Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Kremis @ 2008 03 04, 00:58)
Mano suneliui tuoj metukai sukaks, ruosiuosi nuo metuku nutraukt maitinima, nes ir pati visai issekusi esu (jau tuoj metai, kaip laikausi hipoalergines dietos, nes mazylis labai alergiskas viskam), o ir lelius turbut kas valanda visa nakti keliasi papuko (turbut cia jau priklausomybe). Kadangi karves pieno duot negalesiu, tai reikes misinuka hidrolizuota duot, o kiek zinau jis kartus, tai neisivaizduoju ka reikes daryti, o ir skysciu per diena isgeria maksimum 100ml is snapelio, jokiu buteliuku ar puoduku nepripazysta (net mano pieno nutraukto is buteliuko negeria). Diena MP visai neduodu, maitinu tik einant miegot nakciai ir visa nakti iki ryto 8 val. Man baisiausia jei jis negers misinuko, is kur jis tada kalcio gaus, labai bijau, kad nesusirgtu kokia mazakraujyste, bet ir pati bijau, kad galutinai neissekciau. Bandziau cia viena diena kefyro duot, sako jis maziau alergizuoja, tai po saukstelio visas veidukas raudonas buvo, todel hidrolizuota misini tikrai reiks duot. Gal kas su panasia problema esat susidurusios? Isanksto labai dekoju uz patarimus.

skaitau ir savo suneli matau, iskyrus alergija. taip pat kol maitinau is kruties neime nei buteluiko nei misinuko nei mano pieno is buteluiko, skysciu isgerdavo apie 70 ml, nakti keldavosi maziausiai 3 kartus doh.gif zodziu ne kas. o stebukla jau turiu apie savite: nutraukiau staigiai maitinti is kruties, dvi dienas maitinau per snapeli, nakti pareke pora valandu, bet uzmigdavo be papulio ir ka jus manot trecioje dienoje paemem buteliuka su misinuku, ismiegojo visa nakti ir problemos baigtos, nors cia daugas siule kad iskarto maitinimo nenutraukciau o tik palaipsniui. taigi mano atveju sis dalykas netiko tongue.gif beje del hipoalergisku misiniu, is to nezinojimo nusipirkau NAN misini alergiskiems vaikams, paememe nors ir kartus, kai suprato kad papulio nebebus lotuliukas.gif daba tai pakeiciau, kad skaniau butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 04 kovo 2008 - 10:04
QUOTE(ragnez @ 2008 03 04, 10:54)
taip. man irgi ta pati aiskino. viena vertus, odos meginiai nera labai tikslus mazam vaikui, nes jo oda is principo yra jautri ir gali duoti reakcija, nors alergijos ir nera. o antra, toks kudikis pats dar valgo nedaug maisto, todel ir kraujo tyrimas gali buti netikslus - bent man aiskino, kad tyrimas buna tikslus, jei kudikis jau yra valges to produkto...

na yra dar vienas variantas: mano mociute pediatre taip mane gyde vaikysteje. ji skirdavo man priesalerginiu vaistu kiekviena menesi po desimt dienu. zodziu, mano mama kiekvieno menesio 1-10 d. duodavo man tavegili, paskui pertrauka, ir vel kartojama... mintis ta, kad mazam vaikui nustatyti alergena yra pakankamai sunku, o problema - kad nepasalinus alergeno, alergija yra linkusi plestis ir apimti daugiau produktu. zodziu, susidaro uzburtas ratas. ir ta uzburta rata mano mociute stabdydavo vaistais - jie nuimdavo sudirginima ir alergija nebesiplete.

savo jauneliui, kuriam itainejau alergija, daviau seimos gydytojos israsytu zyrtec lasiuku, kad nuimtu sudirginima. man pasiteisino - savo dietos as nekeiciau, alergija sustabdem vaistais ir ji nebesikartojo...

na zodziu, reikia ieskoti iseiciu.

slykstus dalykas ta alergija. tikrai uzjauciu, kad turit taip vargti  4u.gif


jo, odos mėginukai sako nėra tikslūs, bet kiek tariausi dėl kraujo tyrimo, tai vis dėlto kita dalis gydytojų jį rekomenduoja, jei jau yra įtarimų alergijai. juk ko nevalgo ar negauna iš mamos pieno, nuo to dabar ir nealergizuoja, todėl esamu momentu vis dėlto padeda suprasti problemas (bent jau mums tai labai padėjo).
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
labai norejau jusu paklausti, gal yra jau tai patyrusiu... noriu utraukti maitinima iskart, o ne mazint maitinimu, nes su mazinimais mums nieko nepavyksta...mamai vis gaila sunelio, ir vis nepavyksta sumazint blush2.gif , o galvoju jei neduot, tai visai neduot blush2.gif , o pati zadu nusipirkt pientrauki... kaip manot ar taip butu imanoma nutraukt? visos nuo mones man idomios mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai gyditoja sake,kad yra vaistai nuo kuriu dinksta pienukas. Man lygiai tapati problema verysad.gif tik as niekaip tu vaistu nesiryztu nusipirkti viena mano pazystama sake,kad gali kankinti nemalonus simptomai,tai delto ir nesiryztu.Ma jau maitinimas nebeteikia jokio malonumo,nes esu labai pervargus verysad.gif mano suneliui yra 1m 8 men.
Atsakyti
QUOTE(ingrica @ 2008 03 05, 13:17)
Man tai gyditoja sake,kad yra vaistai nuo kuriu dinksta pienukas. Man lygiai tapati problema verysad.gif tik as niekaip tu vaistu nesiryztu nusipirkti viena mano pazystama sake,kad gali kankinti nemalonus simptomai,tai delto ir nesiryztu.Ma jau maitinimas nebeteikia jokio malonumo,nes esu labai pervargus verysad.gif mano suneliui yra 1m 8 men.


Man gdytoja irgi sakė, bet taip pat sakė kad yra daug labai šalutinių poveikių, ir jie vartojami tik kraštutiniu atveju, kai kitos išeities nėra.

Tu jau ilgai maitini, todėl nemanau, kad turėsi problemų su krūtimis po maitinimo nutraukimo . Mums 1,3, aš vis dar maitinu 3 kartus per dieną, bet jei tenka išvažiuoti, tai krūtys prisipildo, jei praeina daugiau nei 24 valandos, bet jokio nemalonaus jausmo neteko patirt....
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 05, 12:46)
Man gdytoja irgi sakė, bet taip pat sakė kad yra daug labai šalutinių poveikių, ir jie vartojami tik kraštutiniu atveju, kai kitos išeities nėra.

Tu jau ilgai maitini, todėl nemanau, kad turėsi problemų su krūtimis po maitinimo nutraukimo . Mums 1,3, aš vis dar maitinu 3 kartus per dieną, bet jei tenka išvažiuoti, tai krūtys prisipildo, jei praeina daugiau nei 24 valandos, bet jokio nemalonaus jausmo neteko patirt....

Sveikutės nugis laiminga aš yahoo.gif blush-anim-cl.gif Tik savaitėlė praėjo nuo atrodo košmariško pietų miegelio, o mano sunytis jau saldų sapnelį sapnuoja tik vieną kartelį paprašė papulio pasakiau, kad kaka fui, net rodyt jau daugiau nebereikėjo kokie papuliai fui juodi nuo pipirų hihihi.gif lotuliukas.gif Tai ryt bus dar lengviau assa.gif biggrin.gif Aš tikrai visom keturiom už palaipsniui nutraukiant maitinimą, tikrai jokios traumos nebuvo, nes ryte jau jo mum nebereikia, nes esam dideli einam valyt dantukų praustis ir valgyti patys didis.gif
Tik naktelę palikus kol viskas nusistovės ir vasarėlę pienelį padovanosim Viliukui draugės sunyčiui kuris ateis į šį pasaulį su misija tongue.gif Bet net nesitikėjau, kad Matas soskės atsisakys pats blush2.gif man jis vis dar toks mažulis wub.gif
O dėl tų vaistų juk tikrai jei nėr kur skubėti, aplinkybės neverčia kam juos vartoti, o palaipsniui pvz., kaip aš mažinu maitinimų skaičių, tikrai pienas pats savaime mažėje. Galiu drąsiai teigti, kad akivaizdžiai tai matosi ir jaučiasi, kadangi pieno turėjau lyg šiolei tiek daug, kad du būčiau išmaitinus. Pirmą kartą kada nuo 9 ryto nedaviau, tai vakare jos jau sprogte sprogo 22.00 Bet su lyg kiekviena diena jos tuštėje ir manau reguliuojasi tas pienelis, nes jau tik vieną vakarinį maitinimą palikus ir pora dar naktį keliasi gal iš įpročio nežinau g.gif gerai būtų kad išmiegotu, bet keliasi kaip prisugtas laikrodukas 2.30 ir paryčiui rolleyes.gif
Tad iki vasaros žadam atsisveikinti su kūdikyste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2007 12 04, 22:30)
Pakenkė, nes vos nutraukus maitinimą, po savaitės, vaikas ėmė vemt. Galvojom apsinuodijo kuo. Po mėnesio išvažiavau keliom dienom, grįžau, nes vėmė. Gimė brolis-mėnesį vėmė, vasarą dažnai vėmė, kelis kartus gulėjo ligoninėj. Dabar ištyrėm nuodugniai-idealiai sveikas. Po ilgų pokalbių su gydytojais, pasakė, kad taip reaguoja į stresą. Tai va tas manau ir pakenkė-staigus maitinimo nutraukimas jam buvo didelė trauma.


Pritariu tam, kad staigus maitinimo nutraukimas gali stipriai pakenkti vaiko psichikai.
Pati maitinu 16 mėnesių.Planuoju maždaug iki 2 metų.Žinoma nėra lengva.
Tikiuosi ,kad mažytė pati kaip nors atpras nuo manęs.Po truputį, palengva. smile.gif
Jau dabar darosi gaila, kad tai kada nors baigsis.Manau, kad motinos pienas yra geriausia ką motina gali duoti savo vaikui. wub.gif
Atsakyti
as tai nieko pries,bet kartais buna jau riba,kai tai nebe teikia malonumo,o yra kancia. Malonumas buvo iki 1metu jau nuo 1metu po truputi vargint pradejo.Maitinimas negali buti kancia,jei jau taip atsitinka,tai viska reikia vienu,ar kitu budu baigti.
Atsakyti
tęsiant savo '"dienoraštį"...

rašiau, kad jau kuris laikas apsiribojome 3 kartais per parą. taigi šį rytą mano mažasis pilietis atsikėlė, ir kaip visai neįprasta, "nebegrabaliojo" manęs ... padariau mišinėlio - o stebukle, vietoj įprasto rytinio papuko jis su malonumu išgulgė visą padidintą dozę mišinėlio.

o vakare grįžau iš darbo, galvojau jau tikrai griebs pasiilgęs. O jis mane apsikabino, išmylavom, išsišnekėjom, miegučio patraukė... net neprisiminė apie papukus! o kai padariau mišinuko, griebė taip, lyg būtų jau savaitę jo laukęs ir vėl visą išgėręs nulužo iki lovytės nespėjus nueit.

kas gi bus šiąnakt...
Papildyta:
QUOTE(Ieva @ 2008 03 04, 21:48)
Sveikos mamytes smile.gif
labai norejau jusu paklausti, gal yra jau tai patyrusiu... noriu utraukti maitinima iskart, o ne mazint maitinimu, nes su mazinimais mums nieko nepavyksta...mamai vis gaila sunelio, ir vis nepavyksta sumazint blush2.gif , o galvoju jei neduot, tai visai neduot blush2.gif , o pati zadu nusipirkt pientrauki... kaip manot ar taip butu imanoma nutraukt? visos nuo mones man idomios mirksiukas.gif


aš pati geriau jaučiuosi viską darydama iš lėto. bet jei jau nedaug maitinimų likę per parą, o tu esi užtikrinta, tai jums aišku pavyks. , dar aišku, priklauso kokio amžiaus vaikiukas.

pientraukio pirkimas baigiant maitint, tai išmesti pinigai, nes jei nutraukei maitinimą, tai jo trumpam labai reiks. o jei pieno upės, tai vis tiek sakyčiau jums abiem pirma geriau sumažinti maitinimų skaičių, kad pienelio mažiau gamintųsi, ir vaikas, ir mamos organizmas adaptuotųsi. tada ir nusitraukinės nereiks, ar pakaks rankomis šiek tiek nusitraukt. o jei pientruakiu aktyviai truaksi, gali ir toliau stimuliuos pineo gamybą.

juk jei sunku vieną kartą mažiau duot per dieną, pagalvok, ar tikrai bus lengva staiga iš viso nemaitint?
Atsakyti
aš dar maitinu (mums 11 mėn.), bet jau maitinimas pasidarė kančia. Anksčiau, mažesnė būdama naktį keldavosi 1-2 k., tai dabar keliasi iki 6 k. doh.gif . Ir vis papulio užsimano, pačiulpia keletąkartų, ir vėl snaudžia. Ne nebežinau ka daryt. Vargina juodai... Gal reikes mažint maitinimus, bet pieno turiu nemažai. Kažkaipnesinori vasarąmaitint, juolab, kad ir vaikas jau nebemažas. g.gif
Atsakyti
mum irgi 11 men.dziaugiuosi kad radau sita tema,nes jau nuo 6men noriu baigti maitint bet vis neuztenka valios doh.gif o ir ziniu mazai turejau apie nutraukima.diena jau nebemaitinu,bet nakti kokius 7-8 kartus keliasi dukra valgyt doh.gif bandziau ir misinuka duot ir karves pienuko,nieko neima.ir vakare uzmiega tik prie papo,net su arbatos buteliuku neuzsimigdo.nezinau kuo ji pakeist kad iki pirmojo gimtadienio atsisveikintume su papuliu ir abi ramei naktim miegotume biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės

papasakosiu kaip mums sekasi. diena MP negeriam nuo vasario 18, mergina prisimena tik retkarčiais, bet naktinius maitinimus vis dar duodu. naktimis keliasi kas kokias 2-3 valandas.
dabar rytais stengiuos atsikelti anksčiau nei ji, kad nepabustų ir nepusryčiautų lovoje. jei aš lovoje tai ir jai dar reikia MP (na mes miegam kartu), o jei manęs nėra lovoje, tai ji atsikelia ir MP nereikia.
o pietų miego jau einam be MP be jokių problemų. daugiau merginai manęs, apsikabinimo reikia, nei MP. kažkaip suprato, kad pietų miegelis bus be MP. šalia nesigulu, kad nekiltų pagundų, tiesiog pasėdžiu gale lovos, o kartais jau mergina įlipa į lovytę, užsikloja ir užmiega pati. tik sėdi, apsižiūri, akd ramu, nueini į miegamą, o mergina jau knarkia thumbup.gif , na bet tai nebūna taip dažnai kaip aš norėčiau.

taigi, mano supratimas būtų toks: KANTRYBĖ, KANTRYBĖ IR DAR KARTĄ KANTRYBĖ
ir sugalvot veiklos,kad mažylii pasimirštų apie MP, bent tuo momentu, kai jau to pradeda reikalauti.
o kaip daryti dėl naktinių maitinimų nutraukimo, tai tikrai dar nežinau.
Atsakyti