Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(ingalp @ 2007 11 10, 10:49)
nu čia tik mano nuomonė, bet jeigu vaikelis taip verkia, liūdi, tai jo dar nelaikas atjunkyt. aš manau, kad atjunkymas turi vykt natūraliau, be didelių stresų ir ašarų tiek mamai tiek vaikui. todėl jei taip yra, geriau dar žindyt ir palaukt kol vaikas bus vyresnis.

Tai vat, ir man atrodo, kad ko gero dar nelaikas. Nors jau kitas maziukas pakeliui, tai girdejau, kad geriau nemaitint nestumo metu.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(says @ 2007 11 10, 12:39)
Mano dukryte buvo tikras"papulio vaikas" - naktim, dienom, uzmigimui, nusiraminimui reikedavo jai to pienelio daugybe kartu. Apie matinimo nutraukima galvojau kaip apie kosmara - atrode, kad bus neimanoma to padaryti, bet 11 men. gere pieneli tik vakare ir paryciais, metuku - tik paryciais, o pries pora dienu ir visai nutraukiau - be verksmu. Naturaliai taip viskas gavosi.
Manau, kad tiesiog reikia sulaukti tinkamo laiko, stebeti ir suprasti savo vaikeli, ir matinimo nutraukimas kels grazu liudesi tik mamytei 4u.gif

Kad taip dievuliui tiesiai į ausį drinks_cheers.gif wub.gif Nors dar maitinu mum jau 18 mėn., bet jau aplanko tokios mintys, kada tai bus tik gražus prisiminimas wub.gif
Atsakyti
as noreciau papasakoti savo istorija kaip man sekesi nutraukti maitinima dukrytes.
kazkur septyniu menesiu kai buvo tai pirmiausia pabandziau nutraukti nakties valgyma budavo kai tik prabunda as paimu ant ranku pamyluoju ir uzmiega taip kas valanda teko keltis bet sekancia nakti man buvo atlyginta su kaupu smile.gif tada bandziau isretinti dienos matinimus taigi palikau matinima ryte nes visa nakti nevalgius tiesiog kibdavo i kruti greitai tad kazka pasiruosti buvo sudetinga ir pries pietu miegeli ir nakties miegeli taip liko trys matinimai ryto pavyko atsikratyt labai greitai kai tik priprato siek tiek lukteleti rytines kosytes pietu leisdavau uzmigti tada kai jau pati noredavo pavargus taigi uzmigdavo tik paguldzius i lovyte o galutinai matinima nutraukem labai atsitiktinai buvo pora vakaru kai ji labai anksti uzmigo nespejus net pamaitinti taciau man labai truko to priglaudimo prie krutines tai as trecia vakara nutariau pamaitinti tai ji gniazo savo mazytem rankytem speneli ziuri i mane didelem rudom akim ir nesupranta ka cia mama nori is jos biggrin.gif tada visi patare nekisti per prievarta jei ji to nenori ir tik dziaugtis kad ji taip greitai mane paleido taigi devyniu menesiu mazute kruties nebeeme
Atsakyti
O mamytes, man irgi reikia jusu patarimu, nieko negaliu padaryti, mums 1m.4men. naktimis mergina valgo 7 kartus buna ir dazniau ,itariu ,kad tai jau priklausomybe, o ne pieno poreikis, diena maitinu 3 kartus pries miegeli, bandziau diena nutraukti, bet ji baisiausiai verkia ir niekaip be papo neuzmiega, o nakti ,net nebandyk neduot, visi buna sukelti ant koju. Ka daryti, soskes neima, buteliuko neima, jau nukankino ir mane tos bemieges naktys.
Atsakyti
QUOTE(dangkiku @ 2007 11 11, 12:48)
O mamytes, man irgi reikia jusu patarimu, nieko negaliu padaryti, mums 1m.4men. naktimis mergina valgo 7 kartus buna ir dazniau ,itariu ,kad tai jau priklausomybe, o ne pieno poreikis, diena maitinu 3 kartus pries miegeli, bandziau diena nutraukti, bet ji baisiausiai verkia ir niekaip be papo neuzmiega, o nakti ,net nebandyk neduot, visi buna sukelti ant koju. Ka daryti, soskes neima, buteliuko neima, jau nukankino ir mane tos bemieges naktys.


Bandyk su teciu palikt i miegoti, o pati - i kita kambari. Tetis tegul vandenuko atsigerti pasiulo. Man tai padejo. Naktimis pienuko jau nebereikia.
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Susidūriau su tokia pačia problema.

Pavydžiu visoms, kurioms pavyko lengvai atjunkyti blush2.gif

QUOTE(dangkiku @ 2007 11 11, 13:48)
O mamytes, man irgi reikia jusu patarimu, nieko negaliu padaryti, mums 1m.4men. naktimis mergina valgo 7 kartus buna ir dazniau ,itariu ,kad tai jau priklausomybe, o ne pieno poreikis, diena maitinu 3 kartus pries miegeli, bandziau diena nutraukti, bet ji baisiausiai verkia ir niekaip be papo neuzmiega, o nakti ,net nebandyk neduot, visi buna sukelti ant koju. Ka daryti, soskes neima, buteliuko neima, jau nukankino ir mane tos bemieges naktys.



Mano sūnui jau beveik 10 mėn., jau ilgai mes tėsiam atpratinimo procesą, bet vaikas niekaip nepasiduoda. Dieną šiaip netaip ištvėriam, kadangi galima vaiką užimti ir t.t. jis tada pamiršta apie pienuką, bet jau naktį... doh.gif tikras košmaras doh.gif per beveik 10 mėn. nei vienos nakties nesam išmiegoję, pati jaučiuosi žiauriai pavargus. Vaikas naktį taip pradeda rėkt, kaip koks apsėstasis (aš neperdedu), nieko neįmanoma padaryti tik duoti pienuko ir tai visas drebantis čiulps pieną ir dar murmės ilgą laiką... doh.gif

Buteliuko neima nei žinduko, jei vandenuko pakiši, išvis isterija... Tėtis net prisiartinti negali... Bandžiau eit į kitą kambarį, bet tiek ilgai ir smarkiai rėkia, kad net springt ir dūst pradeda, tenka vėl man įsikišt ir maitint... Nematau sprendimo...

Vakarais, jei turim svečių, tai iš vis gėdos man pridaro blush2.gif pradeda rūbus tampyt, per rūbūs įsisiurbia kaip siurbėlė, kad neina atplėšt... doh.gif

Oj nežinau, ar čia charakteris, ar per vėlai jau atjunkyti, ar kas???
Atsakyti
QUOTE(Jolanteled @ 2007 11 13, 16:12)
Sveikos mamytės  4u.gif  Susidūriau su tokia pačia problema.

Pavydžiu visoms, kurioms pavyko lengvai atjunkyti  blush2.gif
Mano sūnui jau beveik 10 mėn., jau ilgai mes tėsiam atpratinimo procesą, bet vaikas niekaip nepasiduoda. Dieną šiaip netaip ištvėriam, kadangi galima vaiką užimti ir t.t. jis tada pamiršta apie pienuką, bet jau naktį...  doh.gif  tikras košmaras  doh.gif  per beveik 10 mėn. nei vienos nakties nesam išmiegoję, pati jaučiuosi žiauriai pavargus. Vaikas naktį taip pradeda rėkt, kaip koks apsėstasis (aš neperdedu), nieko neįmanoma padaryti tik duoti pienuko ir tai visas drebantis čiulps pieną ir dar murmės ilgą laiką...  doh.gif

Buteliuko neima nei žinduko, jei vandenuko pakiši, išvis isterija... Tėtis net prisiartinti negali... Bandžiau eit į kitą kambarį, bet tiek ilgai ir smarkiai rėkia, kad net springt ir dūst pradeda, tenka vėl man įsikišt ir maitint... Nematau sprendimo...

Vakarais, jei turim svečių, tai iš vis gėdos man pridaro  blush2.gif  pradeda rūbus tampyt, per rūbūs įsisiurbia kaip siurbėlė, kad neina atplėšt...  doh.gif

Oj nežinau, ar čia charakteris, ar per vėlai jau atjunkyti, ar kas???

Tikrai ne per velai atjunkyt, greiciau per anksti. Maitinu saviski iki dabar. Ir nepleso jis man rubu ir niekada taip nedare. Buna kartais tik, kad kai labai nori valgyt bando man ikist ranka pro kakla smile.gif , bet pasiulai ka nors valgyt ir daugiau taip nedaro.
Maniskis ramiai ismiega nakti nuo vidurnakcio iki 6 ryto mazdaug nuo 10 men. Mums padejo kad tetis su juo pradejo miegot. Pirma nakti buvo ziauru klausyt man ir labai gaila vaiko, bet kitom naktim jis jau taip baisiai nereke.
Irgi augam be ciulptuko.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joleks: 13 lapkričio 2007 - 16:51
QUOTE(Jolanteled @ 2007 11 13, 16:12)
Sveikos mamytės  4u.gif  Susidūriau su tokia pačia problema.



Oj nežinau, ar čia charakteris, ar per vėlai jau atjunkyti, ar kas???


per anksti greičiau jau. nepasiruošęs jis dar gyvent be MP. žindyk ir nesuk sau galvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteled @ 2007 11 13, 17:12)
Sveikos mamytės  4u.gif  Susidūriau su tokia pačia problema.

Pavydžiu visoms, kurioms pavyko lengvai atjunkyti  blush2.gif
Mano sūnui jau beveik 10 mėn., jau ilgai mes tėsiam atpratinimo procesą, bet vaikas niekaip nepasiduoda. Dieną šiaip netaip ištvėriam, kadangi galima vaiką užimti ir t.t. jis tada pamiršta apie pienuką, bet jau naktį...  doh.gif  tikras košmaras  doh.gif  per beveik 10 mėn. nei vienos nakties nesam išmiegoję, pati jaučiuosi žiauriai pavargus. Vaikas naktį taip pradeda rėkt, kaip koks apsėstasis (aš neperdedu), nieko neįmanoma padaryti tik duoti pienuko ir tai visas drebantis čiulps pieną ir dar murmės ilgą laiką...  doh.gif

Buteliuko neima nei žinduko, jei vandenuko pakiši, išvis isterija... Tėtis net prisiartinti negali... Bandžiau eit į kitą kambarį, bet tiek ilgai ir smarkiai rėkia, kad net springt ir dūst pradeda, tenka vėl man įsikišt ir maitint... Nematau sprendimo...

Vakarais, jei turim svečių, tai iš vis gėdos man pridaro  blush2.gif  pradeda rūbus tampyt, per rūbūs įsisiurbia kaip siurbėlė, kad neina atplėšt...  doh.gif

Oj nežinau, ar čia charakteris, ar per vėlai jau atjunkyti, ar kas???



O gal dar per anksti?.. Gal pabandyk dar iki metuku pratraukti, jei iseina, ir tada pabandyk..
Atsakyti
Aš mielu noru dar maitinčiau, kad tik man leistų naktimis miegoti mirksiukas.gif

Bet, ne viskas taip paprasta, mano gydytoja man patarė nustoti maitinti jau prieš gerą pusmetį ir gultis į ligoninę savo sveikatą taisyti, bet taip buvo gaila mažiuko, pagailėjau vaiko ir tęsiu maitinimą mirksiukas.gif

Tiesiog aplinkybės spaudžia nustoti maitinti.
Atsakyti
Mes jau irgi trecia naktis nevalgom. user posted image O iki siol n-kartu diena ir n-kartu nakti. Bijau ka ir sakyti. Bet be labai dideliu isteriju, bus matyt g.gif
Musu pagrandukiai 1,4 men. Nenoreciau dar visiskai nutraukti maitinimo, palikciau dar nors pries miegeli blush2.gif Labai jau truktuto prisiglaudimo
Atsakyti
sveikutes! Labai tingiu jusu temele skaityti, bet galiu viena patarima duoti, jei jo dar niekas neisdave mirksiukas.gif ... reikia gerti metu arbatos. As palaipsniui baigiau maitinti:vietoj maitinimo MP duodavau kieto maisto arba misinuko. Mazasis dar ir dabar nakti misinuka geria...
Atsakyti