Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

As norejau jusu paklausti,kai jau nutrauki maitinima ir nebeduodi zisti,ten vistiek lieka kazkiek to pienuko,tai ar ji reik nutraukt ar jis ten savaime susitvarko?As jau baigiau maitinti,nebeduodu papo ir net nezinau ka daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-ruta @ 2008 04 29, 08:48)
As norejau jusu paklausti,kai jau nutrauki maitinima ir nebeduodi zisti,ten vistiek lieka kazkiek to pienuko,tai ar ji reik nutraukt ar jis ten savaime susitvarko?As jau baigiau maitinti,nebeduodu papo ir net nezinau ka daryt  4u.gif

aš jau mėnuo kaip visiškai nebeduodu, bet paspaudus dar pieno išsispaudžia. bet nieko nedarau, turi savaime susitvarkyti. man buvo pilnai užsipildę po 3 parų nedavimo, tai nusitraukiau 50 ml iš abiejų, kad nebeveržtų ir daugiau nebereikėjo nusitrauikinėti nei karto.
Atsakyti
QUOTE(mama-ruta @ 2008 04 29, 07:48)
As norejau jusu paklausti,kai jau nutrauki maitinima ir nebeduodi zisti,ten vistiek lieka kazkiek to pienuko,tai ar ji reik nutraukt ar jis ten savaime susitvarko?As jau baigiau maitinti,nebeduodu papo ir net nezinau ka daryt  4u.gif

Jei veržia, skauda, nemalonu, tai galit šiek tiek nusitraukt, kad nuimt tą nemalonumą, bet šiaip nieko daryti nereikia. 4u.gif
Atsakyti
Aciu visom uz atsakyma,palengvejo suzinojus kas ir kaip ax.gif 4u.gif
Atsakyti
visada prašom, jei kas dar klausk 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.as jau anksciau esu rasius,bet neturejau galimybes prie kompo prisest.si kart problema isdestysiu trumpiau.mano sunui beveik metai,jis priprato uzmigt tik su krutim(sirgo,keldavosi nakti,o as negailedama pienelio maitinau)liga baiges bet papulis vis dar nusiraminimo priemone.iki 7men miegojo kaip angelas gerai.vakare dar galeciau uzmigdyt be kruties,bet nakti niekaip.keliasi lb daug apie8kartus jei miegam atskirai(nors dabar jau kuris laikas kartu).blogiausia ,kad nepripazysta nei buteliuko,nei soskes,nieko...ka daryt?klykint naktim?po kiek laiko atpras?bandziau kelis kart naktim pasupt,kartais aprimsta,bet po to vel tas pats...negaledama 10kart atsikelt is lovos vel duodu papuli doh.gif arteja vestuves,siaip daug svenciu.negalesiu palikt niekam...ir siaip...pavargau... 4u.gif
sakiau trumpai parasysiu,bet nepavyko...
beje,pamirsau pasakyt,kad lb kandziojasi doh.gif
Atsakyti
Pas mus panaši bėda smile.gif Mano vaikinas (jam 7,5mėn) užmiega tik prie krūties. O naktį kelia kas 1-1,5val. Jau neatsimenu kada normaliai miegojau unsure.gif Klausiau gydytojos ką daryti, sakė vienintelis būdas su tokiais papinukais - visiškai nutraukti maitinimą (bet ji nepatarė to daryti). Tai ir maitinu toliau. Beje, jis ne tiek valgo, kiek ieško nusiraminimo (minutė, dvi prie krūties ir toliau miega). O kaip reiks atpratinti nuo krūties, tai neįsivaizduoju, nes buteliuko visiškai nepripažįsta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_gar @ 2008 05 02, 11:32)
Pas mus panaši bėda  smile.gif Mano vaikinas (jam 7,5mėn) užmiega tik prie krūties. O naktį kelia kas 1-1,5val. Jau neatsimenu kada normaliai miegojau unsure.gif  Klausiau gydytojos ką daryti, sakė vienintelis būdas su tokiais papinukais - visiškai nutraukti maitinimą (bet ji nepatarė to daryti). Tai ir maitinu toliau. Beje, jis ne tiek valgo, kiek ieško nusiraminimo (minutė, dvi prie krūties ir toliau miega). O kaip reiks atpratinti nuo krūties, tai neįsivaizduoju, nes buteliuko visiškai nepripažįsta  blink.gif


o kodel visi galvoja, kad vaikas del MP keliasi?
o vaikutis kiekviena, kiekviena nakti keliasi? o kaip diena miega?
o jei nemaitinsite MP o jam nusiraminimo vis tiek reiks, ka tada darysi? nesiosit? supsit? kaip tada reiktu jaustis? gal vaikuciui dantukai dygsta?
o buteliuko ir soskes gali neimti, nes padidintas burnos jautrumas buna, bet ne visada.
Atsakyti
QUOTE(mama-ruta @ 2008 04 29, 22:17)
Aciu visom uz atsakyma,palengvejo suzinojus kas ir kaip  ax.gif  4u.gif

lašiukų pienuko gali būt iki trijų metų mirksiukas.gif
Atsakyti
jau ir as noreciau po truputi nutraukti maitinima...kol kas valgo piena ryte, diena 1 arba 2 kartus, pries miega ir jei koki karta kita atsikelia nakti...sakykit ar pirmiau geriau nebeduoti pienelio natimis ar dienoms? g.gif

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti