Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Tinasio @ 2008 04 13, 22:56)
As maitinti pavargau moraliskai, noriu ir palikti kam nors ir siaip kokiam vakarelyje padalivaut, todel noreciau iki birzelio maitinima nutraukti, gal yra kokiu stebuklingu priemoniu kaip vaiksu nuo MP atpratint, ar dar nevelu pratint prie buteliuko.

Cia Jus visos tokios saziningos ilgai maitinancios - saunuoles, as tai jegu nebeturiu, o kiekviena karta per prievarta verstis irgi nemanau kad gerai.

Ar turiu bendraminciu?????

Tavo kūdikelis jau košes po trupūti valgo? Gal galėtum jį keliom valandom palikti ir išeit prasiblaškyt, arba išsimieguoti... gal šiaip pavagusi esi visą laiką būti kūdikio draugijoje g.gif Nes mišinukas tau rankų neatryš, o vaikiuko, kurio pagrindinis maistas vis dar mp gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 04 14, 16:30)
mums tai nepadeda. Kelsis vienodai pavalges ir nepavalges. Beja vakarieniauja apie puse 10 vakaro  biggrin.gif


mes tai ilgai nesupratom, bet dabar jau išsiaiškinom, kad be dantų dygimo, naktį dažnai pūsdavo pilvuką, ir todėl dažnai keldavosi. tai atvirkščiai, labai atidžiai riekai vakarinį maistą parinkt, kad to išvengt. dabar, jei pablogėja sveikata, duodam nakčiai espumizano, ir tada žymiai ramiau miega.
Atsakyti
QUOTE(Tinasio @ 2008 04 13, 22:56)
As maitinti pavargau moraliskai, noriu ir palikti kam nors ir siaip kokiam vakarelyje padalivaut, todel noreciau iki birzelio maitinima nutraukti, gal yra kokiu stebuklingu priemoniu kaip vaiksu nuo MP atpratint, ar dar nevelu pratint prie buteliuko.

Cia Jus visos tokios saziningos ilgai maitinancios - saunuoles, as tai jegu nebeturiu, o kiekviena karta per prievarta verstis irgi nemanau kad gerai.

Ar turiu bendraminciu?????

Turi. mirksiukas.gif As ir nebegaliu iki 8 kartu keltis nakti niekur nedalyvauti ir nieko nevartoti... Be to svarbiausia turbut isdygusi dantuko virsunele, ir baaaisi baime, kad daugiau nebedraskytu spenelio... Tiesa, mes puikiai valgome visa diena ivairu kieta maista, pienuka pakeite misinukas migdant nakciai ir naktiniams maitinimams. O ju liko tik 3, 1 is ju dazniausiai dar nemiegu pati. Sumazejo nugaros istisinis nuovargis, jegu daugiau, o laimes kur istrukti 2 su vyru... tongue.gif
Mano maze dar tik 4 para be MP, bet jai tai jokios reakcijos, man tik per para krutys normaliai prisipildydavo, matyt i pabaiga ir buvo, misinuka geria godziai.
As tiesiog atitaikiau misinuko rusi, kitu ne gurksnio neimdavo... niekur istrukt vakarais negalejau. Mums beveik 8 menesiai... Sakykit o tie papilnejimai pieno liaukose issivaikscios? Ties speneliu ir bendrai minkstos krutys, tik viduje yra sukietejimu... ar nusitraukinet su pientraukiu? Pask kartu nutraukiau pries 2 paras.
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2008 04 15, 08:38)
Sakykit o tie papilnejimai pieno liaukose issivaikscios? Ties speneliu ir bendrai minkstos krutys, tik viduje yra sukietejimu... ar nusitraukinet su pientraukiu? Pask kartu nutraukiau pries 2 paras.

Išsivaikščios. Stenkitės nestimuliuot krūtų ir spenelių. Jei labai nemalonu, galit truputį nutraukt, kad nuimtumėt tą nemalonumą, bet iš esmės nereikia.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 13, 16:00)
o tu pabandyk nakčiai kruopų košės duot daugiau mirksiukas.gif . taip bus sotesnis ir išmiegos ilgiau.

jei tai pripratimas - tai daugiau košės nepadės. aš saviškei net esu davus mėsos, maniau kad sotesnė bus, bet doh.gif kėlėsi lygiai tiek pat kartų kiek ir iki to

QUOTE(Tinasio @ 2008 04 13, 22:56)
Cia Jus visos tokios saziningos ilgai maitinancios - saunuoles, as tai jegu nebeturiu, o kiekviena karta per prievarta verstis irgi nemanau kad gerai.

Ar turiu bendraminciu?????

kiekvienos mamos reikalas kiek ji ruošiasi maitinti, išskyrus tuos atvejus, kai nori ir MP nėra.

QUOTE(nep @ 2008 04 14, 16:30)
mums tai nepadeda. Kelsis vienodai pavalges ir nepavalges. Beja vakarieniauja apie puse 10 vakaro  biggrin.gif

ir mums nepadėjo

QUOTE(Džiuga+ @ 2008 04 15, 09:38)
Mano maze dar tik 4 para be MP, bet jai tai jokios reakcijos, man tik per para krutys normaliai prisipildydavo, matyt i pabaiga ir buvo, misinuka geria godziai.
As tiesiog atitaikiau misinuko rusi, kitu ne gurksnio neimdavo... niekur istrukt vakarais negalejau.  Mums beveik 8 menesiai...
Sakykit o tie papilnejimai pieno liaukose issivaikscios? Ties speneliu ir bendrai minkstos krutys, tik viduje yra sukietejimu... ar nusitraukinet su pientraukiu? Pask kartu nutraukiau pries 2 paras.

kaip gerai žmonėms, kai mažyliui tinka ir mišinukai ir jam dzin kad nutrūko MP tiekimas
man nutraukus MP pilnai prisipildė po 3 parų, tai nusitraukiau iš abiejų 50 ml (po 25 ml), kad neveržtų ir viskas ir po šiai dienai neprisipildo, o paskutinį kartą maitinau kovo 27 naktį.
Atsakyti
mano suneliui isvis tuoj pusantru metuku, o adr pati maitinu, vargit pradejo.Zianu, kad jis atparstu tik tada jei su kuo kitu pasiliktu, nes MP jau ne gyvybiskai, o is iprocio reikia, nu bet ner kam palilkt tokio vargelio blush2.gif
Atsakyti
rolleyes.gif sveikos visos 4u.gif mes esam jau didelės panelės 4u.gif
na ka, mes užaugome nuo pat gimimo iki kol mums suejo 1 metukai ir 7 menesiukai su MP...jau buvau kaip ir daugelis gilioj nevilty..kaip reiks mums atsikratyti...nes be soskučių, be buteliukų be jokiu arbatėlių ir t.t užaugom..kiek pas mus buteliukų visokių visokiausių..galvojau gal gal, nors karteli is butelioko atsgers, nors ne mišinuko o mano pienuko kurio turėjau oj... doh.gif ir dar dabar yra...aisku jis dings dar ne taip gretiai,nes nutraukiau MP visai ir neseniai prieš pora mėnesiuku..
buvau isvykusi dviems savaitems pirmą kartą į sesiją..galvojau na dabar tai jau tikrai mažoji pasimirš ir nenios (čia jos kalba pienukas rolleyes.gif ) nebereikės,tai ka jus..atvažiavo MB pasiimti su ja manęs ir ji iškarto mane pamačius vos ne ant žemės parvetė atsisegė striuke, pasikėlė megztinį ir sau 2.gif , o aš ka...pilnomis ašarų akimis į vyrą dar pasižiūrėjau klausdama KĄ DARYTI???o jis man griežtai -NEDUOK doh.gif ...aš jos buvau beproto pasiilgusi(o dar apsidžiaugiau kad vaikas išvis mane pažino (po tiek laiko nesimatymo) tai ka jau neduok doh.gif bet jus neisivaizduojate kokią palaimą tą akimirką jaučiau..net dabar prisiminus širdy graudulys suspaudžiai blush2.gif ..tai taip ir iki sekančios sesijos ir begėrėme MP, o paskui po sekančio musų dviejų savaičių išssiskyrimo ji jau pati pasake kad nenia fe blush2.gif ...net nezinau,ji pati jo atsisakė ir viskas..o ko tik nebandžiau ir tepti druska ir tuo neskaniu tepalu tokiu kur nagus vaikus atpratinti graužti na viska išbandžiau..bet niekas nepadėjo
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 18, 14:30)
...o dar apsidžiaugiau kad vaikas išvis mane pažino (po tiek laiko nesimatymo) ...

...o paskui po sekančio musų  dviejų savaičių išssiskyrimo ji jau pati pasake kad nenia fe blush2.gif ...net nezinau,ji pati jo atsisakė  ir viskas...

nu čia ir pasakei, kaip vaikas mamos nepažins doh.gif mūsų senelių mėnesių mėnesiais nemato ir tai atpažįsta


pasisekė cool.gif
Atsakyti
gal kas galit patart... smile.gif
turiu maziuka kuris geria tik MP,siometu nelabai ka norei valgo,buvo tarpas kai jau predejo gerai valgyt koses,dabar tik jogurta gal dar tyrele ikist galiu ir tas uzplykamas koseles,zodziu vargstu su savo pipiriuku.... be manes negali...pati esu jau pavargus nuo maitinimo..galvoju kaip cia paderint sita reikaliuka smile.gif kaip ji atpratint ,ar nutraukus maitinima gal jis pradetu geriau valgyt,kaip manot?
ir seip buna pyktas ar del dantuku ,dar galvoju gal nori valgyt,bet kai duodu tai jis nevalgo kose, va taip ir gyvenam blink.gif nei arbatytes geria nu nek zodziu ...
su pirmuoju taip nevargau ir valge norei koses ir lengvai atpratinau nuo maitinimo tiesiog pats jau nebenorejo maitinau iki 1,3men
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 18, 16:23)
nu čia ir pasakei, kaip vaikas mamos nepažins doh.gif pasisekė  cool.gif

na buna juk kad ilga laika nemates vaikas mamos paskui nenori net pas ja ant ranku kaip pamato... verysad.gif ..zinoma po kazkiek laiko viskas susitvarko..bet..yra ..bet..zinau kelis atvejus kaip taip yra atsitike mamytems,va tada tai jau sokas buna,nesinori tada jokiu sesiju jokiu mokslu,komandiruociu ir visa kita,aisku vaikui aguant viskas keiciasi bet kaip tokie mazi pipirai dar nelabai supranta kad mama gaili ,,dingti,,bet tik kazkuriam laikui...
manoji irgi paskuitini karta kaip buvau isvykus tai gryzus man- tete buvo TETE o mama...tik mama, na o dabr jau vel mama yra MAMA na beabejo ir tete yra TETE blush2.gif ...
na gal istikruju man pasiseke kad mazoji pati atsisaske MP...,zinoma jeigu nebuciau istojusi toliau testi moksu tai kazin kaip cia viskas butu buve smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mmuliukas @ 2008 04 19, 13:24)
gal kas galit patart...  smile.gif
turiu maziuka kuris geria tik MP,siometu nelabai ka norei valgo,buvo tarpas kai jau predejo gerai valgyt koses,dabar tik jogurta gal dar tyrele ikist galiu ir tas uzplykamas koseles,zodziu vargstu su savo pipiriuku.... be manes negali...pati esu jau pavargus nuo maitinimo..galvoju kaip cia paderint sita reikaliuka smile.gif kaip ji atpratint ,ar nutraukus maitinima gal jis pradetu geriau valgyt,kaip manot?
ir seip buna pyktas ar del dantuku ,dar galvoju gal nori valgyt,bet kai duodu tai jis nevalgo kose, va taip ir gyvenam  blink.gif nei arbatytes geria nu nek zodziu ...
su pirmuoju taip nevargau ir valge norei koses ir lengvai atpratinau nuo maitinimo tiesiog pats jau nebenorejo maitinau iki 1,3men

maniske isvis kol nepradejo vaikscioti 11 menesiuku tai aplamai su valgymu buvo problemos,o dabr kokia panele isranki maistui doh.gif stovi pire saldytuvo ir renkasi ko nori am am nes ka paduodi tas buna ne ne ne doh.gif jau ta zodeli tai super gerai moka.gal tavasis mazylis nelabai valgus paprasciasei del dantuku g.gif .
o jeigu geria tavasis is bonkutes tai gal gali pradeti meginti ,,risti ,,reikala su MP, nes as taip negalejau nes ji GRIEZTAI negere is jokiu jokiu bonkuciu doh.gif tai neturejau kito pasirinkimo kaip MP, kol neismoko gerai gerti is puodelio ir gerti su siaudeliu, tai dabar visokie actimeliai ir pan thumbup.gif blush2.gif ir dar nusipirke buteliuka su siaudeliu nuby firmos tai vienintelis buteliukas is kurio geriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RobertosMama @ 2008 04 20, 14:35)
na buna juk kad ilga laika nemates vaikas mamos paskui nenori net pas ja ant ranku kaip pamato... verysad.gif ..zinoma po kazkiek laiko viskas susitvarko..bet..yra ..bet..zinau kelis atvejus kaip taip yra atsitike mamytems,va tada tai jau sokas buna,nesinori tada jokiu sesiju jokiu mokslu,komandiruociu ir visa kita,aisku vaikui aguant viskas keiciasi bet kaip tokie mazi pipirai dar nelabai supranta kad mama gaili ,,dingti,,bet tik kazkuriam laikui...
manoji irgi paskuitini karta kaip buvau isvykus tai gryzus man- tete buvo TETE o mama...tik mama, na  o dabr jau vel mama yra MAMA na beabejo ir tete yra TETE  blush2.gif ...
na gal istikruju man pasiseke kad mazoji pati atsisaske MP...,zinoma jeigu nebuciau istojusi toliau testi moksu tai kazin kaip cia viskas butu  buve  smile.gif  4u.gif
Papildyta:

nu įdomuau čia g.gif
mano MB savaitėm namuose nebūdavo, bet kai grįždavo tai mažoji cypdama iš laimės bėgdavo paisitikti, ir apie jokį pamiršimą nė kalbos nebudavo
Atsakyti
jokiu buteliuku neima,labai retai kada jis atsigers tik pakandzioja ji,reikai kaskaip pratint prie puoduko kad is jo gertu.
as tikiosi kad savaime susitvarkys rolleyes.gif
Atsakyti