Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 02 29, 18:13)
o tu ir naktimis maitindavai?

jei taip,tai kaip mažylis reaguoja ir ką vietoj MP duodi?
doh.gif nors taviškiui metukų nėra tai turbūt dar mišinuką gali duoti.

tik va ką man daryti, kai maniškei mišinukų nepaduosi (ji jų nepripažino nuo pat pirmos dienos)

o dabar - mes jau 10 dienų negeriam MP dienomis, tik naktį, bet vistiek reikalavimai yra ir negali su tuo susitaikyti, vis iškelia man scenas


mūsų irgi tik MP gėrė, jokių buteliukų ir mišinukų iki metukų nematęs. Bet prieš metukus pradėjau pratinti. Mes pieno gryno negalim, todėl pratinomės prie mišinėlių, nors jau ir metukai. apie mėnesį galima sakyt pylėm į balą beveik viską, jei išgerdavo 30 ml, tai jau būdavo pasiekimas. Bet dabar jau puikiausiai geria, net man esant namuose, nors vis dar tris kartus per parą gauna ir MP.
Taigi šiuo atveju svarbi kantrybė, manau... niekru nenuskubėsi.
Atsakyti
Nezinau mamytes ka daryt,kaip nutraukti maitinia? jau mano manymu tikrai atejo laikas,nes malonumo nebeteikia sis procesas schmoll.gif mano suneliui jau 1m ir 9men bus kovo 19d. Nakti keliasi daznai diena atsisesti negaliu ramei,nes prieina ir plesia palaidine huh.gif jau greit bus 2metai,kai be miego,na tiesiog jau esu issekusi. Patarkit kaip neskausmingai viska uzbaigti. :verkiu:ACIU
Atsakyti
ogo,kaip čia negerai verysad.gif siūlau palikti nakčiai močiutei arba jei yra galimybė išeiti į kitą kambary miegoti ir vaikiuką palikti tėčiui smile.gif ir taip keleta vakarelių padaryt ir pamatysi jis su tuo susitaikys mirksiukas.gif
mušiskis per 2 sav. nepilnas atsisake papulio thumbup.gif bet jis buvo tik 14 men 1 diena jau mes užbaigem ax.gif lengviau su mažesniais ax.gif tai pirmą atsipratinom dienos metu, o nakčiai ir po viena maitinimą trumpinau ir galiausiai negavo vieno mp paryčiais, o jau verke vargšiukas verysad.gif bet sekanti rytą jis manęs ne neprašė papulio lotuliukas.gif matyt pagalvojo pasilik ji sau jeii jau tau gaila jo.... lotuliukas.gif
dabar jam jau 2 metukai ir 4 menesiai smile.gif vakar sako: "mano papulis niekam neduok" caca mamytei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jau ir buteliuko atsisakem matyt atejo laikas,nes pamiršom pas močiutę ir grįžom namo ir nuo to karto naktim nebesikeliam mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytes, gal girdejote, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku nutraukti maitinima g.gif bendraamziuose viena mamyte minejo kad berods negerai nutraukti vasara, bet nezinojo kodel. ar girdejote tokia teorija, nes as ketinu nutraukti vasara unsure.gif Dukrytei bus metukai, rudeni eisim i darzeli, tai iki tol norisi jau nutraukti.
Atsakyti
QUOTE(ingrica @ 2008 02 29, 19:44)
Nezinau mamytes ka daryt,kaip nutraukti maitinia? jau mano manymu tikrai atejo laikas,nes malonumo nebeteikia sis procesas. Mano suneliui jau 1m ir 9men bus kovo 19d. Nakti keliasi daznai diena atsisesti negaliu ramei,nes prieina ir plesia palaidine jau greit bus 2metai,kai be miego,na tiesiog jau esu issekusi. Patarkit kaip neskausmingai viska uzbaigti. :verkiu:ACIU

Sveikutės, ilgai nerašiau tik tris dieneles lotuliukas.gif ir pagaliau turiu pasigirti, nes esu be galo laiminga laugh.gif Oi tikrai ingrica tave suprantu net 200% Dabar man tik šypsenėlės lenda į eteri lotuliukas.gif bet tu paskaityk keliais puslapiukais atgal, kaip jaučiausi blush2.gif
Tad katik iškepta šviežena pas mus kvepia blush-anim-cl.gif Tai pradėsiu nuo to, kad ir mano sunyčiui 1 metukai ir 10 mėnesiukų. Prieš tas tris dieneles valgydavo kur nori ir kiek nori, neužmigdavo pietų be papo ir vakare. Užsiropšdavo ant kelių pasikeldavo palaidinę, liemenuką į šoną ir sau smaguriauja. Troleibuse neapsieidavau, be cirkų, nes aiškiai šaukdavo mamuką papuką blush2.gif Man paskutinis taškas buvo, kad atsisakė valgyti normalų maistą, tiesiog nė kasnelio neprarydavo, nes pienelio prisisiurbdavo. Ir dar pastebėjau lyg karieso požymius ant dantuko verysad.gif žinau, kad jau nesustabdysiu, bet pasakiau užtenka. Senai jau taip reikėjo, bet kaip sunku su savo jausmais susitvarkyti.
Tad nelengvas kelias mūsų prasidėjo nuo ryto, tiesiog nutariau jau atsikėlusiam neduoti pasimėgauti, kaip ankščiau, užkalbėjau dantį ir nuėjom praustis. Taip užkalbėdavau dantį kiekvieną kartą jam paprašius jis nesipriešino. O kas keisčiausia juk buvome nustoję gerti iš Avent buteliuko su snapeliu, o gerdavom iš puoduko. Tad teko sugryžti vėl prie to Avent buteliuko, kadangi mano pienelis dabar keičiamas granatų sultymis, melisų arbatėle, kad ramesnis būtu ne toks dirglus. Labai mėgsta visokias arbatėles. Tiek džiaugiuosi, kad protestuodamas neatsisako skyščių. Pratempėm iki pietų, bet tą dieną atsiminsiu, kaip baisiausią savo košmarą doh.gif tikrąją to žodžio prasme dar nebuvau mačius tokio savo sūnaus cray.gif plyšo mano širdis, atrodė kad kažkokia dalis nuo manęs atsiskiria, jis alpo ir draskėsi, bandė pasiekti savo, bet aš buvau tvirta ir šalta, kaip ledas. Galvojau jeigu jau tiek nuaita atsisakyta rytinio valgymo, pratempėm visą dienelę, tai būtų per daug savanaudiška viską sugriauti ir pasirodyti kokia aš silpna. Juk jau jam du metukai ant nosies jis tikras vyras, taip save raminau jau kūdikystę reikia pamiršti. Prasideda kitas etapas nuostabi vaikystė wub.gif Užmigo kūkčiodamas. Sunkiausia buvo suvokti, kad negalėsiu jau daugiau jo maitinti manau ne tiek jam yra sunku kiek man pačiai, nes nusprendžiau, kaip iš giedro dangaus ŠIANDIEN TAS RYTAS bigsmile.gif
Pasitarus su mamytėmis mirksiukas.gif vis dėl to palikau naktinį maitinimą. Tai nemoku apsakyti, kokia buvo mano sunyčio reaakcija, kai jis pamatė, kad nusprendžiau duoti jam krūtį, tokios akelės tik blizgėjo Kalėdų rytą biggrin.gif Bet buvau pasimetusi, kaip jam paaiškinti kodėl papuką naktį galima, o per piet ne. Tad visdėlto nutariau, kad imsiuos senos patikrintos technikos pipirų blush2.gif Sekantį rytą kartojos situacija prašė nedaviau ėjom praustis, kas keisčiausia suvalgė pusryčių porcija, kuri ankščiau būdavo iškeista į papuką. Tempėm visą dienelę buvau prigalvojus begalė veiklos, kad tik nekiltu mintis apie krūtį, o jei ir kildavo žaidimo forma siūlydavau Avent buteliuką juk jį reikia čiulpti.
Atėjo pietūs ir aš pritepiau spenelius pirmiau aliejumi, o po to pipirais. Gulėm sekiau pasaka, dainavau, bet juk užmigti jam reikia papuko doh.gif tad jau šį kart aš jį pasiūliau jis nustebęs pasižiūrėjo ir paragavo blink.gif Jausmas neišmaloniujų, bet tik taip galėjau aš jam įrodyti, kad per pietus ir kaip šviesu šviečia saulytė papukas kaka fui. Tad taip ir sugalvojau, o kai gryš tėvelis iš darbo Matukas išsimaudys apsivilksim pižamyte. Lauke bus tamsu ir degs visur švieselės Matukas pavalgęs papuko nusisuks ant kito šoniuko saldžiai užmigs.
Taip tesiasi jau trečia dienelė yahoo.gif Ir kuo toliau tuo labiau jis įsitikina, kad papukas fui fui fui jis tik truputėli pirmą kartą paragavo ir jam užteko, nes antrą kartelį jis jau su pirštuku papuką patikrino ar kaka, o ne burna lotuliukas.gif
Svarbiausia manau yra susitvarkyti su savim sau atsakyti, kad jau laikas mano žvirblelis jau užaugo ir tegu skrenda nuostabiu vaikystės keliu mirksiukas.gif kai išauš ta diena Jūs tą pajusit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 25, 15:58)
tik palaipsniui.
nakti 6 men kudikis tikrai neims vandens vietoj kruties 4u.gif
ir tikrai nereikia niekuo speniu tepti.  schmoll.gif

Matai qoduketavo sunyčiui tik šeši mėnesiukai wub.gif Aš tikrai tokio amžiaus kūdikėliui netepčiau spenelių jokiais pipirais schmoll.gif
Bet va manajam neužkalnų jau 2 bigsmile.gif ir man teko atlikti šią nemalonią procedūrą, bet pasiryžau tik todėl, kad jam išaiškinti kodėl aš jam jo negaliu duoti, juk jis jau viską supranta. Ir suveikė geriau nei tikėjausi, nes galvojau neduosiu ir tiek, bet jis nesuvokė kodėl jam duodu naktį doh.gif O visško nutraukimo dar nenoriu schmoll.gif ir taip begalo sunku. O kai mamytės pamini apie visišką palikimą močiutei ar dar kam nors va čia manau yra didelė trauma vaikui, nei pipirai blush2.gif Juk vaikelis ne tik netenka saldaus nektaro, bet ir mamytės šilumos tuo metu, kai ji begalo jam yra reikalinga wub.gif Gal aš tik taip galvoju, nes pati esu begalo jautri tad man nuo tokios minties bloga pasidaro. O kitos mamytės yra stiprios kiekvienai savo mirksiukas.gif
O sunytis negere iš buteliuko g.gif juk yra mišinukas, bent tokio amžiaus aš taip daryčiau jei būčiau nuspredus atjunkyti. Aš mišriai maitinau iki tryjų mėnesių bigsmile.gif kol susitvarkė pieno gamyba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrica @ 2008 02 29, 20:44)
Nezinau mamytes ka daryt,kaip nutraukti maitinia? jau mano manymu tikrai atejo laikas,nes malonumo nebeteikia sis procesas schmoll.gif mano suneliui jau 1m ir 9men bus kovo 19d. Nakti keliasi daznai diena atsisesti negaliu ramei,nes prieina ir plesia palaidine huh.gif jau greit bus 2metai,kai be miego,na tiesiog jau esu issekusi. Patarkit kaip neskausmingai viska uzbaigti. :verkiu:ACIU



mes šiek tiek jaunesni, maitinimo nenutraukėm dar, bet prieš kurį laiką irgi buvo problema nuolatinis papuko prašymas dieną, o naktį iš viso prakabėdavo be perstojo...

aš staigiai nenutraukinėjau, nes sveikata mažojo nekokia, bet mačiau kad ir toks kabėjimas ant papuko visą parą jam naudos neduoda, o ir man... tiesiog nuprendžiau vienč dieną, kad pienelis bus ne dažniau nei kas 3 valandas, iš pradžių norėjau, kad bent koks tvarkaraštis atsirastų, o ne padrika bala... ir ką, užkalbėjau dantis pratęsiau iki 3 valandų vieną kartą, paskui kitą kartą, ir kas keisčiausia, tą pirmąją naktį tik vieną kartą ir tesikėlė pienuko paprašyt !
tai po kelių dienų, kai nusistovėjo toks ritmas, apmažinau vienu maitinimu, jaučiau, kuris mažiasiai jam riekalingas būna ir lengviausia bus atsisakyt. ir taip per menesį maždaug dabar tris kartai liko - ryte prieš pusryčius, pavakariams ir naktį vieną kartą. jau naktinio ar pavakarių maitinimo jaučiu galėtume atsisakyti irgi, bet susirgom , todėl palauksiu kol visai pasveiksim ir toliau tęsim mažinimo programą...

man svarbiausia, kad ir man ir jam yra laiko apsiprasti su pasikeitusiu ryšiu. kai prašo papuko ir nenori gerti mišinėlio , tada paaiškinu, kad pienukas dabar nebesigamina, jo bus tik vakare, o dabar pienuko yra tik buteliuke. taip pasišneki, pasišneki, jis ir pats paima gert mišinėlį ir išpliaupia visą su malonumu. nuostabiausia - net naktį vandenį pradėjo gert. nes duodu tik vieną kartą tuo pačiu metu, o kai jei atsibunda kitu metu tai užsūpuoju, paglostau, duodu vandenuko. dabar tiesą sakant jau visai gerai ir jam ir man, iš pradžių buvo tikrai sunkiau, bet labia greit praėjo tos pirmosios sunkios dienelės, bet nekeičiau nuostatos, kaip nusprendžiau taip toliau ir dariau, turbūt ir jam aišku pasidarė, kas kada ir kaip vyksta, ir dabar visai gerai gyvenam. beje, ir miegoti žymiai geriau pradėjo, nors dabar ir serga, ir dantukai dygsta... tikiu, kad toliau pamažėle ir neskausmingai atsisveikinsim su kūdikyste smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wikonda @ 2008 02 29, 22:37)
nes galvojau neduosiu ir tiek, bet jis nesuvokė kodėl jam duodu naktį doh.gif O visško nutraukimo dar nenoriu schmoll.gif ir taip begalo sunku.


na, aš tai pati sau susigalvojau paaiškinimą visų pirma, kad pienukas atsiranda tik tam tikru metu. o kitu metu jo tiesiog nebėra. ir apsirengiu tokiais rūbais, kad neišeitų nuplėšt ir prie papuko prilyst. ir jei jau neišeina nukreipt dėmesio, visą laiką tai paaiškinu, parodau, kad dabar pienukas puodelyje tik yra. iš to, kad pats po to ima gerti iš puodelio , sprendžiu, kad supranta mano aiškinimus...
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 02 29, 18:13)
o tu ir naktimis maitindavai?

jei taip,tai kaip mažylis reaguoja ir ką vietoj MP duodi?
doh.gif nors taviškiui metukų nėra tai turbūt dar mišinuką gali duoti.

tik va ką man daryti, kai maniškei mišinukų nepaduosi (ji jų nepripažino nuo pat pirmos dienos)

o dabar - mes jau 10 dienų negeriam MP dienomis, tik naktį, bet vistiek reikalavimai yra ir negali su tuo susitaikyti, vis iškelia man scenas

tai cia ir yra didziausia problema, maniskis ir misinuku nepripazysta doh.gif nakti 3 kartus keliasi, dar duodu kruti, bet kadangi jau ji beveik tuscia jis matomai tingi traukti ir uzmiega su papu burnoj doh.gif o diena ne biskio kruties neduodu, o misinuka bandau sumaitinti per snapeli arba su sauksteliu, koses maisau su misinuku, viliuosi gal pripras g.gif bet sakiau derinsiu su daktare gal jau galima duoti karves piena, gal ji gers g.gif tikiuosi jau tuoj visai pieno neturesiu, vakar dar reikejo nusitraukti, o siandie jau ne mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(July @ 2008 02 29, 22:07)
Mamytes, gal girdejote, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku nutraukti maitinima g.gif  bendraamziuose viena mamyte minejo kad berods negerai nutraukti vasara, bet nezinojo kodel. ar girdejote tokia teorija, nes as ketinu nutraukti vasara unsure.gif  Dukrytei bus metukai, rudeni eisim i darzeli, tai iki tol norisi jau nutraukti.

as tai tokiu teoriju nei kalusau nei svarstau ax.gif jei reikia tai ir darau mirksiukas.gif va jei ne si kelione i kuria isvykstu tai gal dar buciau ir maitinus, bet dabar manau dar geriau iseis g.gif o del to kad uzsibrezusi kada nustosi maitinti, tai atsimenu save - nuo 3 men iki daba vis norejau baigti maitinti, tai jei neaplinkybes tai saskau taip ir toliau buciau maitinus tongue.gif taigi kartais lengviau pasakyti negu padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2008 02 29, 21:07)
Mamytes, gal girdejote, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku nutraukti maitinima g.gif  bendraamziuose viena mamyte minejo kad berods negerai nutraukti vasara, bet nezinojo kodel. ar girdejote tokia teorija, nes as ketinu nutraukti vasara unsure.gif  Dukrytei bus metukai, rudeni eisim i darzeli, tai iki tol norisi jau nutraukti.

Vasarą su žarnynu problemos gali būti. Tokia lyg versija yra.
Bet aš asmeniškai irgi nelabai orientuočiaus į metų laikus... Juk šaltu sezonu gripai siaučia, vaikas ir tarp tų sezonų gali sirgti ar šiaip kokios permainos vykti, kada bus nepalanku nutraukti. Tad geriausia tiesiog žiūrėti, kaip mama ir vaikas pasiruošę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 02 29, 23:03)
Vasarą su žarnynu problemos gali būti. Tokia lyg versija yra.
Bet aš asmeniškai irgi nelabai orientuočiaus į metų laikus... Juk šaltu sezonu gripai siaučia, vaikas ir tarp tų sezonų gali sirgti ar šiaip kokios permainos vykti, kada bus nepalanku nutraukti. Tad geriausia tiesiog žiūrėti, kaip mama ir vaikas pasiruošę. smile.gif


skaičiau ir aš dėl tų žarnyno infekcijų, bet tada tikrai nėra nė vineo metų laiko, tinkamo smile.gif
vasarą labiau dėl karščio ir troškulio sunkiau atpratinti - vaikui ir taip naujovė išmokti patenkinti skysčių poreikį kitu būdu, o jei karšta, dar sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 29, 23:26)
skaičiau ir aš dėl tų žarnyno infekcijų, bet tada tikrai nėra nė vineo metų laiko, tinkamo smile.gif
vasarą labiau dėl karščio ir troškulio sunkiau atpratinti - vaikui ir taip naujovė išmokti patenkinti skysčių poreikį kitu būdu, o jei karšta, dar sunkiau.

O aš žinau, kad pats tinkamiausias laikas ankstyvas pavasaris ir žiema mirksiukas.gif Dar be to būtų gerai pereinant į pilnatį, o mum kaip tik taip ir pavyko, todėl viskas, kaip ant sviesto lotuliukas.gif Apetitas atsiradęs pas manąjį rolleyes.gif kurgi ne atsiras, kai mama alkana laiko hihihi.gif (ankščiau papuliu buvo sotus blush2.gif ) Manau ne ką mažiau mamytės vargsta atpratindamos nuo visų naktinių buteliukų g.gif Žinokit fenomenas nuo tos dienos, kai neduodu krūties mano sunytis atsisakė soskutės bigsmile.gif tik pabandyk paduoti, tai kaip šveis į kitą kambario galą, tai šaunu sakiau du zuikius biggrin.gif beliks vakarinis maitinimas rolleyes.gif bet dar tegu viskas nusistovi ax.gif Tačiau sūnus nenulipa nuo rankų rolleyes.gif sakiau oi pasikačelinsiu 14kg tampydama hihihi.gif ir dar į koją įsikabina ir vaikšto su manim, kaip beždžioniukas blush2.gif Manau dabar čia pasireiškia to persilaužimo padariniai lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Irongė @ 2008 02 29, 21:52)
na, aš tai pati sau susigalvojau paaiškinimą visų pirma, kad pienukas atsiranda tik tam tikru metu. o kitu metu jo tiesiog nebėra. ir apsirengiu tokiais rūbais, kad neišeitų nuplėšt ir prie papuko prilyst. ir jei jau neišeina nukreipt dėmesio, visą laiką tai paaiškinu, parodau, kad dabar pienukas puodelyje tik yra. iš to, kad pats po to ima gerti iš puodelio , sprendžiu, kad supranta mano aiškinimus...

Maniškis ir suprato, kad papukas kaka fui fui fui lotuliukas.gif O bandžiau su tuo nėra, tai jam nelipo mūsų vaikučiai reiškias labai skirtingi mirksiukas.gif Bet tu šaunuolė Ironge, kad pasiryžai ankstėliau mažinti maitinimus. Manau jum bus lengviau blush2.gif O kada žadi visiškai neduoti krūties ta prasme turi užsibrėžus kokią ribą, ar leidi tekėti sava vaga. Nes dabar manau, kad ir man reikėjo maždaug tokiu metu, kaip tu po biški mažinti, bet iš kitos pusės žinau savo didelę klaidą pripratinau užmigti su papupuku va čia bėda. Tas nedavimas diena ne bėda, bet tik ateina pietų metas ir jam automatiškai jo norisi visdėlto juk nepilnus du metelius taip buvo įprasta blush2.gif Maniškis naktį jau kelias tik,,, du kartelius thumbup.gif
Atsakyti
Aciu [COLOR=green]wikondai uz toki nuostabu padrasinima,kaip neskausmingai uzbaigti maitinima. smile.gif reikes tikrai viska pabandyt ir netgi pipiriukus lotuliukas.gif as taipat esu labai jautri,jau vien skaitydama [COLOR=green]wikondos komentara apsizliumbiau,kaip skaudu bus pradeti igivendinti si plana verysad.gif
Atsakyti