Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančiosios?

serga mažius, tai aš sėdžiu namie unsure.gif ta proga gaminsiu valgyt cool.gif
darysiu befstrogeną iš stirnos mėsytės, virsiu bulvytes ir užsimaniau (jūsų prisiskaičiusi smile.gif ) burokėlių mišrainės essen.gif: tuo pačiu dar ir barščių išvirsiu ax.gif
Atsakyti
mano užvakar buvo kalafiorų troškinys su šonkauliukais ,o vakar kepti orkaitėje šonkauliukai su morkų,ridikų ir obuolių misšraine ax.gif
šiandien bus barščių sriuba ir lietiniai su varške ir bananais ax.gif
Atsakyti
Aš tai pusryčiams visada tą patį valgau: avižinės košės užsiplikau, o po to, prieš valgydama įsipjaustau kokį vaisių (paprastai 2 kivius). Labai sotu ir nebrangu. Gal ir kitką valgyčiau, bet dėl sveikatos bet ko valgyti negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 01 spalio 2007 - 13:58
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 01, 13:20)
mano užvakar buvo kalafiorų troškinys su šonkauliukais ,o vakar kepti orkaitėje šonkauliukai su morkų,ridikų ir obuolių misšraine ax.gif
šiandien bus barščių sriuba ir lietiniai su varške ir bananais ax.gif



kokia cia misraine ? g.gif placiau prasom

siandien valgysim pupeliu sriubyte
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 10 01, 15:29)
kokia cia misraine ? g.gif  placiau prasom

siandien valgysim pupeliu sriubyte


Aš tai tiesiog su burokinia tarka sutarkuoju ridikus (naudoju tuos didžiuosius juoduosius), morkas o obuolius supjaustau kudeleis ir viska sumaišau su majonezu mmm skanios salotos rolleyes.gif Šiandien gal ir reikės jas pasidaryti prie planuojamų kotletukų su bulvių koše. Kotletukus patušinsiu su grietinėle ir petražolėm. Pigi vakarienė bus nes viskas savo tik faršo reiks nulėkti nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 01 spalio 2007 - 14:37
QUOTE(jufka @ 2007 10 01, 15:36)
Aš tai tiesiog su burokinia tarka sutarkuoju ridikus (naudoju tuos didžiuosius juoduosius), morkas o obuolius supjaustau kudeleis ir viska sumaišau su majonezu mmm skanios salotos


aš tai didelė tinginė,tai viską per burokinę tarką,dar kai turiu porą įpjaustau ir sumaišau su majonezu ax.gif
Atsakyti
vakarienei nieko doro nesugalvoju ir tingiu baisiausiai ka daryti ax.gif , tai bus kisieliaus ir yra sausainiu like nuo savaitgalio, bus gerai blush2.gif nebent vyras ko nors nores tai gales tada pats ka darytis, o as tai tinginiausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 10 01, 14:20)
šiandien bus barščių sriuba ir lietiniai su varške ir bananais ax.gif

Vakarienei pas mus irgi lietiniai su varske ir bananais biggrin.gif
Atsakyti
as lietinius su varske ir bananais dariau praita savaite ax.gif o vat ka siandien daryti vakarienei tai as visai nesugalvoju ka doh.gif jauciu desreliu su makaronais Mb isvirsiu ir viskas blush2.gif
Atsakyti
O aš va nusprendžiau ką darysiu ryt valgyti išvirsiu dviejų rušių ausyčių su grybais ir su obuoliais tai trečiadieniui bus puikus lauknešėlis į darbą bigsmile.gif darbo aišku nemažai bet ikinkysiu ir namiškius tai turėtų viskas greitai gautis be to tai vienas iš pigiausių patikalų: miltai, vanduo, kiaušinis, sausos mielės, grybukai (miške šiuo metu pilna biggrin.gif nors pagal receptą turėtų būti džiovinti bet sueis ir virti ) svogūnėlis ir obuoliai biggrin.gif
Atsakyti
as tai verdu sasyskas su makaronais...ir pries dvi dienas daryta burokeliu misraine blush2.gif o rytoj bandysiu virti naminius koldunus blush2.gif g.gif niekada as ju nedarius..betgi turiu farso tai reikia sunaudoti ji ir miltu turiu tai reikes bandyti daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2007 10 01, 20:14)
as tai verdu sasyskas su makaronais...ir pries dvi dienas daryta burokeliu misraine blush2.gif  o rytoj bandysiu virti naminius koldunus blush2.gif  g.gif  niekada as ju nedarius..betgi turiu farso tai reikia sunaudoti ji ir miltu turiu tai reikes bandyti daryti blush2.gif


Čia šeip patarimas, kurį tu tikriausiai žinai blush2.gif
man buvo geras atradimas kai pati dariau pirmą kartą koldūnus kad kai iškočioji tešlą ir idedi faršo tai gerai yra suspausti su kokia stikline plonu stiklu tada visi koldūnai būna vieno dydžio ir gerai jie susilimpa (mėsa beverdant neišbėga) nereik net pirštais spaudinėt ax.gif
Atsakyti