Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(melyne @ 2008 04 22, 10:29)
As jau irgi isitraukiau i nutraukianciu matinima MP. Taigi, migdymas su kitais mum nepasiteisno. Ipratusi uzmigti su manim, matyt, patyre dar viena stresa - ne tik nera MP, bet ir mamos. Ziuresim, kaip sia nakt bus....

na ta pati istorija ir man atrodo cia skaitineju ir viskas panasiai mums buvo 4u.gif sekmes jums 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=melyne,2008 04 22, 11:29]
Kadangi dukryte ne tokia jau ir maza, metai ir keli men, labai gerai zinojo kur mama pienuka slepia, pati prisitatydavo, mano drabuziai i virsu ir niam niam smile.gif

As kai anksciau savo vaikelio neturejau, tai man matyti kaip mamos maitina virs 1 metu vaikus buvo labai keista. Vis klausdavau, kam tiek ilgai maitini? Arba praeita vasara, galvojau: "jau 9 menesiai, oi kaip ilgai maitinu!" O dabar 1,7 ir jau neatrodo kad labai ilgai. lotuliukas.gif

Kai nusprendziau prie savate matinima pradeti nutraukti, dienom jau nebeduodavau. Sakydavau, viskas, nera pienuko, isvaziavo pienukas ir eidavom tada iekoti ko nors valgomo ar geriamo (cia ko jau mergina uzsimanydavo). Tiesa, pirmaisias kartais po mano tokiu kalbu ir isteriju budavo, vos ne kritimo ant grindu - rodo i mane ir niam niam. Taciau taip tik kelis kartus buvo - veliau uztekdavo pasakyti, nera pienuko ir jau rodydavo ko nori - ar vandens atsigerti, ar kokia baranka ciupdavo. Sunkiausia nakti.

O nakti tikrai sunku bus, ir demesio kitur nenukreipsi, ir vandenukas nepades. As todel ir noriu pabegti ir tik su viena mociute palikti. Kaip as neduosiu, jeigu verks ir prasys?! cray.gif Na jeigu visai blogai bus, su taksi atvaziuosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo psamafa: 22 balandžio 2008 - 13:15
Na si naktis irgi ramesne jau. Dukryte pora kart nubudo, bet jau MP nebieskojo, bent jau nesauke "niam niam". Tik paklausus, ar gerti nori, atsisesdavo. Kadangi is buteliuko gert nemoka, tai gerem is puoduko. Per nakti per pora atsibudimu visa puoduka isgere. Dar megindavo biski pazysti, bet su teciu draugauti nelabai norejo - stumdavo, jei jis noredavo panesioti. Prisiglausdavo prie manes ir uzmigdavo. Tik ryte dar atsibudusi bande ieskoti "niam niam", bet pasiuliau baronka - ir tiko. Kol kas nujunkymo procesas vyksta ramiau nei tikejausi. Bent tiek gerai. O tai jau bijojau, kad cia isteriju bus vaje vaje
Atsakyti
QUOTE(melyne @ 2008 04 23, 11:01)
Na si naktis irgi ramesne jau. Dukryte pora kart nubudo, bet jau MP nebieskojo, bent jau nesauke "niam niam". Tik paklausus, ar gerti nori, atsisesdavo. Kadangi is buteliuko gert nemoka, tai gerem is puoduko. Per nakti per pora atsibudimu visa puoduka isgere. Dar megindavo biski pazysti, bet su teciu draugauti nelabai norejo - stumdavo, jei jis noredavo panesioti. Prisiglausdavo prie manes ir uzmigdavo. Tik ryte dar atsibudusi bande ieskoti "niam niam", bet pasiuliau baronka - ir tiko. Kol kas nujunkymo procesas vyksta ramiau nei tikejausi. Bent tiek gerai. O tai jau bijojau, kad cia isteriju bus vaje vaje

sėkmės jums
kartais vaikai nustebina savo poelgiais, nei mamos tikisi. aš irgi tikėjausi,kad sunku bus, bet kažkaip.... einasi į gerąją pusę
būna, kad prisimena, bet pati tuoj pat pasako, kad "nianiukas sugedo"
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 23, 11:07)
sėkmės jums
kartais vaikai nustebina savo poelgiais, nei mamos tikisi. aš irgi tikėjausi,kad sunku bus, bet kažkaip.... einasi į gerąją pusę
būna, kad prisimena, bet pati tuoj pat pasako, kad "nianiukas sugedo"

blink.gif mano mergina ant pienuko irgi sako niania smile.gif ..maniske vaka isistrauke pauka mano is liemenuko doh.gif ir sako niania sakau nori- o ji feeeeeee neeeeee doh.gif lotuliukas.gif .as irgi taip pat galvojau oj bus sunku labi labi nutraukti,bet..gerai sakai kad tikrai nustebino smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 23, 13:21)
blink.gif  mano mergina ant pienuko irgi sako niania  smile.gif ..maniske vaka isistrauke pauka mano is liemenuko doh.gif ir sako niania sakau nori- o ji feeeeeee neeeeee  doh.gif  lotuliukas.gif .as irgi taip pat galvojau oj bus sunku labi labi nutraukti,bet..gerai sakai kad tikrai nustebino  smile.gif  4u.gif

teisingai supratau - išsitraukė plauką ar ką kitą?
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 23, 13:37)
teisingai supratau - išsitraukė plauką ar ką kitą?

Turbut papuka, norejo parasyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif kiekvienas vaikas istikruju yra labai skirtingas ir skirtingai reaguoja i MP nutraukima....
savo didyji ismaitinau iki 1m 5men, nutraukiau labai palaipsniui - pirmiausia atsisakem maitinimo diena (siaip tai gana sudetinga, kai vaikas lupa drabuzius ir puikiai zino, ko nori), nakti vietoj MP bandziau duoti buteliuka su karves pienu ir pradzioj palikau viena maitinima MP...kokias dvi naktis pavargom, bet po to jau eme buteliuka...taip kad visas nutraukimas uztruko gal kokia savaite smile.gif tik va problema, kad nuo buteliuko atpratinti buvo sudetingiau negu nuo MP blush2.gif

maziui dabar 1m 1men, kol kas pilnai maitinamas MP, velgi kaip ir brolis daugiausia praso diena rolleyes.gif nakti kartais duodu, bet kartais uztenka tik paglostymo biggrin.gif dar koki pusmeti bandysim taip istempti...

siaip tai vienoj knygoj raso, kad norint pasilengvinti MP nutraukima nakti reikia vaikiukui sukurti kitokias miego asociacijas, ne vien tik MP.... mano mazius kazkaip priprato but uzmigdytas tetuko ir dabar pries miega apsiena be MP, aisku pradzioj buvo daug rekimo, bet dabar thumbup.gif

ir dar vienas pastebejimas: su pirmuoju labai nervavausi, kad neuztenka MP.... na man tokiais periodais uzeidavo - kartais labai daug, o kartais atrodydavo, kad ten nieko nera...tada ir uzeidavo stresas, kad vaikas nepavalgo, o is to streso, aisku, pienukas nesigamindavo...toks uzburtas ratas.... o su mazuoju buvau labai atsipalaidavus, zinojau, kad uztenka to pieno ir nera cia ko stresuoti ir ka...jo tikrai visada buvo tiek kiek reikia.... smile.gif

taigis, sypsokites ir viskas bus gerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 23, 14:37)
teisingai supratau - išsitraukė plauką

box.gif zinai nesuprantu tavo postu situ visu,kazkaip man asocijuojasi su pasisaipymu devil.gif ...tai kazko nesupranti,kad vaikas gali atitolti nuo mamos kelias savaites jos nemates, tai kazkokia rasybos klaida uzkliuna( gi ne mokykloj sedim) pomidorai2.gif ,suprtai viska tesingai matyt umn.gif tik ,akd viena raide parlesita tai ju ka padarysi..na berste dirol.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 24, 21:06)
kelias suprtai  akd viena raide ju ..na berste

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif su pc niekada nelemta ismokti rasyti greitai ir be klaidu neziurint ka parasau ir iskarto paspaudziant ,,atsakyti,,,na kas nori tas supranta mirksiukas.gif mamos patarimu iesko o ne klaidu,tad sekmes visoms pradedancioms ar besiruosiancioms nutraukti maitinima MP 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 24, 21:06)
box.gif zinai nesuprantu tavo postu situ visu,kazkaip man asocijuojasi su pasisaipymu  devil.gif ...tai kazko nesupranti,kad vaikas gali atitolti nuo mamos kelias savaites jos nemates, tai kazkokia rasybos klaida uzkliuna( gi ne mokykloj sedim) pomidorai2.gif ,suprtai viska tesingai matyt  umn.gif tik ,akd viena raide parlesita tai ju ka padarysi..na berste  dirol.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 24, 21:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif su pc niekada nelemta ismokti rasyti greitai ir be klaidu neziurint ka parasau ir iskarto paspaudziant ,,atsakyti,,,na kas nori tas supranta mirksiukas.gif  mamos patarimu iesko o ne klaidu,tad sekmes visoms pradedancioms ar besiruosiancioms nutraukti maitinima MP  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kažkaip asmeniškai priimi klausimus ir pasamprotavimus
aš noriu viską teisingai suprasti, o savo išvadas pasidaryti ar pasakyti,kad tu beraštė doh.gif , pvz. nep - suprato kitaip, todėl ir noriu tiksliau sužinoti, užtat ir perklausiu. o praleisti raides ar paspausti kitą klavišą pasitaiko ir man, bet kartais ir ta viena raidelė gali pakeisti žodį ir tai žinodama -perklausiu. pačiai teko suklysti berašant žodį, o jo reikšmė sakinyje pasikeičia.
o jei tai tau atrodo užgauliai - ATSIPRAŠAU. tokio tikslo neturiu. bendrauju su narėmis, dalinuosi savo patirtimi, domiuosiu kaip sekasi kitoms ir ieškau to,ko dar pati nežinau.

taika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 25, 11:44)
kažkaip asmeniškai priimi klausimus ir pasamprotavimus
aš noriu viską teisingai suprasti, o savo išvadas pasidaryti ar pasakyti,kad tu beraštė doh.gif , pvz. nep - suprato kitaip, todėl ir noriu tiksliau sužinoti, užtat ir perklausiu. o praleisti raides ar paspausti kitą klavišą pasitaiko ir man, bet kartais ir ta viena raidelė gali pakeisti žodį ir tai žinodama -perklausiu. pačiai teko suklysti berašant žodį, o jo reikšmė sakinyje pasikeičia.
o jei tai tau atrodo užgauliai - ATSIPRAŠAU. tokio tikslo neturiu. bendrauju su narėmis, dalinuosi savo patirtimi, domiuosiu kaip sekasi kitoms ir ieškau to,ko dar pati nežinau.

taika? 4u.gif

Tikrai juk viena raide gali dauk reiksti,o del tokiu smulkmenu neverta gadintis sau nuotaika 4u.gif paziurekit kaip lauke silta ir smagu wub.gif
pavasaris merginos 4u.gif pavasaris...
Atsakyti