Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(linuke @ 2007 11 22, 12:33)
Visai kaip pas mane  doh.gif

Su teciu miega, kai prabunda, is karto: "Mama!", "Papuuu!". Kai is karto neatbega mama su papu, tada taip isiverkia, kad sunku nuraminti...
Nakti prabunda maziausiai 2 kartus ir vis "Papu!", be papo su aukle vos-ne-vos uzmigo 1 karta vakare...

O uz poros dienu isvaziuoju i komandiruote kelioms dienoms, tai jau dabar sirdis spurda, kaip ten bus... Tetis uz galvos susiemes dejuoja, kaip jie be manes isgyvens, tai sutariau su aukle, kad ateis pora naktu pernakvoti, bet ir jai bus sunku.

Tepiau krutis viduriu laseliais, valerijonu tinktura, nes man ju skonis labai slykstus. Ka jus, maze net nemirktelejusi ciupo 'papu' - jokiu problemu. Cesnakus valgiau, metas geriau - nieko, vis tiek labai skanu. Siandien bandysiu tepliotis pelynu nuoviru... Ir vaiko gaila, ir saves...


Parasyk kaip sekes, kokie reikalai po komadiruotes. Nes ir mes jau noretume atsisakyt to iprocio.
Atsakyti
Dėl maitinimų naktį, tai žinau, kad pati esu kalta - užtektų kantrybės pamigdyti naktimis be MP, gal ir miegotų sau vaikas blush2.gif tai dabar bandau palaipsniui mažinti naktinius pasmaguriavimus: pvz., šią savaitę duodu prieš miegą (apie 20.30) ir tada tik apie 1 val., jei nubunda (o dažniausiai nubunda). Kitą savaitę bandysiu ilginti tarpą. Jei pavyks su naktiniais maitinimais "užrišti", tai vakarais ir rytais dar maitinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Zepter @ 2007 11 22, 12:39)
O del maitinimo nutraukimo as galvoju del to,kad vaikutis ir taip tik pora maitinimu per para gauna. Jei pienuko butu apstu ir galeciau maitinti zymiai didesne dali maitinimu- net nesvarstyciau apie nutraukima.


jei tik dar turi noro maitinti - tikrai yra budu kaip pagausinti pieneli 4u.gif svarbiausia, kaip tu pati apsispresi 4u.gif
ateik i zindanciuju pokalbius, uzduok klausima - gausi tikrai naudingu ir veiksmingu patarimu. jei tik PATI dar NORI - galimybiu zindyti tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 11 22, 15:56)
jei tik PATI dar NORI - galimybiu zindyti tikrai yra  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
per savo ir visų savo pažįstamų patirtis seniai įsitikinau - jei labai nori - nėra tokio dalyko kaip "mažai pieno", "vieną dieną pienas dingo" ir pan. praktiškai VISKĄ galima pataisyt ir sėkmingai žindyt. reikia tik noro.
Atsakyti
QUOTE(Auksela @ 2007 11 21, 22:23)
As puikiai zinau ta jausma, kai nori nutraukti maitinima, bet pasiziuri i savo leliuka ir maitini toliau, galvodama, kad gal dar po menesio... Labai sunku apsispresti nutraukti, kai turi pienuko. As pirma maitinau iki 11 men, tai atrodo, kaip antra nuskriausti. Atrodo esu ir pavargusi, ir taippat norisi normaliai pasilinksminti - negeriau jokio alkoholinio gerimo apie3 metus  tongue.gif , bet pagalvoju, kad tam dar bus visas gyvenimas. O kiek gi maitinsi savo leliuka... Bet cia tik mano nuomone  blush2.gif

drinks_cheers.gif As maitinu daugiau nei 6 men. ir dar neketinu nutraukti schmoll.gif kazkaip man tas artumas wub.gif o plaukai slenka ir toms kurios nemaitina pacios mirksiukas.gif Na, bet tai tavo reikalas, paklausei ar nutraukti maitinima, as sakau kad NE tongue.gif
Atsakyti
Dėl priežasčių, kurias išvardinai, maitinimo tikrai nenutrauk. Neįtikinai smile.gif Bet ko gero yra kitų paskatų, gilesnių, apie kurias nesinori taip garsiai kalbėti: tai priklausomybės jausmas, laisvės troškimas, noras, kad būtų kaip anksčiau, nors kartais. Ir greta viso to noras būti tobula mama, juk tai pirmas vaikas biggrin.gif Kaip padarysi, taip, tik nesigraužk bet kokiu atveju, atsipalaiduok ir būk gera mama. Tai įmanoma ir maitinant mišinukais smile.gif O dėl natūralaus maitinimo, tik pagalvok, kad tai taip greitai baigiasi ir tokio artumo, natūralaus fizinio artumo, jau nebepatirsi smile.gif Pasvarstyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangkiku @ 2007 11 22, 12:49)
jau bandziau, bet nieko neiseina, ji tiek isirekia, kad tecio nervai nebeislaiko, o ir mano sirdele negelezine....Ir metu arbata bandziau, nieko nepadeda to pienelio kaip buvo taip ir yra, ir cesnakus valgiau galvojau, kad pades-ne skanu ir cesnakai. schmoll.gif


Vaikai kaip tik labai mėgsta česnako skonį smile.gif


Parašykit, kaip po komandiruotės sekėsi, nes aš jau irgi galvoju apie išvažiavimą, bet niekaip nesiryžtu blush2.gif


Beje, mažinau naktinius maitinimus, pavyko pratempt iki trijų nakties be maitinimo, nors iki to porą kartų atsikelia, tai pasupu ir užmiega, bet jau po trijų schmoll.gif niekaip, užstrigom ties ta valanda doh.gif tenka dukart per naktį maitint 3 ir 6 val. Jau galvoju, gal 6 jį kelt ir košę virt, gal kartą taip anksti atsikėlęs, nenorės jau naktį keltis, bet tada lieka kitas klausimas, kuom užpildyti visą dieną nuo 6 iki 21 val. Tiek maitinimų doh.gif o mišinio tik 50 gr. teišgeria
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteled: 26 lapkričio 2007 - 12:07
QUOTE(kaaaramele @ 2007 11 22, 13:53)
Parasyk kaip sekes, kokie reikalai po komadiruotes. Nes ir mes jau noretume atsisakyt to iprocio.


Sekasi šiaip sau... verysad.gif

Grįžau iš komandiruotės, papai sutinę, raudoni, pykina, temperatūra beveik 38 - daugiau negu 48 val. nežindo vaikas, nusimelžti pasisekė tik po kokius 30 ml rytais ir vakarais... doh.gif

Dukra tas 2 naktis klykė, po pirmos nakties ryte vėmė, nieko nevalgė iki pietų ir šiaip atrodė prastai: svirduliavo į šonus, verkė, mušė auklę ir tėtį iš piktumo, kad mamą su papu paslėpė...
Antrą naktį - tas pats, nemiegojo iki 3 nakties, klykė... doh.gif

Mišinukų nė į burną neima, tik vandenį geria.... Nežinau, ką daryti.... Greičiausiai žindysiu toliau, nes pati tuoj mastitą apturėsiu.....
Atsakyti
...tęsinys.

Taigi, naktį man temperatūra sukilo virš 38, krūtys milžiniškos, kietos, ryškiai raudonos, nusimelžti ar nusitraukti iš viso nebėjo.
Leliūnas prabudo naktį (užmigdė auklė, aš grįžau apie vidurnaktį), aišku, "Mama, mama, papuuuuu" ir ...daviau jai žįsti. Savijauta iš karto pagerėjo, bet temperatūros vis dar turiu, ir krūtinę labai skauda, bet gal kaip nors kopūsto lapais pasigydysiu.

Va taip. Žindau toliau. Tikiuosi, kad greitu laiku niekur neprireiks keliauti be leliūno.
Atsakyti

QUOTE(linuke @ 2007 11 28, 09:33)
...tęsinys.

Taigi, naktį man temperatūra sukilo virš 38, krūtys milžiniškos, kietos, ryškiai raudonos, nusimelžti ar nusitraukti iš viso nebėjo.
Leliūnas prabudo naktį (užmigdė auklė, aš grįžau apie vidurnaktį), aišku, "Mama, mama, papuuuuu" ir ...daviau jai žįsti. Savijauta iš karto pagerėjo, bet temperatūros vis dar turiu, ir krūtinę labai skauda, bet gal kaip nors kopūsto lapais pasigydysiu.

Va taip. Žindau toliau. Tikiuosi, kad greitu laiku niekur neprireiks keliauti be leliūno.

blink.gif blink.gif blink.gif siaubas verysad.gif . geriau jau žindyk negu tokius košmarus apturėk doh.gif . nu akivaizdu, kad nei tavo organizmas, nei vaikas dar nėra pasirengę nujunkymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 28 lapkričio 2007 - 10:43
Sunku kai maziuliai tokie prieraisus buna unsure.gif
Mes tai kazkaip paprastai uzbaigeme si klausima, Metu ir 1 men. pradejau atjunkyma nuo naktinio maitinimo, o dar po men. ruosiausi i kelione tai atpratinejau ir dienini is pradziu diena viena karta, po to kas dvi, gali gale kas tris, o dar papuole, kad apsirgo ir su baisine sloga ir temp. jam tiesiog nejo valgyti, o ir man reikejo sekti suvartojamus skyscius, tad po kokiu 4 dienu pasiulius papa, atejo pakramte ir nesusidomejes nuejo toliau savo reikalais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif As ir jau planuoju nujunkyti savo mazuli.I darba uz dvieju menesiu reikes eiti.Dabar diena 3 kart maitinu ir tai tada,kai ji migdyt reikia.Bei nakti pora kart keliasi.Esme ta,kad pieno turiu daug.Kas 5val prisipildo krutys.Po truputi nusitraukiu.Bet man idomu,po kiek laiko sumazeja pieno kiekis?Nes kai pradeda skaudet vel maziui duodu zysti.Ir vel tas procesas is naujo uzsiveda.Geriu metu arbata,bet ji man nieko nepadeda.
Lauksiu patarimu.Aciu biggrin.gif
Atsakyti