurios buvau labai pasiilgus thumbup.gif
Atsakyti
pietums cepelinai pakepti,o vakarienei tik sumustinukai ax.gif
Atsakyti
O jūs visos kokias rimtas vakarienes valgot g.gif Man pietūs (t.y. normalus antras patiekalas) yra apie 17,30-18,00, tai jau rimčiausias dienos maistas. Po to jokių vakarienių nebebūna. O kiti valgiai - pusryčiai, paskui kokią 12 ar 14 val koks nors maistukas (keli sumuštiniai, kokia dešrelė su pomidoru ar agurku), paskui dar ką nors pagriebiu (jogurtą ar vaisių) ir tik tada pietūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 01 spalio 2007 - 20:18
QUOTE(Lock @ 2007 10 01, 21:17)
O jūs visos kokias rimtas vakarienes valgot  g.gif Man pietūs (t.y. normalus antras patiekalas) yra apie 17,30-18,00, tai jau rimčiausias dienos maistas. Po to jokių vakarienių nebebūna. O kiti valgiai - pusryčiai, paskui kokią 12 ar 14 val koks nors maistukas (keli sumuštiniai, kokia dešrelė su pomidoru ar agurku), paskui dar ką nors pagriebiu (jogurtą ar vaisių) ir tik tada pietūs.


Na taip ir yra pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Pas mane dėl laiko stokos paprastai pusryčių nebūna arba kažką lengvai užkandu. Pietūs 12 valanda, žiūrint nuo to ar dirbu ar ne priklauso ir maistas. O vakarienė būna paprastai pats rimčiausias maistas ir tai būna apie 18:00 - 18:30. Vėliau pas mus nieks nieko nevalgo nebet kažką užkremta.
Atsakyti
Užvakar gaminau Čili sriubą. Trupučiukas dar liko. Tai verdu makaronus ir su sriuba sumaišysiu. Bus rytdienos pietums. O šiandien valgom trintą kalafijorų - brokolių sriubą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 01, 20:45)
Užvakar gaminau Čili sriubą. Trupučiukas dar liko. Tai verdu makaronus ir su sriuba sumaišysiu. Bus rytdienos pietums. O šiandien valgom trintą kalafijorų - brokolių sriubą. thumbup.gif



Kaip gamini parasyk cili sriuba

Papildyta:
Jufka, Bjaurybe aciu uz misraine reiks isbandyt

Rytoj pusryciams sumustinukai , per piet siandienines pupeliu sriubytes o vakarienei kotletai su bulviu kose ir galbut nauja misrainyte biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kedute: 01 spalio 2007 - 22:16
mes siandien vakarienei valgem vistos kulseles keptas orkaiteje su bulvem, dar liko tai bus rytojui pietum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 10 01, 21:45)
Užvakar gaminau Čili sriubą. Trupučiukas dar liko. Tai verdu makaronus ir su sriuba sumaišysiu. Bus rytdienos pietums. O šiandien valgom trintą kalafijorų - brokolių sriubą. thumbup.gif


Čia gal ta trinta sriuba su farsu ir raudonosiomis pupelėmis? Ir man būtų įdomu sužinoti receptėlį. kažkur forume buvau aptikusi bet dabar niekaip nerandu g.gif
Atsakyti
aš čili gaminu labai supaprastintai blush2.gif
pakepinu ant sviesto svogūnus ir būtinai rūkytų dešrelių(čia kokių nori ir pjaustai irgi kaip nori),man labiausiai tinka grilio,tada supilu į vandenį,paprieskoniuoju sočiai,pabaigoje supilu miltų(sumaišytų su vandeniu stiklinėje),bet dažniausiai tai sausos bulvių košės pilu,(čia iš tinginystės blush2.gif),ir tada galima užbarstyti tarkuotu sūriu,mes mėgstam dar grietinės įsidėti blush2.gif ..girdėjau kitos dar deda agurkėlių pjaustytų ,man nepatiko schmoll.gif
Šiaip aš neskaitau tai sriuba ir vengiu dažnai daryti,nes manau gana nesveikas maistas,bet šaltą vakarą,tai sušildo šita sriuba gerai thumbup.gif


šiandien nedarysiu nieko bigsmile.gif ....pilnas šaldytuvas lietinių ir šiaip likučių lotuliukas.gif
Papildyta:
pamiršau paminėt...būtinai dedu konservuotų pupelių ir tomato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 10 01, 23:13)
Kaip gamini parasyk cili sriuba


QUOTE(jufka @ 2007 10 02, 08:08)
Čia gal ta trinta sriuba su farsu ir raudonosiomis pupelėmis? Ir man būtų įdomu sužinoti receptėlį. kažkur forume buvau aptikusi bet dabar niekaip nerandu  g.gif

0,5 kg. jautienos
1 svogunas
2 sk. česnako
800 gr. konservuotų pomidorų
2 skardinės konservuotų pupelių
0,7 l. buljono (galima ir iš kubelių, aš verdu vištą)
Meksikietiški prieskoniai Saldva (naudoju skirtus ir troškiniams, ir maltai mėsai)
Įvairus prieskoniai (juodieji pipirai, čili ir k.t. Kas kam patinka)
Pakepinti svogunus, česnaką. Įdėti faršą. Įškepti. Susmulkinti pomidorus, įdėti į puodą su faršų, įdėti pupeles. Įdėti įvairių prieskonių. Ir troškinti. Troškinu gana ilgai, kokias 3-4 valandas ant mažos ugnies.
Įpilti iį lekštutes ant viršaus pabarstyti sūrio. (Aš dedu labai daug)
Aš kai įdėdu pomidorus į faršą viską susmulkinu smulkintuvu.
Mano sesuo tai gali ne vieną lekštę suvalgyti lotuliukas.gif Ir MB labai mėgsta.
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 02, 09:11)
aš čili gaminu labai supaprastintai blush2.gif
pakepinu ant sviesto svogūnus ir būtinai rūkytų dešrelių(čia kokių nori ir pjaustai irgi kaip nori),man labiausiai tinka grilio,tada supilu į vandenį,paprieskoniuoju sočiai,pabaigoje supilu miltų(sumaišytų su vandeniu stiklinėje),bet dažniausiai tai  sausos bulvių košės pilu,(čia iš tinginystės blush2.gif),ir tada galima užbarstyti tarkuotu sūriu,mes mėgstam dar grietinės įsidėti blush2.gif ..girdėjau kitos dar deda agurkėlių pjaustytų ,man nepatiko schmoll.gif
Šiaip aš neskaitau tai sriuba ir vengiu dažnai daryti,nes manau gana nesveikas maistas,bet šaltą vakarą,tai sušildo šita sriuba gerai thumbup.gif
pamiršau paminėt...būtinai dedu konservuotų pupelių ir tomato  doh.gif



QUOTE(Marija5 @ 2007 10 02, 10:07)
0,5 kg. jautienos
1 svogunas
2 sk. česnako
800 gr. konservuotų pomidorų
2 skardinės konservuotų pupelių
0,7 l. buljono (galima ir iš kubelių, aš verdu vištą)
Meksikietiški prieskoniai Saldva (naudoju skirtus ir troškiniams, ir maltai mėsai)
Įvairus prieskoniai (juodieji pipirai, čili ir k.t. Kas kam patinka)
Pakepinti svogunus, česnaką. Įdėti faršą. Įškepti. Susmulkinti pomidorus, įdėti į puodą su faršų, įdėti pupeles. Įdėti įvairių prieskonių. Ir troškinti. Troškinu gana ilgai, kokias 3-4 valandas ant mažos ugnies.
Įpilti iį lekštutes ant viršaus pabarstyti sūrio. (Aš dedu labai daug)

4u.gif
Dėkui reikės bandyti gal šiandien pasigaminti. Aišku truputi modifikuosiu ir abu receptėlius sumaišysiu bei žiūrėsiu kas gausis bigsmile.gif
Nors šiandien numačiusi ir ausytes bet tiršta sriubytė nepakenks essen.gif
Atsakyti