Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Raideles @ 2008 02 25, 13:15)
Aš pati ką tik gėriau penicilino grupės antibiotikus ir sėkmingai žindžiau. Kalbėjau su Egle Markūniene apie tai, ji sakė, kad vaikas jau nebe kūdikėlis ir kad jam neverta duoti net gerųjų bakterijų. Taip ir padarėm, viskas tvarkoje.
Suprantu, kad kai vaikui ir šiaip su žarnynu blogai, tada visokios mintys kyla dėl to kiekio antibiotikų, kuris pateks per mamos pieną jam.


kažkokie kiti man reikalingi, penicilino ir aš prigėriau jau nėštumo pabaigoj ir tik pagimdžius, reikėjo iš karto tyrimus pasidaryt, tada būčiau žinojus, kad reikalingi visai kiti... o mažius ką tik gavo pats kelis antibiotikų kursus ir tik tik susitvarkė savijauta, tai baisu net pagalvot, nesinori dar jam pakenkt. kuo mes ten sergam tai net tingiu pasakot, jau čia ir taip forume prirašiau, išsiguodžiau, dabar kai pagerėjo, nesinori net prisimint.

beje, toliau sėmingai tęsiame nujunkymą.
turėjom su vyru išvažiuot parai, ir pirmą kartą palikom anytai mažiuką (jam dabar 1.2 mėn) su nakvyne. išvažiavom naktį - pamaitinau krūtim ir išvykom. per visą dieną puikiai laikėsi ir gėrė mišinuką vietoj įprastų maitinimų krūtimi, o kitą naktį, kai grįžom, net neprabudo ir išmiegojo iki pat ryto neprabudęs!

taigi, sakyčiau mums kol kas labai sėkmingai sekasi su maitinimų mažinimu tfu tfu tfu , šiandien ryte abi krūtis ištuštino po 28 valandu pertraukos (beje, diskomforto jokio nebuvo, nors paryčiais aišku pritvinko neblogai), pusryčių po to nebenorėjo smile.gif smile.gif smile.gif

laukiu šios nakties, įdomu, kaip bus toliau....
Atsakyti
gal kas gerete "bromocirptin", kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 26, 20:50)
gal kas gerete "bromocirptin", kokie atsiliepimai g.gif

čia tie, kur laktacijai mažinti?
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 02 26, 21:43)
čia tie, kur laktacijai mažinti?

taip mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas turite patirties, kurios staigiai nutraukete maitinti g.gif cia paskaiciau kad nepataria, bet mano viena pazystama savo visus 4 vaikus taigiai nutrauke maitinti ir pasak jos viskas ok g.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 27, 14:48)
o gal kas turite patirties, kurios staigiai nutraukete maitinti g.gif cia paskaiciau kad nepataria, bet mano viena pazystama savo visus 4 vaikus taigiai nutrauke maitinti ir pasak jos viskas ok g.gif

Objektyviai kalbant - yra daugiau mastito ir įvarių kruties problemų rizikos - aš taip staigiai nutraukiau metinuko maitinimą - krutys prisipildo, nežinai kur tą pieną dėti.
Atsakyti
noriu pasidziaugti ir vienai slaugutei palinketi sveikatos, kuri pries 11 metu man dave auksini patarima smile.gif

jei nutraukiant maitinima ( o taip pat pradedant maitinti) ima kaisti ir skaideti krutine arba atsiranda guzai, pirmas vaistas ZALIO KOPUSTO SALTI LAPAI...
manau, kad vakar issigelbejau nuo mastito smile.gif
reikia apdeti krutis lapais, isskyrus spenelius, ir dingsta karstis bei patinimai ar sukietejimai thumbup.gif
jei kam tokia problema-drasiai naudokit nuostabus dalykas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2008 02 28, 11:50)
noriu pasidziaugti ir vienai slaugutei palinketi sveikatos, kuri pries 11 metu man dave auksini patarima smile.gif

jei nutraukiant maitinima ( o taip pat pradedant maitinti) ima kaisti ir skaideti krutine arba atsiranda guzai, pirmas vaistas ZALIO KOPUSTO SALTI LAPAI...
manau, kad vakar issigelbejau nuo mastito smile.gif
reikia apdeti krutis lapais, isskyrus spenelius, ir dingsta karstis bei patinimai ar sukietejimai thumbup.gif
jei kam tokia problema-drasiai naudokit nuostabus dalykas. thumbup.gif


geras patarimas, bet kiekvienai asmeniškai veikia - pvz man maitinimo pradžioj kopūstai apramindavo krūtis, dėdavau beveik po kiekvieno maitinimo, bet jei jau darydavosi guzai, tai tekdavo ledą dėt, kopūstų nepakakdavo.
Atsakyti
man irgi maitinimo pradžioje nepadėjo jokie kopūstai
man draugė pagimdžiusi 3 vaikus patarė eiti į dušą ir po šiltu vandeniu masažuoti iš pažasties pusės į spenelio link. man tai tikrai padėdavo, tik kad dar pirmą savaitę praleidom ligoninėje, tai ten vanduo buvo kažkoks nekoks, kad labai oda sausėdavo, tai aš vaikiško aliejuko apsipildavau krūtis ir taip po šiltu vandenuku masažuodavau.
na, nežinau, kaip būtų kitom, o man tai labai padėjo ir daugiau niekas taip nenuimdavo veržimo kaip šiltas vanduo
Atsakyti
Trumpai papasakosiu savo istoriją. Tuo pačiu atsakysiu į kelis klausimus. Pirmas vaikas pats atsisakė mano pieno. Tiesiog vieną rytą neėmė krūties ir nors tu ką. Visą dieną visokiais būdais bandžiau įsiūlyti- nieko. Jai buvo 9,5 mėn. Nebuvo nieko pasikeitę ( nei aplinka, nei mano mityba, negėriau jokių vaistų ir pan. čia jei bandyt ieškot priežasties) Na, tai buvo tragedija, nes pieno visda būdavo labai daug. Krūtys išsipūtė lyg balionai, skaudėjo be proto. Nusipirkau Bromkriptino( šiaip jo be recepto neduoda, bet matyt aš labai prastai atrodžiau) Trumpai apie šį vaistą: padeda, bet man labai pasireškė šalutiniai poveikiai- virškinimo sistemos ir " stogas važiavo"- nu labai nemaloni savijauta. Labai padėjo anytos patarimas- eini į vonią, po šiltu dušu ir masažuoji su muilu: labai palengvina. Antras vaikas irgi be jokių perspėjimų nusprendė , kad jau gana. Prieš tris dienas "metė". JAm tuoj 8 mėn. Šį kartą viskas lengviau, mat sutapo su sparnelių dienom, to pieno ir taip mažiau buvo. Sukietėjimus vėl masažavau vonioj. Ir jau šiandien beveik nieko nejaučiu. Dar padeda skysčių sumažinimas.
Išvada- staigus nutraukimas nėra gerai nes skauda ir didesnė krūtų ligų rizika, tad planuojant geriau mažint pamažu- riboti skysčius, mažint maitinimų skaičių. Bet jei viskas įvyksta staiga, tenka griebtis vaistų, masažų ir kopūstų smile.gif
Sėkmės visoms žindančioms ir žindymą nutraukt planuojančioms.
Atsakyti
na va geriu tuos vaistus jau 3 diena, pieno jau beveik nera tongue.gif taciau mazius irzlus ir piktas verysad.gif na nieko jau pradzia padaryta, turi atprasti g.gif jau geriau dabar, negu kaip kalbeti prades ir sugebes pasakyti, kad manes nemyli ir nekencia uz tai kad valgyt neduodu g.gif (buvo cia taip mano vienai pazystamai)
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 29, 16:38)
na va geriu tuos vaistus jau 3 diena, pieno jau beveik nera tongue.gif taciau mazius irzlus ir piktas verysad.gif na nieko jau pradzia padaryta, turi atprasti g.gif jau geriau dabar, negu kaip kalbeti prades ir sugebes pasakyti, kad manes nemyli ir nekencia uz tai kad valgyt neduodu g.gif (buvo cia taip mano vienai pazystamai)

o tu ir naktimis maitindavai?

jei taip,tai kaip mažylis reaguoja ir ką vietoj MP duodi?
doh.gif nors taviškiui metukų nėra tai turbūt dar mišinuką gali duoti.

tik va ką man daryti, kai maniškei mišinukų nepaduosi (ji jų nepripažino nuo pat pirmos dienos)

o dabar - mes jau 10 dienų negeriam MP dienomis, tik naktį, bet vistiek reikalavimai yra ir negali su tuo susitaikyti, vis iškelia man scenas
Atsakyti