Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Raideles @ 2008 03 13, 21:14)
Na, jei pagrindinė atpratinimo priežastis - žaidimas, tai tada vietoje žindimo reiktų eiti su vaiku žaisti. Čia rimtai. Vaikui gali būti nuobodu ir dėl to jis gali norėti tiesiog būti prie krūties. Ir dėl to nereikia nutraukti žindymo, tiesiog pasiūlyti įdomios veiklos.

o čia tai tikrai ir aš tą pastebėjau, kai dar dienomis maitindavau, tai būdavo žaisdavo žaisdavo ir kaip žaidimas nusibosdavo tai iškart sakydavo "mama nianuką" tai tuomet duodavau, o paskui supratau kame šaknys tai tuoj naują veiklą sugalvodavau ir jau nebereikėdavo kyboti prie krūtinės kaip medaliui.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 03 08, 18:43)
girdėjau ir aš šitai. nepatariama nujunkyt vasarą dėl skysčių trūkumo pavojaus ir žarnyno infekcijų galimos grėsmės (vasarą padažnėja susirgimų infekcinėmis žarnyno ligomis).

Jo, ir as ta pati girdejau
Atsakyti
Ruošiuos dar prieš vasarą nutraukti maitinimą, ir lygiai taip pat, kai su pirma dukryte, vaistais. Jau turiu įsigijusi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geisvilė @ 2008 03 16, 12:47)
Ruošiuos dar prieš vasarą nutraukti maitinimą, ir lygiai taip pat, kai su pirma dukryte, vaistais. Jau turiu įsigijusi. 4u.gif


o kodėl būtent vaistais?
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 16, 12:58)
o kodėl būtent vaistais?

Man taip paprasčiau, nereik kankintis, bac ir yra. Na aš tame nematau bėdos, ne pirmas kartas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geisvilė: 16 kovo 2008 - 12:22
QUOTE(Geisvilė @ 2008 03 16, 13:21)
Man taip paprasčiau, nereik kankintis, bac ir yra. Na aš tame nematau bėdos, ne pirmas kartas. 4u.gif


Na, man ir įdomu, kame tos problemos pasireiškia- nebent tu labai anksti nori nutraukti maitinimą, ar labai staigiai. Tai tada aišku krūtys pritivinkstų labai.
mes ką tik nutraukėm 1.3 mėnesių beveik sulaukę- tai nereikėjo nusitraukinėt, ir jokio diskomforto nejaučiu. Aš neprisimenu dėl ko konkrečiai, bet man gydytoja minėdama tokisu vaistus sakė, kad tik labai kraštutiniais atvejais juos reiktų naudot.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 16, 15:39)
Na, man ir įdomu, kame tos problemos pasireiškia- nebent tu labai anksti nori nutraukti maitinimą, ar labai staigiai. Tai tada aišku krūtys pritivinkstų labai.
mes ką tik nutraukėm 1.3 mėnesių beveik sulaukę- tai nereikėjo nusitraukinėt, ir jokio diskomforto nejaučiu.  Aš neprisimenu dėl ko konkrečiai, bet man gydytoja minėdama tokisu vaistus sakė, kad tik labai kraštutiniais atvejais juos reiktų naudot.

Na su pirma nelabai buvo tų problemų, bet kai jau nutraukiau, vaistų negėriau 3 dienas, tik 4 parą pradėjo veržti visur, va tada ir nusipirkau tas tabletes ir sugėriau, nieko nebuvo absoliučiai, jokių pašalinių veiksnių, nebetempė išvis ir viskas dingo.
O dabar dukrytei jau eina 8 mėnuo, kai bus lygiai 8 mėn, bandysiu duot jau mišinuko dieną, o mp pasilikt vakarui ir nakčiai, o sulaukus 9 mėn ir nakčiai nebeduot, su pirma mums labai gerai pasisekė, nereikėjo po nutraukimo net naktim valgyt, tikiuos viskas bus gerai ir šį kartą. 4u.gif
Atsakyti
As tai nutraukiau maitinima 9 menesiu nes i darbeli reikejo iseiti doh.gif pradzioje dar maitindavau tik anksti ryte ir pries miegeli, bet po mazu man visai pienelis dingo, ir nereikejo jokiu vaistuku blush2.gif
Atsakyti
noreciau nebemaitinti nakti , nors valgo tik 1 karta tada, bet nezinau kaip tai padaryti, jauciu jei bandyciau nakti neduot, niekas neagaletu pas mus miegoti, taip pat kaimynai, nes rektu ir prasytu. tai nezinau kaip cia bus.
Papildyta:
QUOTE(Geisvilė @ 2008 03 16, 12:21)
Man taip paprasčiau, nereik kankintis, bac ir yra. Na aš tame nematau bėdos, ne pirmas kartas. 4u.gif

o ka pasiulysi vietoj mp?
Atsakyti
O as nutraukiau viena maitinima diena, su darzoviu kose su mesa mano pana puikiai uzsigere vandenuku siandien. taigi gavosi tarpas apie 6 valandas, bet kokios krutys buvo doh.gif pritvinko baisiausiai, bego upeliais doh.gif nezinau nezinau kaip reikes nutraukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2008 03 18, 00:56)
O as nutraukiau viena maitinima diena, su darzoviu kose su mesa mano pana puikiai uzsigere vandenuku siandien. taigi gavosi tarpas apie 6 valandas, bet kokios krutys buvo doh.gif  pritvinko baisiausiai, bego upeliais doh.gif  nezinau nezinau kaip reikes nutraukti g.gif

as nutraukiau labai lengvai, net nesitikejau kad taip iseis, bet pieno dar yra iki siol. nors ir vaistus geriu ir spaudziu krutine visvien jo dar yra. buvau pas akusre nes biski viena krutis nuejo guziukais, tai nutrauke siektiek pienos pamasazavo ir liepe toliau vaistus gerti bet nevirsyti 21 d. tai siandie jau terminas unsure.gif akusre pastebejo kad pieno tureciau labai ilgam doh.gif bet tikrai nepradesiu maitinti isnaujo, juolab kad vaikas baiges zysti visa nakti pradejo miegoti ir ramesnis pasidare, o man kokia laisve ax.gif zodziu kantrybes, nors man jos kaip ir neprireike per 2 dienas vaikas atprato zysti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 03 18, 10:19)
as nutraukiau labai lengvai, net nesitikejau kad taip iseis, bet pieno dar yra iki siol. nors ir vaistus geriu ir spaudziu krutine visvien jo dar yra. buvau pas akusre nes biski viena krutis nuejo guziukais, tai nutrauke siektiek pienos pamasazavo ir liepe toliau vaistus gerti bet nevirsyti 21 d. tai siandie jau terminas unsure.gif akusre pastebejo kad pieno tureciau labai ilgam doh.gif bet tikrai nepradesiu maitinti isnaujo, juolab kad vaikas baiges zysti visa nakti pradejo miegoti ir ramesnis pasidare, o man kokia laisve ax.gif zodziu kantrybes, nors man jos kaip ir neprireike per 2 dienas vaikas atprato zysti mirksiukas.gif



8-9 mėnesių, kiek girdėjau iš atsiliepimų, vaikai labai lengvai atpranta, bet pienuko gamyba dar visam aktyvume, tai dėl to ir kyla sunkumų. matyt, tavo mažasis gerai užvedė 'fabrikėlį' smile.gif
jei jau nutraukėt, tai tikrai nereikia vėl pradėt, čia ne žaidimas, bet jei būtumės palaukę po metukų-pusantrų, vieniem anksčiau, kitiem vėliau, kai natūraliai pienukas mažėja, jei tik žindymų skaičius mažėja, tai būtų žymiai lengviau ir pačiai.

o dėl to mito, kad po metų jau vaikas daug ką supranta, ir sunkiau jį atpratinti, tai iš dalies - taip, per vieną dieną nepasakysi - viskas, nuo šios nebus, bet pamažu pereinant prie vis mažesnio ir mažesnio maitinimų skaičiaus, viskas super.

mums prieš savaitę 'baigėsi' tas malonumas, mažasis vis dar nesako, kad nori gerti, o lipa 'glostyti' mamai papukų, bet ir visiškai patenkintas, kai vietoj jo duodu vandenelio ar kito gėrimo, tiesiog jam vis dar patogų taip 'pasakyti', kad nori gerti. kol dar maitinau, irgi taip būdavo, bet kai jau norėdavo papuko, tai nieko negalėdavai pakeist, išplėšdavo su jėga. o dabar viskas pamažu įvyko, ir visai gerai su tuo susitaikėm.
Atsakyti