Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Sveikos mamos,mano zuikiui 11men.noreciau po biski atpratint nuo kruties.maitinu dabar ji pora kart per diena ir puse nakties.
neturiu valios nakti ji supuoti,ar bandyt kitaip uzmigdyt,nes velai nueinu miegot,mokaus ir t.t didziausia beda ta ,kad neima nei buteliuko nei soskes.nieko!jei neduodu klykia baisiausiai,o as nebeturedama kantrybes,visa svirduliuojanti nueinu miegot kartu su juo,ir zinoma su papciku burnoj.arteja gimtadieniai,vestuves,mergvakariai,siaip norisi kur isvaziuot,negaliu.negaliu grist veliau,nes tetis jo nenuramins.palikciau mociutei,bet vel situacija kartojasi...o gal su mociute elgtusi kitaip?gal imtu buteliuka?gal nereaguotu tai kaip su manim?.nes budamas su ja jis uzmiega tarkim sededamas,o su manim taip niekad nebuna,verkia baisiausiai.na jum turbut ne vienai taip buvo,kad su kitais angelai o su jumis ve3lniuksciai gal ka patarsit? g.gif




Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 04 01, 16:17)
palikciau mociutei,bet vel situacija kartojasi...o gal su mociute elgtusi kitaip?gal imtu buteliuka?gal nereaguotu tai kaip su manim?.nes budamas su ja jis uzmiega tarkim sededamas,o su manim taip niekad nebuna,verkia baisiausiai.na jum turbut ne vienai taip buvo,kad  su kitais angelai o su jumis ve3lniuksciai smile.gif gal ka patarsit? g.gif

kartą teko ir mums mūsiškę palikti su močiute (jai buvo apie 1 ir 1 mėn. kažkurtai), tai verkė muistėsi, bet užmigo ir vandenuką gėrė ir nieko nenutiko.
papraščiausiai tu jam kvepi pienuku, tai ir pyksta kai negauna skanumyno.
Papildyta:
QUOTE(Raideles @ 2008 04 01, 16:30)
Čia yra jau trečia tema apie maitinimo nutraukimą, kur mamos pataria vienos kitoms: http://www.supermama...howtopic=231790

ta ta pati tema ir dabar kalbamės bigsmile.gif jeigu ką
Atsakyti
na maniškis kai buvo 11 mėn, tai irgi be manęs ilgai nemiegodavo, o ir nuramint naktį niekas kitas negalėjo schmoll.gif . o dabar, kai vaikui 1,5 m, be jokių problemų - užmiega ir su tėčiu ir su močiute, ir naktį pabudęs nebereikalauja mp taip smarkiai, tik paryčiais jau būtinai turiu duot. kiekvienam vaikui savas laikas. aš nepritarių mažylių klykinimui, manau vaikas po truputį natūraliai turi atsiskirt, neskausmingai. o jeigu klykia ilgiau kaip 10 min, manau kad tai ženklas, jog vaikui mo dar labai reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 01, 19:34)
na maniškis kai buvo 11 mėn, tai irgi be manęs ilgai nemiegodavo, o ir nuramint naktį niekas kitas negalėjo  schmoll.gif . o dabar, kai vaikui 1,5 m, be jokių problemų - užmiega ir su tėčiu ir su močiute, ir naktį pabudęs nebereikalauja mp taip smarkiai, tik paryčiais jau būtinai turiu duot. kiekvienam vaikui savas laikas. aš nepritarių mažylių klykinimui, manau vaikas po truputį natūraliai turi atsiskirt, neskausmingai. o jeigu klykia ilgiau kaip 10 min, manau kad tai ženklas, jog vaikui mo dar labai reikalingas.

nebūtinai, gal jam reikalingas mamos artumas, arba tik pats procesas, nes maniškė naktimis paskutiniu metu tik patraukdavo 3-4 gurkšnius ir miega, po valandos - vėl prašo, jei neduodi klykia, duodi - vgėl 3-4 gurkšniai ir vėl miega. tai kaip tokiu atveju: reikalingas dar MP ar jau nebe?
Atsakyti
Maniškė kažkaip dieną nuo MP lengvai atprato ir ryte kai pabunda jau nenori, tik vat prieš miegelį naktinį ir naktį tai duoda žinot doh.gif Jaučiu sunkiausia bus atpratint nuo naktinio maitinimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asveja: 01 balandžio 2008 - 18:55
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 01, 19:50)
nebūtinai, gal jam reikalingas mamos artumas, arba tik pats procesas, nes maniškė naktimis paskutiniu metu tik patraukdavo 3-4 gurkšnius ir miega, po valandos - vėl prašo, jei neduodi klykia, duodi - vgėl 3-4 gurkšniai ir vėl miega. tai kaip tokiu atveju: reikalingas dar MP ar jau nebe?

o kokio amžiaus vaikas?
kiek laiko klykia jei neduodi?
Papildyta:
QUOTE(Asveja @ 2008 04 01, 19:54)
Maniškė kažkaip  dieną nuo MP lengvai atprato ir ryte kai pabunda jau nenori, tik vat prieš miegelį naktinį ir naktį tai duoda žinot doh.gif Jaučiu sunkiausia bus atpratint nuo naktinio maitinimo ax.gif

o man kaip tik nuo dieninio maitinimo atpratint sunku. tiksliau nuo rytinio. naktį jau nebežindo, tik 10 vakaro ir paryčiais apie 5. o vat ryte - nieko daugiau nenori nei gert nei valgyt - tik mp unsure.gif
seniau naktį keldavosi dar 1-2 kartus. bet vieną naktį ėmiau ir nedaviau. paverkė ne daugiau kaip 2 min, net neprabudo normaliai. kitą naktį gal tik 1 min paklykė, pasimuistė, prisiglaudė man prie šono ir užmigo. daugiau nebesikelia nuo to karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 01, 20:12)
o kokio amžiaus vaikas?
kiek laiko klykia jei neduodi?

2 m 2 mėn

tiek kol neduodavau, o ilgai nempdavau nes mūsų namo sienos "popierinės", tai bijodavau,kad kaimynų neišgąsdintų ir jiem mums kokių vaiko teisių apsaugos tarnybos neiškviestų, nes klykimas būdavo toks, kad atrodydavo, kad ją kas skerdžia. ne verkimas, o kaip kiaulės žviegimas
o dabar tai tėvas pakelia balsą, tai ta nurimsta ir jokio MP nebereikia tada
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 01, 23:08)
2 m 2 mėn

tiek kol neduodavau, o ilgai nempdavau nes mūsų namo sienos "popierinės", tai bijodavau,kad kaimynų neišgąsdintų ir jiem mums kokių vaiko teisių apsaugos tarnybos neiškviestų, nes klykimas būdavo toks, kad atrodydavo, kad ją kas skerdžia. ne verkimas, o kaip kiaulės žviegimas
o dabar tai tėvas pakelia balsą, tai ta nurimsta ir jokio MP nebereikia tada

nu tokio amžiaus vaikui jau tikrai nebebūtina žįst naktį. tokiam labiau reikia artumo, prisiglaudimo. o va metinukai dar ir pageria taip normaliai biggrin.gif , vistiek gi mažiukai dar.
o kaip tu savają atpratinai naktim žįst? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 04 01, 23:33)
nu tokio amžiaus vaikui jau tikrai nebebūtina žįst naktį. tokiam labiau reikia artumo, prisiglaudimo. o va metinukai dar ir pageria taip normaliai  biggrin.gif , vistiek gi mažiukai dar.
o kaip tu savają atpratinai naktim žįst? g.gif

skaityk čia, rašiau 44 psl.
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 03 31, 14:07)
tolimesnė mūsų istorija
iš mūsų varpinės-pradėjau ir naktinį nujunkimą antra naktis (dienomis jau mėnuo kaip nevartojam MP, nors kartais prisimena kad reiktų atsigerti), tai dabar vaikštau kaip zombis. trūksta miego. eis gražuolė miegoti ir aš krisiu kaip šernas po lenktynių snūstelti

mažoji pradeda zirsti, pradedu ja raminti, glostyti, guosti ir aiškinti,kad ji jau didelė mergaitė, o MP geria tik leliukai, tada ji pradeda griežtai teigti,kad jai reikia MP, duodu atsigerti vandenuko, patraukia 2 gurkšnius ir toliau reikalauja, tuomet įsikiša vyras ir liepia eiti miegoti (griežtoku balsu, taip jau sutarėm, kad taip darysim), tuomet mažoji apsisuka ant kito šono ir užmiega.
Išvada (2 naktų patirties): jai reikalingas pats procesas, bet ne MP.
tik jau ryte nepavyksta gražiai ir piktai susitarti. tuomet ji atsikelia ir nusprendžia nebemiegoti, taip terorizuodama mus, kai miegas toks saldus verysad.gif

man jau matyt buvo pats laikas baigti maitinti, nes pastebėjau, kad jau antra para MP deduodu, o pieninės neplyšta (nenutraukinėjau). gal taip lengvai prasisuksim ir toliau. tfiu, tfiu tfiu, kad neprisikalbėjus



mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 02, 10:17)
skaityk čia, rašiau 44 psl.
mirksiukas.gif

tai jums čia visai neblogai sekėsi thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 04 01, 17:54)
Maniškė kažkaip  dieną nuo MP lengvai atprato ir ryte kai pabunda jau nenori, tik vat prieš miegelį naktinį ir naktį tai duoda žinot doh.gif Jaučiu sunkiausia bus atpratint nuo naktinio maitinimo ax.gif


O ka duodate kaip pienuko alternatyva, ar tik su vandenukais ir sultimis prasisukat. As irgi noriu traukti apie 10-11 men, bet pieno juk vis tiek vaikui reikia, misinius pradet tokiam amziui man kazkaip g.gif O karves piena ar jau galima?
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 04 02, 00:08)
2 m 2 mėn

tiek kol neduodavau, o ilgai nempdavau nes mūsų namo sienos "popierinės", tai bijodavau,kad kaimynų neišgąsdintų ir jiem mums kokių vaiko teisių apsaugos tarnybos neiškviestų, nes klykimas būdavo toks, kad atrodydavo, kad ją kas skerdžia. ne verkimas, o kaip kiaulės žviegimas
o dabar tai tėvas pakelia balsą, tai ta nurimsta ir jokio MP nebereikia tada

Pas mane tip top situacija.Jau atrodo man nervai nelaiko duodu vaikui nakti kad tik uzsiciauptu ir leistu visiem miegot.Bet jau man paciai pribrendo reikalas nutraukt maitinimma nes jau nemazas ir naudoja mane kaip soske.Anksciau naktim tiek neprasydavo kaip dabar g.gif
Atsakyti