Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 20, 15:47)
nu įdomuau čia  g.gif


na bet uzsiciklinai ties tuo pamirsimu-nepamirsimu,gal kazkaip kitaip cia man ivardint reikejo g.gif ,aij nereik gilintis.. ax.gif na as ne taip ka parasau tu ne taip supranti blush2.gif ...
Papildyta:
QUOTE(mmuliukas @ 2008 04 21, 08:23)
jokiu buteliuku neima,labai retai kada jis atsigers tik pakandzioja ji,reikai kaskaip pratint prie puoduko kad is jo gertu.
as tikiosi kad savaime susitvarkys  rolleyes.gif

tai bandyk po truputi is puodelio mokinti arba is puodelio ,,su snapeliu,, smile.gif gal pades ir jam patiks ax.gif smile.gif o jeigu net..na tai linkiu KANTRYBES 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RobertosMama: 21 balandžio 2008 - 10:47
O as kazkur skaiciau, kad su vaiku iki 2 metu ilgiau negu 2 savaitem issiskirti negalima, nes pamirs. Tikrai tuo abejuoju, bet artejanciu svenciu proga bandysiu savo maziuka mociutei palikti, kad bent apie mano skanu pienuka pamirstu. biggrin.gif Net nezinau, kas bus, nes be papuko uzmigti visai nemoka. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo psamafa: 21 balandžio 2008 - 13:40
As kelias naktis bandysiu palikti viena su teciu, ziuresiu kas bus g.gif dienom ir toliau maitinsiu. gal tokiu keliu nuo naktinio valgymo atpras. g.gif
Papildyta:

As kelias naktis bandysiu palikti viena su teciu, ziuresiu kas bus g.gif dienom ir toliau maitinsiu. gal tokiu keliu nuo naktinio valgymo atpras. g.gif
Tik idomu, ar kada vel po tu triju naktu atsirasiu bendroj lovoj, ar jis nenores to naktimis kartot. bo nervai nialaiko, nu gal jam pilvuka pucia, dar ir delto, nubunda kasnakti reguliariai, 3 - 4 ir be pienuko nenuraminsi, nes prabunda verkdamas.
Atsakyti
NEP, pas mus irgi tokia pati situacija. Tau dar gerai, kad reguliariai keliasi, tik 3-4 kartus per nakti, pas mane labai daznai, verkia, irgi jokie kiti nusiraminimo budai netinka. As irgi galvojau teveliui palikti, bet tevelio labai gaila. Mociute netokia nervuota, gal ji ir istvers. smile.gif
Idomu, kad sianakt gerai miegojo. Gal musu bedos su dantukais baigiasi, nes 15 ir 16 jau isdygo. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Norejau paklausti gal kam taip yra buve?Baigesi pienukas verysad.gif dukryte jau antra savaite maitinu misinuku nes MP kad normalei pavalgytu mazoji net vienam kartui neuztenka nebent turiu maitinti is abieju krutu.Ir tai mazoji pavalgiusi buna labai nerami,kartais net valgydama pradeda verkti.Pasitarus su gydytoja ji man patare visiskai nutraukti maitinima nes viena karta per para maitinti yra nesveika krutims.Bet viena krutis pasidare pilna ir jauciu sukietejimus,bijau kad nebutu stazes.Ar man pienuka nutraukti?
Atsakyti
QUOTE(psamafa @ 2008 04 21, 15:06)
NEP, pas mus irgi tokia pati situacija. Tau dar gerai, kad reguliariai keliasi, tik 3-4 kartus per nakti, pas mane labai daznai, verkia, irgi jokie kiti nusiraminimo budai netinka. As irgi galvojau teveliui palikti, bet tevelio labai gaila. Mociute netokia nervuota, gal ji ir istvers. smile.gif
Idomu, kad sianakt gerai miegojo. Gal musu bedos su dantukais baigiasi, nes 15 ir 16 jau isdygo.  bigsmile.gif

oi ne, ne 3 4 kartus, blink.gif taip buna labai retai jau, o trecia ketvirta nakties. arba 2 kart per nakti dabar. jei butu 4 kartus doh.gif blink.gif netverciau. jo, tevelio gaila (ir musu gaila), bet jis sutinka. ir taip ji prikelia ir nesioja nakti, kad nuramintu. manau, jam pilvuka pucia kartais, arba dantukus skauda, idomu, gal atpratinus neprabustu, ir nuo tu skausmeliu pabudes nerektu g.gif o vel uzmigtu pats nurimes g.gif
Papildyta:
QUOTE(ANETELE @ 2008 04 21, 19:27)
Sveikos mamytes,
Norejau paklausti gal kam taip yra buve?Baigesi pienukas verysad.gif  dukryte jau antra savaite maitinu misinuku nes MP kad normalei pavalgytu mazoji net vienam kartui neuztenka nebent turiu maitinti is abieju krutu.Ir tai mazoji pavalgiusi buna labai nerami,kartais net valgydama pradeda verkti.Pasitarus su gydytoja ji man patare visiskai nutraukti maitinima nes viena karta per para maitinti yra nesveika krutims.Bet viena krutis pasidare pilna ir jauciu sukietejimus,bijau kad nebutu stazes.Ar man pienuka nutraukti?

idomu, o kodel nesveika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 21 balandžio 2008 - 19:35
QUOTE(ANETELE @ 2008 04 21, 19:27)
Sveikos mamytes,
Norejau paklausti gal kam taip yra buve?Baigesi pienukas verysad.gif  dukryte jau antra savaite maitinu misinuku nes MP kad normalei pavalgytu mazoji net vienam kartui neuztenka nebent turiu maitinti is abieju krutu.Ir tai mazoji pavalgiusi buna labai nerami,kartais net valgydama pradeda verkti.Pasitarus su gydytoja ji man patare visiskai nutraukti maitinima nes viena karta per para maitinti yra nesveika krutims.Bet viena krutis pasidare pilna ir jauciu sukietejimus,bijau kad nebutu stazes.Ar man pienuka nutraukti?

Iš ko nusprendėte, kad MP neužtenka?
Kai kurios mamos ir maitina iš abiejų (pvz. aš smile.gif ) - nieko tame blogo.
O valgydamas ar pavalgęs kūdikis gali būti neramus dėl to, kad jam pradeda virškint pienuką, dujos kaupiasi. Tokiu atveju tiesiog reikia gerai atrauginti.
O kad vieną kartą maitinti per parą nesveika - pirmą kartą girdžiu. Tikrai, ar pasakė gydytoja - kodėl? Maitinkit du kartus. wink.gif O jei rimtai, tai jei tik dukrytė ima krūtį, tai ir žindykit, kiek ima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 04 21, 22:37)
Iš ko nusprendėte, kad MP neužtenka?
Kai kurios mamos ir maitina iš abiejų (pvz. aš smile.gif ) - nieko tame blogo.
O valgydamas ar pavalgęs kūdikis gali būti neramus dėl to, kad jam pradeda virškint pienuką, dujos kaupiasi. Tokiu atveju tiesiog reikia gerai atrauginti.
O kad vieną kartą maitinti per parą nesveika - pirmą kartą girdžiu. Tikrai, ar pasakė gydytoja - kodėl? Maitinkit du kartus. wink.gif O jei rimtai, tai jei tik dukrytė ima krūtį, tai ir žindykit, kiek ima.  4u.gif

Kad pienuko neuztenka pamaciau kai nakty reikejo maitinti o krutys buvo tuscios(na toks vaizdas kad ka tik butu iszystos) verysad.gif
Pas mane pienuko buvo labai dauk neisvalgydavo mazoji reikedavo nutraukti,pienukas man palaipsniui mazejo verysad.gif nors bandziau visokiu gudrybiu doh.gif (balinta arbata,kmynu arbata,Dvaro misas,zindyviu arbata ).Pas mane pienuko buvo labai dauk neisvalgydavo mazoji reikedavo nutraukti.
O kodel krutim nesveika tai tikrai nezinau g.gif nepaklausiau doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(psamafa @ 2008 04 21, 14:39)
O as kazkur skaiciau, kad su vaiku iki 2 metu ilgiau negu 2 savaitem issiskirti negalima, nes pamirs. Tikrai tuo abejuoju, bet artejanciu svenciu proga bandysiu savo maziuka mociutei palikti, kad bent apie mano skanu pienuka pamirstu.  biggrin.gif  Net nezinau, kas bus, nes be papuko uzmigti visai nemoka.  schmoll.gif

čia labai nuo vaikučio turbut priklauso smile.gif , o dėl to pamiršimo skaniojo pienuko...manoji po dviejų savaičio atsiminė, kaip ir rašiau ankščiau, bet beabejo vienosm pavyktsa taip kaip tu planuoji kitoms ne.labai linkėčiau jums to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 21, 15:17)
Tik idomu, ar kada vel po tu triju naktu atsirasiu bendroj lovoj, ar jis nenores to naktimis kartot. bo nervai nialaiko, nu gal jam pilvuka pucia, dar ir delto, nubunda kasnakti reguliariai, 3 - 4 ir be pienuko nenuraminsi, nes prabunda verkdamas.

gali būti,kad vėl prisimins, nes mes vienoj lovoj po beveik mėnesio nemaitinimo MP atsidūrėm (buvom svečiuose, tai teko kartu miegoti), tai niekas tą naktį nemiegojo, nes ji kas pusvalandį zyzė,kad MP duočiau.

QUOTE(ANETELE @ 2008 04 21, 20:27)
Sveikos mamytes,
Norejau paklausti gal kam taip yra buve?Baigesi pienukas verysad.gif  dukryte jau antra savaite maitinu misinuku nes MP kad normalei pavalgytu mazoji net vienam kartui neuztenka nebent turiu maitinti is abieju krutu.Ir tai mazoji pavalgiusi buna labai nerami,kartais net valgydama pradeda verkti.Pasitarus su gydytoja ji man patare visiskai nutraukti maitinima nes viena karta per para maitinti yra nesveika krutims.Bet viena krutis pasidare pilna ir jauciu sukietejimus,bijau kad nebutu stazes.Ar man pienuka nutraukti?

kartais vaikai kartu su valgiu ir oro prigaudo todėl ir valgant jau pradeda verkti, kad pilvukas ar skrandukas pučiasi. duok espumizano prieš valgį, turėtų tvarkytis. mums padėjo.

QUOTE(ANETELE @ 2008 04 22, 09:19)
Kad pienuko neuztenka pamaciau kai nakty reikejo maitinti o krutys buvo tuscios(na toks vaizdas kad ka tik butu iszystos) verysad.gif
Pas mane pienuko buvo labai dauk neisvalgydavo mazoji reikedavo nutraukti,pienukas man palaipsniui mazejo verysad.gif  nors bandziau visokiu  gudrybiu doh.gif (balinta arbata,kmynu arbata,Dvaro misas,zindyviu arbata ).Pas mane pienuko buvo labai dauk neisvalgydavo mazoji reikedavo nutraukti.
O kodel krutim nesveika tai tikrai nezinau g.gif nepaklausiau  doh.gif .

matau, kad mažiukas dar visai mažas, gali būti ir pieno užtrukimai prasidėję. dažniau glausk prie savęs, dažniau pasiūlyk krūtį ir viskas susitvarkys. pienas gaminasi nuo minčių ir noro maitinti. man irgi taip buvo pradžioje, tik maniškė mišinukams buvo griežtą NE pasakius nuo pat pirmos dienos. taip pat bijojau, kad ilgai neišmaitinsiu, bet kaip gyvenimas rodo pavariau 2 m 2 mėn. kartais ir man atrodydavo, kad krūtis visiškai tuščia, bet mažoji valgė. juk pilnai išvalgyti kruties vaikas negali, nes pienas gaminasi nuolat. vaikui bevalgant jis gaminasi, nes jo žyndimas skatina gamybą.

ramiai ir pozityviai nusiteik ir viskas bus čiki piki.
viena moteris yra man pasakius - jei pieno nėra, tai jokios arbatos - kmynų, ne kmynų, jokie riešutai ar chalvos - nepadės. jei jo yra ir mama TIKRAI nori maitinti (o ne tik kalba,kad nori) - jo ir bus. ta moteris užaugino 3 vaikus, kuriuos maitino iki 3 metų. svarbiausiai daug skysčių, t.y. vandens gerti. nebūtina litrais tas pieniškas kmynų arbatas gerti. tik su jomis patenkame į užburtą ratą - manome,kad kmynų arbata skatina MP gamybą, bet juk kmynai kietina vidurius, tiek mamos, tiek vaikučio, kuris tokio MP atsigėrė.
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 22, 10:02)
viena moteris yra man pasakius - jei pieno nėra, tai jokios arbatos - kmynų, ne kmynų, jokie riešutai ar chalvos - nepadės. jei jo yra ir mama TIKRAI nori maitinti (o ne tik kalba,kad nori) - jo ir bus. ta moteris užaugino 3 vaikus, kuriuos maitino iki 3 metų. svarbiausiai daug skysčių, t.y. vandens gerti. nebūtina litrais tas pieniškas kmynų arbatas gerti. tik su jomis patenkame į užburtą ratą - manome,kad kmynų arbata skatina MP gamybą, bet juk kmynai kietina vidurius, tiek mamos, tiek vaikučio, kuris tokio MP atsigėrė.

taip taip tai yra TIKRA TIESA, esam vienos nuomones mirksiukas.gif pienuko buvimas-nebuvimas priklauso tik nuo noro maitinti 4u.gif
Atsakyti
As jau irgi isitraukiau i nutraukianciu matinima MP. Nors pienuko marios yra, taciau paciai reikia pasiremontuoti ir liaudies medicina nepadeda sad.gif
Kadangi dukryte ne tokia jau ir maza, metai ir keli men, labai gerai zinojo kur mama pienuka slepia, pati prisitatydavo, mano drabuziai i virsu ir niam niam smile.gif. Kai nusprendziau prie savaie matinima pradeti nutraukti, dienom jau nebeduodavau. Sakydavau, viskas, nera pienuko, isvaziavo pienukas ir eidavom tada iekoti ko nors valgomo ar geriamo (cia ko jau mergina uzsimanydavo). Tiesa, pirmaisias kartais po mano tokiu kalbu ir isteriju budavo, vos ne kritimo ant grindu - rodo i mane ir niam niam. Taciau taip tik kelis kartus buvo - veliau uztekdavo pasakyti, nera pienuko ir jau rodydavo ko nori - ar vandens atsigerti, ar kokia baranka ciupdavo.
Sunkiausia nakti. Pasiskaiciusi cia patarimu, palikau miegoti su vyru. Migdesi su pazyzimais gal 3 val (apie puse 1 nulozo, kai seip eina miegoti 10). Taciau nakti prabudusi valanda ar daugiau buvo klykimo. Galiausiai neistveriau ir parejau, ji isitaise tokia poza, kaip kad gerdavo MP, dar pazyze ir ... uzmigo. Vakar jau migdziau pati, paskaitem pasakeliu, apsikabinom, truputuka pazize mergyte ir - nuluzo. Nakti pabudusi pora kartu pabudusi paverke, bet apsikabindavom, nosytem susiglauzdavom - ir toliau miegodavo.
Taigi, migdymas su kitais mum nepasiteisno. Ipratusi uzmigti su manim, matyt, patyre dar viena stresa - ne tik nera MP, bet ir mamos. Ziuresim, kaip sia nakt bus....
Atsakyti