Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(July @ 2008 03 18, 00:56)
O as nutraukiau viena maitinima diena, su darzoviu kose su mesa mano pana puikiai uzsigere vandenuku siandien. taigi gavosi tarpas apie 6 valandas, bet kokios krutys buvo doh.gif  pritvinko baisiausiai, bego upeliais doh.gif  nezinau nezinau kaip reikes nutraukti g.gif

pradzioje taip buna bet paskui ormanizmas susireguliuoja ir jau taip nepritvinksta krutys. jei nezadi greitu laiku nutraukt tai nesuk galvos nes su laiku reiks ir pusryciams ir vakarienei duoti koses mirksiukas.gif taip tie maitinimai ir retinasi....

as pvz zinau kad iki rugpjucio reiktu mums baigti mp nes reiks isvaziuoti...bet va kai paskaitau kad vasara atjunkyti negerai tai man nerima kelia..nes maniske nelabai nori gerti kazkokius skyscius be mp doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 03 17, 22:36)

o ka pasiulysi vietoj mp?

Mišinuko ir arbatėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 03 17, 22:36)
noreciau nebemaitinti nakti , nors valgo tik 1 karta tada, bet nezinau kaip tai padaryti, jauciu jei bandyciau nakti neduot, niekas neagaletu pas mus miegoti, taip pat kaimynai, nes rektu ir prasytu. tai nezinau kaip cia bus.

tavo nors vieną kartą valgo, man tai būtų nebėda, bet kai maniškė kas 1-2-3 val sugalvoja pasistiprinti, o jei neduočiau, tai kaimynai tikrai visą naktį neišsimiegotų.
aš vis dar nesiryžtų naktimis nutraukti

QUOTE(goduke @ 2008 03 18, 10:19)
as nutraukiau labai lengvai, net nesitikejau kad taip iseis, bet pieno dar yra iki siol. nors ir vaistus geriu ir spaudziu krutine visvien jo dar yra. buvau pas akusre nes biski viena krutis nuejo guziukais, tai nutrauke siektiek pienos pamasazavo ir liepe toliau vaistus gerti bet nevirsyti 21 d. tai siandie jau terminas unsure.gif akusre pastebejo kad pieno tureciau labai ilgam doh.gif bet tikrai nepradesiu maitinti isnaujo, juolab kad vaikas baiges zysti visa nakti pradejo miegoti ir ramesnis pasidare, o man kokia laisve ax.gif zodziu kantrybes, nors man jos kaip ir neprireike per 2 dienas vaikas atprato zysti mirksiukas.gif


pasisekė, mano nuo vasario 18 dienomis negauna, vis dar prisimena, kad reikia nianiuko išgerti, bet tuoj pati pasitaiso - kad nianiukas sugedo.
bet yra bėda ji jau suprato, kad sutemus ji jo gauna ir kai jau būna apie 9 val. vakaro ji jau zyzia - nianiuko.
bet kitavertus juk vakarai ilgėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 03 18, 10:19)
as nutraukiau labai lengvai, net nesitikejau kad taip iseis, bet pieno dar yra iki siol. nors ir vaistus geriu ir spaudziu krutine visvien jo dar yra. buvau pas akusre nes biski viena krutis nuejo guziukais, tai nutrauke siektiek pienos pamasazavo ir liepe toliau vaistus gerti bet nevirsyti 21 d. tai siandie jau terminas unsure.gif akusre pastebejo kad pieno tureciau labai ilgam doh.gif bet tikrai nepradesiu maitinti isnaujo, juolab kad vaikas baiges zysti visa nakti pradejo miegoti ir ramesnis pasidare, o man kokia laisve ax.gif zodziu kantrybes, nors man jos kaip ir neprireike per 2 dienas vaikas atprato zysti mirksiukas.gif

Gerai, kad atprato per 2 dienas, mano pirmoji, kai jau nebegavo, tai vos tik pamačius nuogą krūtį, pradėdavo garsiai čepsėti doh.gif , turėjau dar porą mėn nuo jos dangstytis, miegot su maikutėm, jokiu būdu plika neišlyst iš dušo, nes jei tik pamatydavo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 03 18, 12:03)
pradzioje taip buna bet paskui ormanizmas susireguliuoja ir jau taip nepritvinksta krutys. jei nezadi greitu laiku nutraukt tai nesuk galvos nes su laiku reiks ir pusryciams ir vakarienei duoti koses  mirksiukas.gif taip tie maitinimai ir retinasi....

as pvz zinau kad iki rugpjucio reiktu mums baigti mp nes reiks isvaziuoti...bet va kai paskaitau kad vasara atjunkyti negerai tai man nerima kelia..nes maniske nelabai nori gerti kazkokius skyscius be mp  doh.gif
biggrin.gif

Aš jau bandysiu iki vasaros atpratint. Manoji irgi negerikė, nei sulčių, nei arbatų negeria, nebent vandenuką. Tai po kiekvieno maitinimo ir užkandžio pasiūlau vandenuką, tai kiek nori tiek ir pageria, iš puodelio jau gerai geria, iš buteliuko tai ir neimdavo, mat jų mum nereikėdavo. Ir jei nenori vandenuko gert, tai stumia puodelį. Galvojau nutrauksiu MP, kaip bus su tais skysčiais, bet paskaičiau internete pediatrės atsiliepimą tai parašyta, kad "vaikas kiek jam reikia tiek ir išgers, o jei negeria reiškia nenori" ax.gif
Atsakyti
Sveikos

o ar pasikeite Jusu vaikuciu elgesys su MP kai dygo dantukai???

as jau buvau isejusi i 3 doziu per para ritma thumbup.gif , ir taip gerai buvo, bet pradejo kaltis dantukai ir vel viskas susimaise doh.gif , jei jos valia butu atrodo kad kiaura para i papuli isikandus butu blink.gif . VIsiskai atsisako miegot be jo ir vel nakti keliasi - idomu ar iseis vel viska atstatyt i sena ritma kai isdyks tie mazi balti kipsiukai g.gif

papasakokit kaip Jums buvo????
Atsakyti
QUOTE(Tinasio @ 2008 03 18, 17:47)
Sveikos

o ar pasikeite Jusu vaikuciu elgesys su MP kai dygo dantukai???

as jau buvau isejusi i 3 doziu per para ritma  thumbup.gif , ir taip gerai buvo, bet pradejo kaltis dantukai ir vel viskas susimaise  doh.gif , jei jos valia butu atrodo kad kiaura para i papuli isikandus butu  blink.gif . VIsiskai atsisako miegot be jo ir vel nakti keliasi - idomu ar iseis vel viska atstatyt i sena ritma kai isdyks tie mazi balti kipsiukai  g.gif

papasakokit kaip Jums buvo????


Nu mum kai dantukai dygsta tai naktim dažniau keliames, o dieną tai normaliai. Ir kai dantukas išlenda tai ir miega gerai, keliasi tik kartą naktį, o paskui paryčiui. Nu bet anksti tu jau tik 3 kartus duodi, aš iki šiol 4-5, bet jau pradedu atpratinėt ax.gif Ir mes tik tris dantukus turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geisvilė @ 2008 03 18, 10:09)
Mišinuko ir arbatėlės smile.gif

O kiek bus leliukui laiko, kai manai nebemaitinti visai ir duoti arbata, misini. Mano vaikui metai jau, galvoju, gal nutraukus mp jam misinio duoti nebereiktu. g.gif Siaip noriu maitinti jau tik 1 karta dienoj, kad isliktu atsparumas ligoms. Nes kol mp gauna, tol neserga. Dabar sloguoju, neprakvepuoju, vyras irgi slogavo, o vaikui tik nosyte 1 diena pabego ir tiek...net nosis neuzsikimsus. Jei mp negautu, bijau, kad taip neissisuktu lengvai doh.gif Bet galvoju, gal galima vistik nakti su kokio misinio butelka apgaut biggrin.gif Gal poto isvis nebeatsikelinetu biggrin.gif Bet galvoju, gal netiek jam to skystimo reikia, bet artumo, gal per mp jis daug daugiau visokiu dalyku iesko g.gif ir patenkina g.gif
O karta per diena, manau, galima kad ir iki kokiu 3 metu, taip manes ir nevargintu labai smile.gif
Atsakyti
esu girdejus kad geriausia nutraukti maitinima isvaziuoti is namu keletai dienu kad vaikutis nesikankintu smile.gif idomu ar tai tikrai geriausias budas g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldumelisss @ 2008 03 19, 01:18)
esu girdejus kad geriausia nutraukti maitinima isvaziuoti is namu keletai dienu kad vaikutis nesikankintu smile.gif idomu ar tai tikrai geriausias budas g.gif


sakyciau cia krastutinis atvejis, nes vaikas prie mamos prisirises o cia dvigubas smugis nei pieno nei mamos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saldumelisss @ 2008 03 19, 01:18)
esu girdejus kad geriausia nutraukti maitinima isvaziuoti is namu keletai dienu kad vaikutis nesikankintu smile.gif idomu ar tai tikrai geriausias budas g.gif

kaip minejau per 2 dienas atpratinau, ir po savaites islekiau 7 dienom leliu uosviams palikus blush2.gif nu viskas lyg ir gerai. cia mamoms didesnis stresas turbut nei leliams, as savaite verkiau kaip ji paliksiu, bet ir isvykos labai norejau blush2.gif o sunelis mano kuo geriausiai jautesi ir diedukai laimingi buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 19 kovo 2008 - 10:44
QUOTE(saldumelisss @ 2008 03 19, 00:18)
esu girdejus kad geriausia nutraukti maitinima isvaziuoti is namu keletai dienu kad vaikutis nesikankintu smile.gif idomu ar tai tikrai geriausias budas g.gif

As tai skaiciau zurnale Tavo vaikas.
Atsakyti