Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(vita25 @ 2007 11 17, 17:03)
sveikutes! Labai tingiu jusu temele skaityti, bet galiu viena patarima duoti, jei jo dar niekas neisdave  mirksiukas.gif  ... reikia gerti metu arbatos. As palaipsniui baigiau maitinti:vietoj maitinimo MP duodavau kieto maisto arba misinuko. Mazasis dar ir dabar nakti misinuka geria...

nematau jokios prasmės naktį MP pakeisti mišiniu schmoll.gif . tik dantis labiau gadins vaikui unsure.gif . jei jau atjunkyt naktį - tai taip kad išmiegotų ir nebesikeltų nei valgyt nei gert (nu gal išimtis gali būt paprastas vanduo kartą pr naktį), kitaip - dar didesnis vargas. kai žindai - gali paduot krūtį ir toliau miegot, o jei reiktų keltis daryt mišinių, nu tai tik išsibudini beprasmiškai. jei jau vaikelis naktį nori valgyt, reiškia dar neatėjo laikas jo atjunkyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 17, 15:03)
sveikutes! Labai tingiu jusu temele skaityti, bet galiu viena patarima duoti, jei jo dar niekas neisdave  mirksiukas.gif  ... reikia gerti metu arbatos. As palaipsniui baigiau maitinti:vietoj maitinimo MP duodavau kieto maisto arba misinuko. Mazasis dar ir dabar nakti misinuka geria...



Aha. as atejus i sia tema tikejausi rasti patarimu, kaip nujunkyti vaika, BET. Radau tik moralizavimus, jeigu vaikui nera 2 metu, kad dar per anksti...
Manau, si tema pasisukusi netinkama linkme. Mamytes dazniausiai klausia kaip nutraukt maitinima, o ne klausia, iki kada zindyti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingalp @ 2007 11 17, 15:52)
nematau jokios prasmės naktį MP pakeisti mišiniu  schmoll.gif . tik dantis labiau gadins vaikui unsure.gif . jei jau atjunkyt naktį - tai taip kad išmiegotų ir nebesikeltų nei valgyt nei gert (nu gal išimtis gali būt paprastas vanduo kartą pr naktį), kitaip - dar didesnis vargas. kai žindai - gali paduot krūtį ir toliau miegot, o jei reiktų keltis daryt mišinių, nu tai tik išsibudini beprasmiškai. jei jau vaikelis naktį nori valgyt, reiškia dar neatėjo laikas jo atjunkyt  schmoll.gif


dantis naktiniais valgymais gadina vienodai MP, vienodai misinys. Todel mano manymu geriau karta ar du duoti misinio, nei nakcia kokius 6 kartus kruti.
Is asmenines patirties teigiu, atsikelimas 2 kartus o ne 6 yra labai "prasmiskas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 17 lapkričio 2007 - 18:08
QUOTE(minte @ 2007 11 17, 20:07)
Aha. as atejus i sia tema tikejausi rasti patarimu, kaip nujunkyti vaika, BET. Radau tik moralizavimus, jeigu vaikui nera 2 metu, kad dar per anksti...
Manau, si tema pasisukusi netinkama linkme. Mamytes dazniausiai klausia kaip nutraukt maitinima, o ne klausia, iki kada zindyti.  4u.gif
Papildyta:
  dantis naktiniais valgymais gadina vienodai MP, vienodai misinys. Todel mano manymu geriau karta ar du duoti misinio, nei nakcia kokius 6 kartus kruti.
Is asmenines patirties teigiu, atsikelimas 2 kartus o ne 6 yra labai "prasmiskas".


mes tikrai nemoralizuojam,manau norint tikrai sioj temoj galima rast patarimu kaip nujunkyt vaikeli jei tik to norima smile.gif o kiek maitinti ar nemaitinti yra tik kiekvienos asmeninis reikalas,o forumas isties laisvas,tad savo nuomone as galiu reikst kiekvienoj temoj,visiskai sutinku su ingalp 4u.gif
Atsakyti
iš savo patirties galiu pasakyti, kad maitinti iki metų, maksimum iki pusantrų ir gana. vaikui jau tikrai to iki kaklo užteks, o mama savęs taip nenualins.
---------------------------------

maitinimo nutraukti natūraliai nepavyko, todėl nutraukiau priverstinai. vaiką savaitgaliui atidaviau mamai, o mane masažavo ir rišo. tai pora naktų mažas asinervino, pienuko negavęs, bet paskui viskas ok.gif buvo. o aš iš viso 3 kartus rišausi, kol pienas dingo doh.gif
baigusi maitinti jokių mišinukų nedaviau.
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 11 17, 16:33)
mes tikrai nemoralizuojam,manau norint tikrai sioj temoj galima rast patarimu kaip nujunkyt vaikeli jei tik to norima  smile.gif o kiek maitinti ar nemaitinti yra tik kiekvienos asmeninis reikalas,o forumas isties laisvas,tad savo nuomone as galiu reikst kiekvienoj temoj,visiskai sutinku su ingalp  4u.gif


Taciau, ir ne mano vienos nuomone, sitoj temoj daug daugiau moralizavimu, nei moralinio palaikymo ir patarimu. vietoj to vos ne kas trecioj zinutej "anksti dar, anksti".
Reikskit jus ta savo nuomone. Tik atitinkamose temose. arba i TEMA. o sita apie NUTRAUKIMA. Ne apie trukme, pinuko isaugojima, maitinimo nauda ar zala. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 17, 18:03)
sveikutes! Labai tingiu jusu temele skaityti, bet galiu viena patarima duoti, jei jo dar niekas neisdave  mirksiukas.gif  ... reikia gerti metu arbatos. As palaipsniui baigiau maitinti:vietoj maitinimo MP duodavau kieto maisto arba misinuko. Mazasis dar ir dabar nakti misinuka geria...


Nakti pieno pakeitimas misinuku - tikrai ne iseitis. Dantims tai yra pelilis. Naktimis yra rekomenduojama duoti atsigerti vandenuko. Taip po truputi mazius supras, kad del vandens keltis neapsimoka ir prades geriau ismiegoti.
Atsakyti
QUOTE(*zivile* @ 2007 11 18, 11:13)
Nakti pieno pakeitimas misinuku - tikrai ne iseitis. Dantims tai yra pelilis. Naktimis yra rekomenduojama duoti atsigerti vandenuko. Taip po truputi mazius supras, kad del vandens keltis neapsimoka ir prades geriau ismiegoti.


mano vaikas ir dabar naktį geria vandens - atsikelia siusiuko, tuo pačiu ant puodo sėdėdamas ir atsigeria hihihi.gif tiesiog namuose labai sausas oras.
Atsakyti
Norisi kazkodel ir man pasidalinti savaja menka patirtimi....Tikrai pritariu maytems, kurios teigia, kad geriausia maitinima nutraukti iki vaikui sueina metukai. Va musu vyrukui dabar jau 1,8 m. Aisku, yra mamyciu, kurios pasakys, kad dar jis mazas ir maitinti tikrai dar galima. Gal ir taip, bet jau norisi nutraukti (tiksliau, jau reikia del tam tikru priezasciu). Bet kaip sunkiai tai sekasi doh.gif . Diena stengiuosi nebeduoti MP, pakeiciu ji sultimis, arbata. Bet gi jis jau didelis - viska supranta. Kazkaip skaudu buna, kai vaikas atsiseda ant keliu, papraso pienuko, o kai pasakai, kad jo nebera - pradeda gailiai verkti ir saukti mama..... Ir kas labiausiai man istringa - kai gauna pienuko pries miega, tai valgo, glosto mane, ir sako gera mama....
Tai va, sunkus procesas, kai vaikas jau viska supranta. Gal dar ir ne laikas, bet....
sekmes visoms, kurios stengiasi atjunkyti savo mazuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2007 11 19, 09:00)
Kazkaip skaudu buna, kai vaikas atsiseda ant keliu, papraso pienuko, o kai pasakai, kad jo nebera - pradeda gailiai verkti ir saukti mama..... Ir kas labiausiai man istringa - kai gauna pienuko pries miega, tai valgo, glosto mane, ir sako gera mama....


Tokie maži, o terorizuoti moka nerealiai - žino, už kurio šniūrelio patraukti doh.gif
mūsų atžalėlė kiek jaunesnė (1,3 m.), bet MP reikalauja su nemažesniu atkaklumu. Gerai, kad dieninio maitinimo jau prieš gerus 4 mėn. atsisakėm, bet naktimis - košmaras: budinėja po 5-6 kartus schmoll.gif ir be MP gal tik vieną-du kartus pavyksta užmigdyti, kitaip - pyksta, verkia ir prašo pienelio. aš ir taip sunkiai atsispiriu jos prašymams ir ašaroms, o naktį, kai baisiai norisi miegoti ir nieko daugiau, visa mano valia išgaruoja.
bet reikia jau imtis ryžtingų priemonių, nes taip jau nebegalima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2007 11 19, 10:00)
Ir kas labiausiai man istringa - kai gauna pienuko pries miega, tai valgo, glosto mane, ir sako gera mama....
Tai va, sunkus procesas, kai vaikas jau viska supranta. Gal dar ir ne laikas, bet....
sekmes visoms, kurios stengiasi atjunkyti savo mazuosius  4u.gif


oi tie musu maziukai wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2007 11 20, 18:47)
Tokie maži, o terorizuoti moka nerealiai - žino, už kurio šniūrelio patraukti  doh.gif 
mūsų atžalėlė kiek jaunesnė (1,3 m.), bet MP reikalauja su nemažesniu atkaklumu. Gerai, kad dieninio maitinimo jau prieš gerus 4 mėn. atsisakėm, bet naktimis - košmaras: budinėja po 5-6 kartus schmoll.gif  ir be MP gal tik vieną-du kartus pavyksta užmigdyti, kitaip - pyksta, verkia ir prašo pienelio. aš ir taip sunkiai atsispiriu jos prašymams ir ašaroms, o naktį, kai baisiai norisi miegoti ir nieko daugiau, visa mano valia išgaruoja.
bet reikia jau imtis ryžtingų priemonių, nes taip jau nebegalima  doh.gif



Pas mus ta pati situacija g.gif dieną ištvėriam be MP, o naktimis košmaras doh.gif neturiu net jėgų su juo kovoti ir liuliuoti, ta pasiėmu pas save ir maitinu doh.gif

Mažyliui tik 10mėnesių, bet viską puikiausiai supranta ir žino kur tempt, kur traukt, kur turi būti MP, susierzina jei mišinuką vakare pasiūlai. Įsižeidžia baisiausiai, rankom kojom maskatuoja, rėkia, kad tik duotum pieno doh.gif

Matyt reikia ryžtis išvažiuoti iš namų keliom dienom ir viskas, kitaip tai pasaka be pabaigos verysad.gif
Atsakyti
Oi kaip suprantu ta mamytes, kurioms sunkiai sekasi. Mano dukryte ir pyksta, po to buciuodama prisiprasyt pienuko bando. O man taip sirdi suspaudzia, kad turiu to pieno, o jai neduodu sad.gif
Bet irgi manau, kad dabar vis lengviau bus nutraukti nei po kokiu puses metu...
Sekmes ir stiprybes visoms mamytems ir ju vaikuciams 4u.gif
Atsakyti