Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(nep @ 2008 03 18, 20:52)
O kiek bus leliukui laiko, kai manai nebemaitinti visai ir duoti arbata, misini. Mano vaikui metai jau, galvoju, gal nutraukus mp jam misinio duoti nebereiktu.  g.gif Siaip noriu maitinti jau tik 1 karta dienoj, kad isliktu atsparumas ligoms. Nes kol mp gauna, tol neserga. Dabar sloguoju, neprakvepuoju, vyras irgi slogavo, o vaikui tik nosyte 1 diena pabego ir tiek...net nosis neuzsikimsus. Jei mp negautu, bijau, kad taip neissisuktu lengvai  doh.gif Bet galvoju, gal galima vistik nakti su kokio misinio butelka apgaut  biggrin.gif Gal poto isvis nebeatsikelinetu  biggrin.gif Bet galvoju, gal netiek jam to skystimo reikia, bet artumo, gal per mp jis daug daugiau visokiu dalyku iesko  g.gif ir patenkina  g.gif
O karta per diena, manau, galima kad ir iki kokiu 3 metu, taip manes ir nevargintu labai  smile.gif

Gali būti sunku išlaikyti vieną kartą dienoje, jei nebemaitinsi naktį.

Kai aš nutraukiau vyresnėliui naktinius maitinimus nuo metų, tai po mėnesio jau jam ir dieną nebereikėjo...
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 03 19, 22:17)
Gali būti sunku išlaikyti vieną kartą dienoje, jei nebemaitinsi naktį.

Kai aš nutraukiau vyresnėliui naktinius maitinimus nuo metų, tai po mėnesio jau jam ir dieną nebereikėjo...


o mes kai nutraukėm maitinimus dieną, tai po kelių dienų ir naktį nebereikėjo... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 19, 21:20)
o mes kai nutraukėm maitinimus dieną, tai po kelių dienų ir naktį nebereikėjo... smile.gif smile.gif smile.gif

na va, tai matyti visgi gerai palaikyti nors kelis kartus paros bėgyje, jei norisi iki 3 metų maitinti smile.gif Kad neužmirštų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 03 18, 21:52)
O kiek bus leliukui laiko, kai manai nebemaitinti visai ir duoti arbata, misini. Mano vaikui metai jau, galvoju, gal nutraukus mp jam misinio duoti nebereiktu.  g.gif Siaip noriu maitinti jau tik 1 karta dienoj, kad isliktu atsparumas ligoms. Nes kol mp gauna, tol neserga. Dabar sloguoju, neprakvepuoju, vyras irgi slogavo, o vaikui tik nosyte 1 diena pabego ir tiek...net nosis neuzsikimsus. Jei mp negautu, bijau, kad taip neissisuktu lengvai  doh.gif Bet galvoju, gal galima vistik nakti su kokio misinio butelka apgaut  biggrin.gif Gal poto isvis nebeatsikelinetu  biggrin.gif Bet galvoju, gal netiek jam to skystimo reikia, bet artumo, gal per mp jis daug daugiau visokiu dalyku iesko  g.gif ir patenkina  g.gif
O karta per diena, manau, galima kad ir iki kokiu 3 metu, taip manes ir nevargintu labai  smile.gif

Bus 9 mėn. Na pirma irgi mp gėrė 9 mėn, paskui kai nutraukiau, naktį kelis naktis nubusdavo, bet mišinio negėrė nė lašo, užmigdavo, bandžiau ir arbatėlės, paskui tik vandenuko - irgi naktim negėrė, tiesiog pabusdavo, pazyzdavo ir vėl užmigdavo, taip po 1,5 sav neliko jokių kėlinėjimuisi, išmiegodavo iki pat ryto, be jokių užsigėrimų. Čia mums pasisekė, nebuvo didelio vargo.

Žiūrėsiu kaip bus su kita dukryte. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enaja @ 2008 03 20, 10:32)
Bus 9 mėn. Na pirma irgi mp gėrė 9 mėn, paskui kai nutraukiau, naktį kelis naktis nubusdavo, bet mišinio negėrė nė lašo, užmigdavo, bandžiau ir arbatėlės, paskui tik vandenuko - irgi naktim negėrė, tiesiog pabusdavo, pazyzdavo ir vėl užmigdavo, taip po 1,5 sav neliko jokių kėlinėjimuisi, išmiegodavo iki pat ryto, be jokių užsigėrimų. Čia mums pasisekė, nebuvo didelio vargo.

Žiūrėsiu kaip bus su kita dukryte. 4u.gif


Na mums tai arti 1 metų 3 mėnesių buvo, kai nuprendžiau naktį maitint krūtim tik vieną kartą, tai iš pradžių keldavosi veiną kartą krūtų imdavo ir dar tris - mišinėlį... po kelių dienų jau siaubasd ėmė, kaip reikės atpratint, bet viskas išsisprendė savaime, greičiau nei spėjau sugalvoti, ką daryt - kėlėsi vis mažiau kartų, kol lik tik vienas rytinis mišinėlis.
Atsakyti
O aš irgi dabar labai intensyviai mąstau apie žindymo nutraukimą. Sūneliui 8mėn su trupučiu. Pienelio matyt jam nepakanka, nes naktį keliasi labai dažnai - kas 1,5 - 2val ir be krūties nemiega. Jei siūlai vandenuką - baisiai supyksta. O dieną jam nelabai reikia - valgo ryte, pavakare ir prieš miegelį. Jei siūlai šiaip krūtį - tai tik žaidžia ir domisi aplinka.Mišinio iš buteliuko iš viso nepripažįsta. Neima ir čiulptuko. Geria tik iš puodelio su snapeliu. Jei duodi iš to puodelio mišinio - negeria - jei išalkęs - geriausiu atveju išgeria 20ml. Atrodo galėčiau kentėt ir maitint dar, bet nuo rugpjūčio išeisiu į darbą - darbas budėjimais, tai tikrai negalėsiu maitint ryte ir vakare. O vasarą nutraukt irgi negerai. Tai vat ir negaliu apsispręst - iš vienos pusės gaila atimti nuo vaiko pienelį, iš kitos pusės aplinkybės irgi spaudžia.
Tiesa, jis dar ir alergiškas vaikas - tai kaip ir būtų visos indikacijos maitinti krūtimi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 20 kovo 2008 - 12:10
man lygiai tas pats buvo, kai nutraukinejau maitinima, prisigalvodavau ivairtiausiu priezasciu kad nereiktu nutraukti doh.gif manyciau kad jei apsisprendet tai reikia ir ryztis. koks skirtumas vasara ar ziema, kiti vaikai katik gime mamos pieno negauna ir buna ir vasara ir ruduo... o kad mamai psichologinis prisirisimas yra tai faktas todel ir sunku yra baigti maitinti mirksiukas.gif o leliukai po keliu dienu ar saviciu pamirs mirksiukas.gif pamatysit baigsite maitinti ir nakti prades miegoti bigsmile.gif as tikrai neatkalbineju baigti maitinti, bet jei spaudzia aplinkybes tai linkiu nesikankinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 03 20, 12:08)
tai kaip ir būtų visos indikacijos maitinti krūtimi  g.gif

tai ir maitink 4u.gif
zindancioms motinoms darbe pagal istatyma yra lengvatu.


QUOTE(goduke @ 2008 03 20, 17:18)
man lygiai tas pats buvo, kai nutraukinejau maitinima, prisigalvodavau ivairtiausiu priezasciu kad nereiktu nutraukti doh.gif

matyt ne laikas dar buvo nutraukti zindyma, todel ir reikejo tu priezasciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 20 kovo 2008 - 23:09
As taip tempiau iki 2 met. 2men. Vis sakydavau nu reikia reikia.Bet ji mazai valgo,kaip as taip paliksiu vaika alkana unsure.gif ,o ir miegot neeidavo be papulio ax.gif Bet visgi nuvargau taip ,kad jau nebegalejau toliau maitinti.Naktimis keldavomes laabai daznai,o kartais atrodydavo,kad visa nakti sedi prie papo.Ryte atsikeldavau neissimiegojus doh.gif ,o nutraukt vis tai nesiryzau ax.gif
Bet viena diena nutariau mazint po truputi,neduot diena,o poto naktimis.Bet paskaicius cia kazkur radau,kad kaip vakui paaiskint kodel neduodi diena,o duodi vakare.Tada prisiklausius patarimu patepti pipiriuku doh.gif Nu ir ka patepiau diena galvodama ,kad vakare duosiu vel pasidziaugt.O mano mergina atsisake papulio visai ,paragavus jo doh.gif Buvau pasimetus,bet per prievarta vaikui nekisau vakare MP,o ji ir pati sake,kad papas neskanu unsure.gif Pravargom mes su ja 3 dienas ,negaliu sakyt,kad buvo sunku.Truputi ir verksmo buvo nenorejo ,kad as ja nesiociau,nes buvo pripratus isikabina i papa ir vsio jau nuluzus.Netgi sauke nenesiok,nenojiu.Paguldau verkia ant ranku verkia.Bet taip kokias 2 dienas ir pries miega tik.Trecia diena jau mergina beveik apsiprato,kad papulio nera ir jis neskanus.Bet dar per miegelius vis ieskodavo papuko ir sakydavo papu noliu mirksiukas.gif Ir taip kas diena vis lengviau .Aisku nesneku apie save,man paciai buvo labai sunku.As pati irgi ,kaip ta sirse vaiksciojau tas 2 dienas,susikalbet buvo su manim be sansu (nesitikejau tokios reakcijos,galvojau,kad sunku tik vaikams buna).
Dabar jau bus 2.5 svaites,kaip mes be papulio thumbup.gif .Mintyse pagalvoju,gal ir gerai,kad ji taip staigiai atsisake,nes dar vis zaistumem .O vargtu ir ji ir as.Iskart panele pradejo miegot geriau ,naktimis nebesikelia,valgyt geriau pradejo,o dabar jau savaite,kaip miega atskirai savo lovoj (Nors to niekad nebuvo 2 metus ,nuo manes niekur) thumbup.gif Ir kai pasakom ar leisi miegot tavo lovoj ,tai garsiai atrezia: Ne, mano lova lotuliukas.gif ir bega iskart gultis.
Nu ir prirasiau as cia, doh.gif bet gal pades kuriai cia apsispresti ,nes as ilgai cia skaiciau jusu patarimus,kol apsisprendziau nutraukti ax.gif Sekmes visoms su savo leliais ,kad tas atsiskirimas butu kuo svelnesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Ginter** @ 2008 03 21, 00:39)
As taip tempiau iki 2 met. 2men. Vis sakydavau nu reikia reikia.Bet ji mazai valgo,kaip as taip paliksiu vaika alkana  unsure.gif ,o ir miegot neeidavo be papulio  ax.gif Bet visgi nuvargau taip ,kad jau nebegalejau toliau maitinti.Naktimis keldavomes laabai daznai,o kartais atrodydavo,kad visa nakti sedi prie papo.Ryte atsikeldavau neissimiegojus  doh.gif ,o nutraukt vis tai nesiryzau ax.gif
Bet viena diena nutariau mazint po truputi,neduot diena,o poto naktimis.Bet paskaicius cia kazkur radau,kad kaip vakui paaiskint kodel neduodi diena,o duodi vakare.Tada prisiklausius patarimu patepti pipiriuku  doh.gif Nu ir ka patepiau diena galvodama ,kad vakare duosiu vel pasidziaugt.O mano mergina atsisake papulio visai ,paragavus jo  doh.gif Buvau pasimetus,bet  per prievarta vaikui nekisau vakare MP,o ji ir pati sake,kad papas neskanu unsure.gif Pravargom mes su ja 3 dienas ,negaliu sakyt,kad buvo sunku.Truputi ir verksmo buvo nenorejo ,kad as ja nesiociau,nes buvo pripratus isikabina i papa ir vsio jau nuluzus.Netgi sauke nenesiok,nenojiu.Paguldau verkia ant ranku verkia.Bet taip kokias 2 dienas ir pries miega tik.Trecia diena jau mergina beveik apsiprato,kad papulio nera ir jis neskanus.Bet dar per miegelius vis ieskodavo papuko ir sakydavo papu noliu  mirksiukas.gif Ir taip kas diena vis lengviau .Aisku nesneku apie save,man paciai buvo labai sunku.As pati irgi ,kaip ta sirse vaiksciojau tas 2 dienas,susikalbet buvo su manim be sansu (nesitikejau tokios reakcijos,galvojau,kad sunku tik vaikams buna).
Dabar jau bus 2.5 svaites,kaip mes be papulio   thumbup.gif  .Mintyse pagalvoju,gal ir gerai,kad ji taip staigiai atsisake,nes dar vis zaistumem .O vargtu ir ji ir as.Iskart panele pradejo miegot geriau ,naktimis nebesikelia,valgyt geriau pradejo,o dabar jau savaite,kaip miega atskirai savo lovoj (Nors to niekad nebuvo 2 metus ,nuo manes niekur)  thumbup.gif Ir kai pasakom ar leisi miegot tavo lovoj ,tai garsiai atrezia: Ne, mano lova  lotuliukas.gif ir bega iskart gultis.
Nu ir prirasiau as cia,  doh.gif  bet gal pades kuriai cia apsispresti ,nes as ilgai cia skaiciau jusu patarimus,kol apsisprendziau nutraukti   ax.gif Sekmes visoms su savo leliais ,kad tas atsiskirimas butu kuo svelnesnis  4u.gif


džiugu girdėti sėkmingas istorijas. viskas bus gerai, mes irgi prieš panašiai laiko nutraukėm, bet mano mažesnis, tai aišku viskas kitaip. mums irgi visiškai nutraukus baigėsi naktiniai valgymai, tfu tfu tfu.

dabar vis kai nori pienuko, pradeda mane glostyti (pasakyt dar nepasako), o aš sakau, kad tėtė pienuką šildo, tuoj tėtės pienukas bus (vyras dabar dažniausiai prieš nakties miegą paruošia mišinėlį), tai vaikas bėga pažiūrėt, kur tas tete ir kaip pienuką ruošia, o paskui su malonumu čiumpa buteliuką iš jo rankų.
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2008 03 21, 00:08)
tai ir maitink  4u.gif
zindancioms motinoms darbe pagal istatyma yra lengvatu.
matyt ne laikas dar buvo nutraukti zindyma, todel ir reikejo tu priezasciu...


ne visi ir darbdaviai žino, todėl galima tuo pasinaudot smile.gif bet kai mokiausi darbo kodeksą, tai pastebėjau, kad 'maitinančios krūtimi motinos' apibrėžimas yra 'maitinanti krūtimi kūdikį iki vienerių metų' Taigi taip išeina, kad tos lengvatos tik kol vaikui sueina vieneri...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 21 kovo 2008 - 08:58
QUOTE(Irongė @ 2008 03 21, 09:00)
džiugu girdėti sėkmingas istorijas. viskas bus gerai, mes irgi prieš panašiai laiko nutraukėm, bet mano mažesnis, tai aišku viskas kitaip. mums irgi visiškai nutraukus baigėsi naktiniai valgymai, tfu tfu tfu.

dabar vis kai nori pienuko, pradeda mane glostyti (pasakyt dar nepasako), o aš sakau, kad tėtė pienuką šildo, tuoj tėtės pienukas bus (vyras dabar dažniausiai prieš nakties miegą paruošia mišinėlį), tai vaikas bėga pažiūrėt, kur tas tete ir kaip pienuką ruošia, o paskui su malonumu čiumpa buteliuką iš jo rankų.
Papildyta:
ne visi ir darbdaviai žino, todėl galima tuo pasinaudot smile.gif bet kai mokiausi darbo kodeksą, tai pastebėjau, kad 'maitinančios krūtimi motinos' apibrėžimas yra 'maitinanti krūtimi kūdikį iki vienerių metų' Taigi taip išeina, kad tos lengvatos tik kol vaikui sueina vieneri...

O iki kada vaikui reikia pienuko (ar misinuko) g.gif
Papildyta:
QUOTE(Raideles @ 2008 03 19, 21:49)
na va, tai matyti visgi gerai palaikyti nors kelis kartus paros bėgyje, jei norisi iki 3 metų maitinti smile.gif Kad neužmirštų  biggrin.gif

nu kur jau man iki triju metu tada unsure.gif doh.gif nors kas zino, kaip cia iseis.
Atsakyti
[quote=nep,2008 03 21, 13:15]
O iki kada vaikui reikia pienuko (ar misinuko) g.gif
Papildyta:

na, aš teorijų neskačiau, aš labiau domėjausi, kiek max galima - nes mano pyplys kurį laiką per parą vos ne litrą išgerdavo, bet apskritai pienuko reikia vaikams, kiek prisimenų savo vaikystę, ir kitų pažįstamų vaikus dabar, tai dar pradinėse ryte arba vakare gauna po stiklinę šilto pieno smile.gif

mišinėlio po metų šiaip nereikia, jau pratintis prie karvės pieno geriau,
mes tai mišinėlį tik dėl laktozės netoleravimo vartojam.

Atsakyti