Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Irongė @ 2008 02 22, 14:11)
jei taip širdis plyšta, tai gal gėriau palaipsniui pereidinėkite? vaikas jau didelis, gali ir paaiškint, kad pavalgys papuko prieš miegą, o paskui pagulėsite abu ir užmigsit. tai pamažu gausis pienukas prieš miegą, o ne užmigimui, kad vaikas pajustų, kad ir be jo gali užmigt. o kai reikalauja vėl duot - paaiškink, kad jau pavalgė, dabar ramiai pagulėsit, pasakėlę paseksit. o kai atsibus ryte, gaus dar pienuko.

ir visados priglauskit prie savęs, pamyluokit, vietoj maitinimo, net kai išgers iš puodelio ar buteliuko. aš specialiai girdydama prieš miegą pusiau pasiguldau prisiglaudus prie savęs, kad vaikas gautų ir jaukumo, švelnumo, ne tik maisto. juk krūties poreikis dabar daugiau dėl švelnumo ir artumo troškimo.

beje, kad kuo mažiau kiltų pagundų lyst prie krūtų - aš užsidedu storesnį drabužį su uždaru kaklu, kad kvapas mažiau jaustųsi ir rankų lengvia įkišt negalėtų...

Mano mažius dar jaunesnis, bet pripampęs krūties nebeužmigdavo , o atvirkščiai - dėdavo strikinėt ir žaist. jam kaip dopingas buvo pasidaręs. tai aš irgi primaitindavau sočiai, o po to jau nebeduodavau, kad migdytųsi. laikydama ant rankų pasaką pasekdavau, užsiklausydavo ir nusiramindavo, lopšinė, migdukas, filmukas, viskas kas tik vaiką ramina ir leidžia sukoncentruoti dėmesį padeda.
dabar jau pats nori eit miegoti į savo lovytę, be manęs ir papulio,jei tik labai pavargęs paprašo. tai pamaitinu ir guldau toliau kaip įprasta.

Beje isterijoj verkdamas vaikas neims nieko į burną vietoj krūties, bet bandykit atkreipt jo dėmesį, nuramint pirmiau, o tik tada siūlyt gert. tada jei nori gert, atsigeria ir iš puodelio.



QUOTE(3 sunu mama @ 2008 02 22, 14:18)
As panasiai pries savaite jauciausi doh.gif Bet dabar viskas uzsimirso. Svarbiausia mamytes tvirtumas. Dabar sunkiau uzmigdyti diena, nes sviesu. Bet pasakoju, kaip visi miega jau: ir diedukas, ir arkliukas, ir masina... o jis kartoja ir po kokio pusvalandzio uzmiega. Kai papraso niamnia (papo), sakau, kad ner, tik bamba liko ir parodau. Dar nakti miegodamas valgo, bet jau dvi naktis tik po karta smile.gif Taigi, laikykis 4u.gif

Dėkui labai 3 sunu mama wub.gif Ironge pasiskaičiau ką parašei ir taip ramiau kažkaip pasidarė. Žinok, kai į savo situacija pažiūriu iš šalies jūsų akimis, tai ne taip jau baisiai viskas atrodo blush2.gif Man sunkiausia tas persilaužimas išsižliumbiau šiandien gerai biggrin.gif Kas, tai perėjo gerai mane supras koks, tai jausmas wub.gif Žinok aš ir mąstau, kad ir man ir jam staigus visiškas nutraukimas būtų šokas. Gal daugiau man, nes suvokt suvokiu, kad turiu jį paleisti gal su tuo psichologiškai ir susitaikyčiau, tačiau kita problema jo nemokėjimas užmigti doh.gif
Tikrai pasinaudosiu tavo patarimu, bet va tai ir sunkiausia, kad jam to papuko ir tereikia užmigimui jis abiem rankytėm jį apsikabindavo ir išsišiepęs užmigdavo wub.gif Bet įsivaizduojat pas mane jis buvo nevalgiukas juodas doh.gif O nubudęs po pietų žinoma jo vėl prašė, bet tiesiog nekreipiau dėmesio nusukau kalba kitur ir ėjom valgyt nu ir ką valgė dar ir kaip bigsmile.gif Ko ankščiau niekad nebūdavo blush2.gif nes begulinėdamas prisisiurbdavo papulio. Bet žinokit jaučiu lengviau visai neduoti nei duoti, o o to užmigdyti be jo doh.gif g.gif Manot jis jau didelis suprasti mano žodžius, kad pavalgai papuko, o užmig be jo g.gif doh.gif blush2.gif Bijau, kad prisidirbsiu juodai šianakt prieš miega duodama, bet man tikrai taip būtų lengviau. Tiesiog atsisakytume pietinio valgymo, po to gal ir išmoktume lovelėje užmigti. O vakare jis atsigriebtų už visą dienelę, bet ar nebus man problemu su krūtim g.gif Oi daug klaustukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 02 22, 17:33)
Dėkui labai 3 sunu mama  wub.gif Ironge pasiskaičiau ką parašei ir taip ramiau kažkaip pasidarė. Žinok, kai į savo situacija pažiūriu iš šalies jūsų akimis, tai ne taip jau baisiai viskas atrodo blush2.gif Man sunkiausia tas persilaužimas išsižliumbiau šiandien gerai biggrin.gif Kas, tai perėjo gerai mane supras koks, tai jausmas wub.gif Žinok aš ir mąstau, kad ir man ir jam staigus visiškas nutraukimas būtų šokas. Gal daugiau man, nes suvokt suvokiu, kad turiu jį paleisti gal su tuo psichologiškai ir susitaikyčiau, tačiau kita problema jo nemokėjimas užmigti doh.gif
Tikrai pasinaudosiu tavo patarimu, bet va tai ir sunkiausia, kad jam to papuko ir tereikia užmigimui jis abiem rankytėm jį apsikabindavo ir išsišiepęs užmigdavo wub.gif Bet įsivaizduojat pas mane jis buvo nevalgiukas juodas doh.gif O nubudęs po pietų žinoma jo vėl prašė, bet tiesiog nekreipiau dėmesio nusukau kalba kitur ir ėjom valgyt nu ir ką valgė dar ir kaip  bigsmile.gif Ko ankščiau niekad nebūdavo blush2.gif nes begulinėdamas prisisiurbdavo papulio. Bet žinokit jaučiu lengviau visai neduoti nei duoti, o o to užmigdyti be jo doh.gif  g.gif Manot jis jau didelis suprasti mano žodžius, kad pavalgai papuko, o užmig be jo  g.gif  doh.gif  blush2.gif Bijau, kad prisidirbsiu juodai šianakt prieš miega duodama, bet man tikrai taip būtų lengviau. Tiesiog atsisakytume pietinio valgymo, po to gal ir išmoktume lovelėje užmigti. O vakare jis atsigriebtų už visą dienelę, bet ar nebus man problemu su krūtim g.gif Oi daug klaustukų 4u.gif


oj kaip puikia tave suprantu... daryk, kaip tau širdis sako, nes kiekvieno situacija vis tiek kitokia, o nuojauta mūsų vis tiek pasufleruoja ką daryti geriau.

o žodžius jau ir mano 1,2 mėn supranta pakankamai gerai. pastaruoju metu jei tik neramus, tai geriausiai ir pavyksta užšnekėti dantį, nes jau ne mažiukas, ant rankų neužsupsi, o kai pasakoju ką nors - sakau ir kad rytoj ryte laukia pienelis skanus (nemeluoju, o sakau kaip bus iš tikro), o dabar pasibaigęs (šventas melas...), ir pasaką apie raudonkepuraitę seku, tai vaikas klauso, ir raminasi pamažu.

aš pusiausvyrą atgavusi buvau, maitinimų skaičių sumažinom, tai jau galvojom labai pamažėle atprasim, dar bent kelis mėnesiukus su keliais maitinimais tempsim... o dabar va sužinojau man reiks vaistus greičiausiai gert, o tada jau jo maitinti nebegalėsiu... psichologiškai pirmiau pati turiu suvokt, kad va, jau visai greitai....
Atsakyti
Mes buvom atsisakę visų buteliukų jau senai, gerdavo tiesiog kuo puikiausiai iš puodelio. Bet šiandien iš rankų nepaleidžia Avent puodelio su snapeliu kur reikia čiulpti, pripylus melisos arbatos ax.gif Bet sakiau naktį tikrai iš jo negers doh.gif o tai ką daryt su naktiniu maitinimu irgi duoti blush2.gif nes keliasi minimum tris kartus, o rytą jau apsišarvuosiu kantrybe ir kada jis kelsis tada man teks keltis. Juk papuko neduosiu. Nes būdavo taip kokią septintą prisisiurbia ir išmiega iki 10.00 tada pas mus prasidėdavo rytas, o dabar prasidės 7.00 doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Irongė @ 2008 02 22, 16:43)
oj kaip puikia tave suprantu... daryk, kaip tau širdis sako, nes kiekvieno situacija vis tiek kitokia, o nuojauta mūsų vis tiek pasufleruoja ką daryti geriau.

o žodžius jau ir mano 1,2 mėn supranta pakankamai gerai. pastaruoju metu jei tik neramus, tai geriausiai ir pavyksta užšnekėti dantį, nes jau ne mažiukas, ant rankų neužsupsi, o kai pasakoju ką nors - sakau ir kad rytoj ryte laukia pienelis skanus (nemeluoju, o sakau kaip bus iš tikro), o dabar pasibaigęs (šventas melas...), ir pasaką apie raudonkepuraitę seku, tai vaikas klauso, ir raminasi pamažu.

aš pusiausvyrą atgavusi buvau, maitinimų skaičių sumažinom, tai jau galvojom labai pamažėle atprasim, dar bent kelis mėnesiukus su keliais maitinimais tempsim... o dabar va sužinojau man reiks vaistus greičiausiai gert, o tada jau jo maitinti nebegalėsiu... psichologiškai pirmiau pati turiu suvokt, kad va, jau visai greitai....

Dabar mąstau taip nutrauksiu tik pietinį migdymą blush2.gif vakare šian duosiu ir naktį, o ryte žiūrėsiu pagal situacija dar neapsisprendžiau. Bet žinot ką juk vakar sese man sako davai pasitep su pipirais ir aik migdyti ir jam duok doh.gif pasitepiau ir daviau, bet vos vos pasitepiau bijojau nu ir ką jis pajutęs atšoko blink.gif vėl prašo, o aš blyn antros nepasitepus buvau lotuliukas.gif tai čiulpė tik tą nepateptą lotuliukas.gif anos net neprašė. Tai sakau gal ir paryčiui taip padaryti, bet vėl mastau jis tada bus dar snaudžiantis ir kai užjus tuos pipirus gaus šoką blush2.gif wub.gif
Laksto sau laimingas lotuliukas.gif dabar daug daugiau užkandžiauja net neįsivaizdavau, kad pietinio nedavus bus pas jį toks apetitas blink.gif nes nė lašelio neragavęs dabar gaunas nuo 9 kažkur ryto blush2.gif Oi kaip sunku man psichologiškai pačiau jaučiu šian reiks nusipirkti žolelių arbatos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 22 vasario 2008 - 17:01
Wikonda, nenorek per dvi dienas nujunkyrti, kai esi salia. Geriausiu atveju pora dienu neduok diena, po to jau ryte, paskutini pasilik nakciai. Bent jau as taip dariau. Ir kita karta jei tepsi pipirais (as tepiau krienais), tepk abi krutis ir tuo paciu metu. Tuomet jis zinos, kad ryte (pvz.) pienelis neskanus mirksiukas.gif
Jei reikia nujunkyti nedelsiant, teks palikti maziu bent parai laiko su teciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 02 22, 17:17)
Wikonda, nenorek per dvi dienas nujunkyrti, kai esi salia. Geriausiu atveju pora dienu neduok diena, po to jau ryte, paskutini pasilik nakciai. Bent jau as taip dariau. Ir kita karta jei tepsi pipirais (as tepiau krienais), tepk abi krutis ir tuo paciu metu. Tuomet jis zinos, kad ryte (pvz.) pienelis neskanus mirksiukas.gif
Jei reikia nujunkyti nedelsiant, teks palikti maziu bent parai laiko su teciu unsure.gif

Jetus kokia šiendien mano savijauta wacko.gif Tikrai niekur nežadu vykti nors be galo daug kas man taip patarinėje. Manau mano mažiukui būtų dvigubas šokas, nes jis begalo prie manęs prisirišęs tai jam būtų dar trauma, kad nei pienelio nei mamytės taip negalėčiau schmoll.gif schmoll.gif
O tikrai apsisprendus neduoti dienele bigsmile.gif žinot būna dar kaip jei kur nors ilgėliau užtrugdavom, o jam jau pietų metas, tai jis nulūždavo man ant rankų thumbup.gif ir jokių papukų nereikdavo, bet tai būna nedažnai lotuliukas.gif
Tikrai jei sugalvosiu tepti ryte taip ir sakysiu, kad ryte pienelis negeras rolleyes.gif Ačiu visom wub.gif Bet dar išliesiu čia jum savo širdelės skausmelį, nes be galo padeda biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal labai nesupyksit, jei pasikartosiu ir paklausiu ax.gif
per kiek laiko pienas mazdaug dingsta, jei lelius nebeima kruties? kai prisipildo krutys nutraukiu tiek, kad nebeverztu ir palieku. jau kokia savaitele taip gyvenu, kartais dvi dienas neverzia krutines...cia normalu? per kiek laiko dings visai? g.gif pasufleruokit...
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2008 02 23, 11:25)
sveikos 4u.gif
gal labai nesupyksit, jei pasikartosiu ir paklausiu ax.gif
per kiek laiko pienas mazdaug dingsta, jei lelius nebeima kruties? kai prisipildo krutys nutraukiu tiek, kad nebeverztu ir palieku. jau kokia savaitele taip gyvenu, kartais dvi dienas neverzia krutines...cia normalu? per kiek laiko dings visai?  g.gif pasufleruokit...

Tavo vaikas dar visai mažas... dėl to pienas nesibaigia greitai - būtų vyresnis, būtų lengviau. Turbūt pora savaičių reikės pakentėt, bet gali būt, kad iki trijų metų liks lašiukai krutyje.
Papildyta:
QUOTE(wikonda @ 2008 02 22, 18:52)
Jetus kokia šiendien mano savijauta wacko.gif Tikrai niekur nežadu vykti nors be galo daug kas man taip patarinėje. Manau mano mažiukui būtų dvigubas šokas, nes jis begalo prie manęs prisirišęs tai jam būtų dar trauma, kad nei pienelio nei mamytės taip negalėčiau schmoll.gif  schmoll.gif
O tikrai apsisprendus neduoti dienele bigsmile.gif  žinot būna dar kaip jei kur nors ilgėliau užtrugdavom, o jam jau pietų metas, tai jis nulūždavo man ant rankų thumbup.gif ir jokių papukų nereikdavo, bet tai būna nedažnai lotuliukas.gif
Tikrai jei sugalvosiu tepti ryte taip ir sakysiu, kad ryte pienelis negeras rolleyes.gif Ačiu visom wub.gif Bet dar išliesiu čia jum savo širdelės skausmelį, nes be galo padeda biggrin.gif

Wikonda, laikykis 4u.gif O šiaip - nera kur jums skubėt (ar yra? gal jau kašką praleidžiau g.gif?) Pirma neduodi dieną šiek tiek laiko - arba dar geriau - galima tempti laiką - pvz kai pavalgysiu duosiu, arba einam per langą pažiurėsim, po to papuką duosiu... Ir duok jam priprasti prie naujos tvarkos... o po to jau vakaras - naktis - ryta. Man atrodo, rytas yra lengviausia, nes galima iš karto pasiulyti eiti valgyt pusrečius, kaškuo užsiimti... tik turėsi anksčiau keltis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 22, 16:43)
o dabar va sužinojau man reiks vaistus greičiausiai gert, o tada jau jo maitinti nebegalėsiu... psichologiškai pirmiau pati turiu suvokt, kad va, jau visai greitai....

O kokius vaistukus reiks vartoti? Ar ilgai? Yra nedaug vaistų, kuriuos vartojant tikrai negalima žindyti ir yra daug vaistų, kuriuos vartojant galima žindyti, tai būtų gerai užsitikrinti.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2008 02 24, 00:25)
O kokius vaistukus reiks vartoti? Ar ilgai? Yra nedaug vaistų, kuriuos vartojant tikrai negalima žindyti ir yra daug vaistų, kuriuos vartojant galima žindyti, tai būtų gerai užsitikrinti.


elementariausius antibiotikus. pasirodo pati stafilakoką turiu, kol kas savijauta pagerėjo, tai delsiu su jais. yra pora antibiotikų, kurie turėtų veikti bakteriją ir galima būtų gerti maitinant kūdikį. Bet šeimos gydytoja pati sakė, kad yra rizika, nes jam tik tik po 4 mėnesių trukusių viduriavimų susitvarkė žarnyno veikla, o prie pablogėjimo antibiotikai nemažai buvo prisidėję.
tai galvoju, gal reikia sumažint iki minimumo maitinimus, kad jei reiktų greitai pradėt gydytis, nebūtų toks skausmingas ir staigus atjunkymas...

o šiaip va jau tris dienas kai žindam vieną kartą naktį, ryte, ir po pietų miego. ir dar būna prisiglaudžia paprašo, bet kiek suprantu, tai daugiau iš įpročio - kai tik ištrokšta, glaudžias prei krūties. paduodu gėrimo iš puodelio, ir su malonumu tada jį geria, o apie krūtis pamiršta.
Atsakyti
Šiandien jau 3 para, kai mano Mažiukas negauna MP. Su vyru tvirtai apsisprendėm. Niekaip nesuprantu, kas su manim darosi - oda tokia jautri pasidarius unsure.gif Maniau, kad krūtinė jautri todėl, kad susirgau mmm, bet kai baigėsi maitinti pasidarė dar skaudžiau. Paskui pastebėjau, kad jautri visa oda. Mano mama sako, kad man gali būti kokia nors alergija, nes nuo mažens man jų vis pasitaikydavo. Nepaisant to, iš pradžių bandžiau nutraukti palaipsniui, bet pamatęs, kad gali gauti krūties Mažius negėrė iš buteliuko. Tada ėmiau jos nebeduoti, o pienuką nusitraukiu, kad neveržtų. Iš pradžių Mažiukas mišinį gėrė tik tada, kai buvo labai alkanas ir nenoriai, o vakar visą dieną, šiandien naktį ir rytą geria gražiausiai iš buteliuko 4u.gif Atrodo visos problemos išsisprendė, liko tik viena - mano krūtinė. Joje vis dar daug pienuko, bet jis toks "vandeninis". Kai jaučiu, kad pradeda guzuotis - nusitraukiu, taip kad dingtų veržimas. Dabar galvoju kaip jį visai sumažint, kad neliktų unsure.gif Kas atsitinka pienukui, kai moteris nemaitina? Jis ten lieka ir jį reikia nutraukti, ar "išsivaikšto"?
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 02 25, 09:32)
Jis ten lieka ir jį reikia nutraukti, ar "išsivaikšto"?

issivaiksto. nutrauk tik tiek, kad nebutu diskomforto.
o tu tikrai nesilauki? unsure.gif


QUOTE(Irongė @ 2008 02 24, 20:54)
elementariausius antibiotikus. 

cia, zinok, slidus reikalas. juk antibiotikus gers ne pats vaikas, o tu - vadinasi, vaistu i jo organizma pateks tikrai minimaliai.
pienas gaminasi is motinos kraujo. isgerus vaistus, ju koncentracija kraujyje buna nedidele, i piena patenka dar maziau, o i kudikio organizma is pieno - is vis tik pedsakai. dar klausimas, kas padarys daugiau zalos ilgalaikeje perspektyvoje - ar zindymo nutraukimas, ar vaistu pedsakai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 25 vasario 2008 - 09:46
QUOTE(ragnez @ 2008 02 25, 10:41)
issivaiksto. nutrauk tik tiek, kad nebutu diskomforto.
o tu tikrai nesilauki?  unsure.gif

per kiek laiko issivaiksto? noriu zinot, o tai nerimaut imsiu, kad nenormalu kas nors jei ilgesni laika bus tas pats
Atsakyti