Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 03 07, 16:26)
sveikutės

papasakosiu kaip mums sekasi. diena MP negeriam nuo vasario 18, mergina prisimena tik retkarčiais, bet naktinius maitinimus vis dar duodu. naktimis keliasi kas kokias 2-3 valandas.
dabar rytais stengiuos atsikelti anksčiau nei ji, kad nepabustų ir nepusryčiautų lovoje. jei aš lovoje tai ir jai dar reikia MP (na mes miegam kartu), o jei manęs nėra lovoje, tai ji atsikelia ir MP nereikia.
o pietų miego jau einam be MP be jokių problemų. daugiau merginai manęs, apsikabinimo reikia, nei MP. kažkaip suprato, kad pietų miegelis bus be MP. šalia nesigulu, kad nekiltų pagundų, tiesiog pasėdžiu gale lovos, o kartais jau mergina įlipa į lovytę, užsikloja ir užmiega pati. tik sėdi, apsižiūri, akd ramu, nueini į miegamą, o mergina jau knarkia thumbup.gif , na bet tai nebūna taip dažnai kaip aš norėčiau.

taigi, mano supratimas būtų toks: KANTRYBĖ, KANTRYBĖ IR DAR KARTĄ KANTRYBĖ
ir sugalvot veiklos,kad mažylii pasimirštų apie MP, bent tuo momentu, kai jau to pradeda reikalauti.
o kaip daryti dėl naktinių maitinimų nutraukimo, tai tikrai dar nežinau.

Sveikutė viens prie vieno mūsų situacija blush2.gif Tik maniškis be šansų pats užmigtu tad tenka supti ir ne bet kaip doh.gif o jis užsiropščia ant manęs apsižergia, kaip varliukas mane ir padeda galvyte ant mano krūtinės wub.gif Matau, kad dar ilgisi papuko, bet jau pietum jo nesiprašo, o jei paklausiu koks papukas atsako fui rolleyes.gif o prieš nakt laukia su nekantrumu kada duosiu ir nakt dar pora karteliu kelias
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 03 07, 18:51)
Sveikutė viens prie vieno mūsų situacija blush2.gif Tik maniškis be šansų pats užmigtu tad tenka supti ir ne bet kaip doh.gif o jis užsiropščia ant manęs apsižergia, kaip varliukas mane ir padeda galvyte ant mano krūtinės wub.gif Matau, kad dar ilgisi papuko, bet jau pietum jo nesiprašo, o jei paklausiu koks papukas atsako fui rolleyes.gif o prieš nakt laukia su nekantrumu kada duosiu ir nakt dar pora karteliu kelias


šiaip aš irgi pastebėjau, kad kuo mažiau dabar prašo papuko, tai tuo daugiau nori apsikabinti - irgi kaip beždžioniukas apsikabina, galvą ant peties padeda ir rymo.... arba šnekasi su manim. tai kartais taip ir kokias 10 minučių prabūnam apsikabinę.
ir mum abiem taip gera būna. matyt mokomės kitaip išreikšti jausmus ir artumą...
Atsakyti
As atpratinau didziaja, kai buvo beveik metukai - tiesiog pavargau, nes visa nakti prisisiurbusi budavo biggrin.gif Man vyras labai padejo - viena vakara eme migdyti jis. Aisku, buvo daug asaru sad.gif Bet po trecio vakaro uzmigdavo jau normaliai, o nakti duodavau buteliuka su vandeniu. Po savaites pirma karta ismiegojau visa nakti yess.gif Su antraja dukryte dar viskas pries akis biggrin.gif
Atsakyti
Ar tiesa, kad negalima nutraukti maitinimo MP vasara?
Jei taip, tai kodel?
Atsakyti
QUOTE(askyte @ 2008 03 08, 15:32)
Ar tiesa, kad negalima nutraukti maitinimo MP vasara?
Jei taip, tai kodel?

girdėjau ir aš šitai. nepatariama nujunkyt vasarą dėl skysčių trūkumo pavojaus ir žarnyno infekcijų galimos grėsmės (vasarą padažnėja susirgimų infekcinėmis žarnyno ligomis).
Atsakyti
Mamytės, patarkit, prašau, kaip baigti maitinti, kad pienas nebesigamintų?Ar krūtis susibintuoti yra tinkamas būdas?Ar yra kokių šiuolaiškiškesnių?O kiek dienų reikia susiveržusias laikyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 03 08, 16:43)
girdėjau ir aš šitai. nepatariama nujunkyt vasarą dėl skysčių trūkumo pavojaus ir žarnyno infekcijų galimos grėsmės (vasarą padažnėja susirgimų infekcinėmis žarnyno ligomis).

Aš, tai manau, kad tas negalima, gal būtų skirta kūdikiams g.gif juk jei pvz., aš savąjį dvimetinuką atjunkau juk jis jau viską gerią blush2.gif

QUOTE(vasarinukė @ 2008 03 09, 16:53)
Mamytės, patarkit, prašau, kaip baigti maitinti, kad pienas nebesigamintų?Ar krūtis susibintuoti yra tinkamas būdas?Ar yra kokių šiuolaiškiškesnių?O kiek dienų reikia susiveržusias laikyti? g.gif

o tu jau nutraukus maitinimą visiškai? man jau mažėja savaime, palikau tik naktinį maitinimą ir vienoje krūtije atrodo, kad visai nelikę verysad.gif kur ankščiau per visą dieną sprogte sprogdavo naktį, tai dabar subliuškę ir tuščios blush2.gif nakčiai dar užtenką, bet iki vasaros ir to malonumo atsisakysim ax.gif wub.gif
Atsakyti
Man nepavyko maitinti vaikelį iš krūties, tad teko nusitraukinėt pienelį pačiai ir girdyti iš buteliuko.Iš pradžių po keturis kartus per parą, o dabar po du.Paskutiniu metu nelabai dukra ir geria tą pieną, tenka išpilti.O vargas begalinis pačiai ,po valandą, pusantros tai procedūrai praleidžiu, jei ne visas pienas išteka, tuoj krūtis skauda, tuomet dar sunkiau jas išmasažuoti.Todėl ir nusprendžiau daugiau nebemaitinti.Geriau su vaiku daugiau laiko pabūsiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarinukė @ 2008 03 09, 19:59)
Man nepavyko maitinti vaikelį iš krūties, tad teko nusitraukinėt pienelį pačiai ir girdyti iš buteliuko.Iš pradžių po keturis kartus per parą, o dabar po du.Paskutiniu metu nelabai dukra ir geria tą pieną, tenka išpilti.O vargas begalinis pačiai ,po valandą, pusantros tai procedūrai praleidžiu, jei ne visas pienas išteka, tuoj krūtis skauda, tuomet dar sunkiau jas išmasažuoti.Todėl ir nusprendžiau daugiau nebemaitinti.Geriau su vaiku daugiau laiko pabūsiu. rolleyes.gif

jei jau tokia kančia, tai jau tikrai geriau su vaikučiu pabūti

o jei per jos pietų miegą tą priocedūrą atliktum, o pienelį košes pamakaluotum, vis šiokia tokia nauda
Atsakyti
na, kam įdomios istorijos, apibendrinsiu savają:

kažkur vasario pradžioj pradėjo taisytis mūsų mažiaus sveikatytė, tuo metu krūtį žįsdavo 10+ kartų per parą, o naktį net neskačiuodavau, tiesiog pragulėdavo visą naktį pakibęs. tuo metu dar nelabai ir kitą maistą valgydavo.

Pradėjo šiek tiek daugiau valgyti kieto maisto, tai mažinom po truputį tuos maitinimus, pradėjom nuo to, kad neleisdavau žįsti dažniau, nei kas 3 valandas. o tarpuose jei tik prašydavo krūties, vis bandydavau įsiūlyti kito gėrimo.
Pastaruoju metu jau iki 3 kartų buvom sumažinę, galvojau ties tuo ilgiau užsibūsim, bet pats mažius nutarė, kad dieną jam nebereikia, ir žįsdavo tik 1 kartą naktį.
Tiesa, prie to dar du buteliukus mišinėlio užsiversdavo . Galvojau, jau ką čia daryt, bet atrodo čia dėl pereinamojo periodo, nes dabar jau tik vieną kartą prašo mišinėlio per naktį, o ir dieną kelias dienas mišinėlį gerdavo be saiko, o dabar visai nebenori, tik ryte, vakare ir naktį. kelias naktis maitinau vieną kartą krūtimi, bet po to vis tiek reikdavo mišinėlio, nes matyt nebėra to pienelio ten daug, o maisto poreikis buvo, tai šiandien teliko tik mišinėlis... taigi mums 1 metai ir 3 mėnesiai, ir per 1 mėnesį su trupučiu mes perėjom nuo 10+ iki 0 MP per parą. galit mus pasveikinti, prasidėjo naujas etapas smile.gif smile.gif

tiesa, mūsų mažasis pilietis pamėgo arbatėles, mišinėlį ir šiaip dabar su apetitu valgo, kartais jau net stebina valgumu. mane dienos bėgyje kartais "paglosto", bet aš stengiuosi nekreipt į tai dėmesio ir užimti jį kuo nors įdomiu, tai ir jis nepergyvena.

naktį vis dar keliasi, bet kol kas per daug dėl to nieko specialiai nedarom, nes ir taip vaikui daug pasikeitimų pastaruoju metu, žiūrėsim kaip natūraliai tvarkysis. va tik nebekeliam iš lovytės, kai prabunda, raminam taip, tada pastebėjau greičiau užmiega ir mažiau keliasi.

o kaip kitom mamytėm dabar sekasi su pienelio nutraukimu?
Atsakyti
Norėjau paklausti, jei noriu vaikutį atpratinti nuo MP valgymo priešpiet ir pavakariais (nes kartais žiūriu, kad ne kiek geria, o žaidžia doh.gif ) ką jai galima pasiūlyt vietoj MP, su arbatėlėm ir sultim tai bėdos, išgeria kelis gurkšnius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2008 03 13, 16:52)
Norėjau paklausti, jei noriu vaikutį atpratinti nuo MP valgymo priešpiet ir pavakariais (nes kartais žiūriu, kad ne kiek geria, o žaidžia doh.gif ) ką jai galima pasiūlyt vietoj MP, su arbatėlėm ir sultim tai bėdos, išgeria kelis gurkšnius doh.gif

Na, jei pagrindinė atpratinimo priežastis - žaidimas, tai tada vietoje žindimo reiktų eiti su vaiku žaisti. Čia rimtai. Vaikui gali būti nuobodu ir dėl to jis gali norėti tiesiog būti prie krūties. Ir dėl to nereikia nutraukti žindymo, tiesiog pasiūlyti įdomios veiklos.
Atsakyti