Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Minlina @ 2008 02 14, 16:31)
Yra dar viena priezastis, kodel galima noreti nutraukti maitinima tarkim pusmecio vaikeliui - tai antro vaikelio planavimas smile.gif

Gera priezastis. Be to maitinant, gimda susitraukineja ir tai gali nepatikti maziui, esanciam pilvelyje. As, kai dar maitinau pirma, ir pradejau lauktis antro, (nors to nezinojau), maziui pienelis pasidare nebeskanus ir jis nebeeme kruties 4u.gif
Atsakyti
Siaubas kaip mes vargstam verysad.gif doh.gif Vakar vakare turėjau reikalų, nebuvau namie, o Mažiukas buvo su mano mama. Grįžus buvo pienuko, tai daviau... Ir dabar lėliukas negeria mišinuko...o man beveik dingo pienas unsure.gif neįsivaizduoju ką daryti cray.gif paskutiniu metu man taip viskas nesiseka, kad net graudu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 02 14, 17:48)
Siaubas kaip mes vargstam  verysad.gif  doh.gif  Vakar vakare turėjau reikalų, nebuvau namie, o Mažiukas buvo su mano mama. Grįžus buvo pienuko, tai daviau... Ir dabar lėliukas negeria mišinuko...o man beveik dingo pienas unsure.gif  neįsivaizduoju ką daryti cray.gif paskutiniu metu man taip viskas nesiseka, kad net graudu cray.gif


jums tik 6 mėnesiukai, tai jei duosi daugiau žįst, pienukas greitai atsistatys.
galiu paguost, kad pienukas šiuo metu dažniausiai ir greit dingta, jei nori nutraukt maitinimą,ir labai greitai atsistato, jei nori toliau tęst, net jei kurį laiką buvot sumažinę maitinimų skaičių. taigi, viskas prilauso nuo jūsų sprendimo.
Atsakyti
o as kazkaip jau noriu baigti maitinti, bet mazius nepaleidzia tongue.gif ir neismanau kaip ta padaryti, buteliuko tai nepripazysta doh.gif zodziu kankinsimes kazkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 02 14, 16:48)
Siaubas kaip mes vargstam  verysad.gif  doh.gif  Vakar vakare turėjau reikalų, nebuvau namie, o Mažiukas buvo su mano mama. Grįžus buvo pienuko, tai daviau... Ir dabar lėliukas negeria mišinuko...o man beveik dingo pienas unsure.gif  neįsivaizduoju ką daryti cray.gif paskutiniu metu man taip viskas nesiseka, kad net graudu cray.gif

kas tave liudina?
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 14, 22:33)
o as kazkaip jau noriu baigti maitinti, bet mazius nepaleidzia tongue.gif ir neismanau kaip ta padaryti, buteliuko tai nepripazysta doh.gif zodziu kankinsimes kazkaip g.gif

Pradzioj paziurek, ar jau fiziologiskai laikas tam atejo. Maniskiui 1,8, tai tik dabar nujunkau. http://supermama.lt/...nt/view/1583/2/
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 14, 21:33)
o as kazkaip jau noriu baigti maitinti, bet mazius nepaleidzia tongue.gif ir neismanau kaip ta padaryti, buteliuko tai nepripazysta doh.gif zodziu kankinsimes kazkaip g.gif

Mano mažiukas irgi neleidžia. Toks užsispyręs, MB sako, kad į mamą biggrin.gif Jeigu buteliuky MP geria, bet jei mišinėlis - ne ir viskas. Ir dar verkia graudžiai taip cray.gif Išbandžiau 4 firmų mišinukus, ir paskutinis pusė bėdos, nors ima buteliuką, bet išgeria tik 80-100ml...

QUOTE(ragnez @ 2008 02 14, 21:35)
kas tave liudina?

Paatvirausiu 4u.gif
Vakar pamačius, kad pienuko tik vienas kitas lašas išsigandau. Galvoju, o kas, jei mano Mažiukas, kai jis toks užsispyrėlis, atsisakys mišinuko, o pienuko nebus? Vargsim mudu abudu... Atsisėdau ir ramiai viską apgalvojau. Aš jau beveik 7 mėnesius jį maitinu. Dar 3-4 mėnesiai ( ar klystu?) ir mano mažiukas galės valgyti pieno produktus. Tai 90-120 dienų. Visai nedaug pagalvojus, lyginat su tuo, kiek aš jį jau išmaitinau cool.gif Matant, kaip jis verkia ir priešinasi ( jei pamato, kad buteliuky, ne sultys ar arbata, o kažkas balto, nusuka galvytę į šoną, verkia, net rankutėmis bando išmušti buteliuką iš rankų) man širdį skauda labiau, nei maitinant unsure.gif Be to maitinat galima užsiimti visokiais pašaliniais darbais, kad atitraukti dėmesį. Pavyzdžiui, per pirmas savaites po gimdymo, vien maitindama perskaičiau "Meistą ir Margaritą". Taigi, nusprendžiau, kad su MP, toli gražu ne pabaiga. Pradėjau gerti daug skysčių (man padeda pienuko gamybai rolleyes.gif ), maitinti vaikutį daugiau. Ir jis, Zuikiukas, naktį MP prašė, tik kartą, tai išsimiegojau thumbup.gif O ryte pienuko buvo lyg net nebūčiau bandžius nutraukt. Iš tikrųjų ryte manęs laukė dar vienas siurprizas blush2.gif Kadangi, maitinu mažiuką, kaip ir visos maitinančios mamytės, negaliu ( o tiesą pasakius ir nenoriu) naudoti kontracepcijos priemonių su hormonais. Prieš nėštumą, stebėdavau gleives, tai pat naudojom gumytes ir puikiai veikė šis būdas, kol vieną dieną (tokią ant ribos) su MB nusprendėm, kad nuo vieno karto tokią, pusiau vaisingą dieną pastojama tik serialuose ir... turim žavų mažiuką. Vakar atrodė, kad tikrai tikrai nevaisinga diena, o šįryt radau daug gleivių, truputį kraujo ( o man taip kartais būna per ovuliaciją), o mes vakar nesisaugojom doh.gif Ojojoj žodžiu... Bet gal nieko. O jei būtų, tai taip ironiška. Norėjai nemaitinti - maitinsi dar vieną lotuliukas.gif ir iki 21 gimtadienio dar kartą tapti mama būtų blink.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 02 14, 17:00)
jums tik 6 mėnesiukai, tai jei duosi daugiau žįst, pienukas greitai atsistatys.
galiu paguost, kad pienukas šiuo metu dažniausiai ir greit dingta, jei nori nutraukt maitinimą,ir labai greitai atsistato, jei nori toliau tęst, net jei kurį laiką buvot sumažinę maitinimų skaičių. taigi, viskas prilauso nuo jūsų sprendimo.

thumbup.gif drinks_cheers.gif tikra tiesa. Vakar nusprendžiau tęst maitinimą, tai šiandien beveik lyg niekur nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 02 15, 10:30)

thumbup.gif  drinks_cheers.gif tikra tiesa. Vakar nusprendžiau tęst maitinimą, tai šiandien beveik lyg niekur nieko  thumbup.gif


super, džiaugiuosi, kad savijauta pagerėjo, ir kryptį atradot... man pačiai depresuota nuotaika nuo gimdymo užeina vis dar, nors atrodo jau daugiau nei metai praėjo. na, o jei antas leliukas jau beldžiasi pas jus - tai sveikinu, bus geras draugas jūsų pirmagimiui (nors man irgi buvo nėštumo požymių kažkuriuo metu, kai nesisaugojom, gal sakau iš pasąmonės čia labiau... smile.gif )
Atsakyti
Sveikos. Pasidalinsiu ir as savo patirtimi, gal kam nors pades. Mano dukryte 1m ir 7 menesiai.
Kai pradejom planuoti antra vaikiuka pradejau dirbti, del to dukryte maitinau tik po darbo ir naktimis (nakti ji bande atsigriebti uz visa diena:)), tik grizdavau is darbo, ji mane uzpuldavo, labai daznai prase valgyty. Taip buvo apie 3 men. Buvau pasiryzus nutraukti maitinima, bet niekaip mums neiseidavo. Tada emiausi apgavystes sad.gif labai nenorejau taip daryti, bet nemaciau kitokios iseities. Kelias diena spenelius patepiau pipirais, dukryte pora kartu paragavo, as jai paaiskinau, kad pienukas neskanus ir ji prase diena maziau ir maziau. Bet vakare kitaip negaledavau uzmigdyti ir duodavau papuka doh.gif , nakti taip pat keldavosi po 4-7 kartus pavalgyti. Taip pragyvenom dar beveik 2 menesius, dukryte diena jau pienuko neprase, paciupineja, bet i burnyte imti nedrista, o nakti vis valge. Ji miega su mumis, tai nors ir labai nenorejau duoti nakti pienuko, vistiek issireikalaudavo. Pries kelias dienas suzinojau, kad vel laukiuos, o dukryte kaip valge taip ir valgo naktim, jai pienukas vistiek pats skaniausias maistas tongue.gif Todel sugalvojom palikti ja keliom dienom pas mano mama, nors dar niekada nesam jos palike nakciai. Labai tikiuosi, kad kai jau parsivesim, nepasiduosiu rolleyes.gif Man patiko maitinti dukryte, tikiuosi, kad ir antra vaikiuka maitinsiu tiek pat ilgai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2008 02 15, 11:41)
Sveikos. Pasidalinsiu ir as savo patirtimi, gal kam nors pades. Mano dukryte 1m ir 7 menesiai.
Kai pradejom planuoti antra vaikiuka pradejau dirbti, del to dukryte maitinau tik po darbo ir naktimis (nakti ji bande atsigriebti uz visa diena:)), tik grizdavau is darbo, ji mane uzpuldavo, labai daznai prase valgyty. Taip buvo apie 3 men. Buvau pasiryzus nutraukti maitinima, bet niekaip mums neiseidavo. Tada emiausi apgavystes sad.gif labai nenorejau taip daryti, bet nemaciau kitokios iseities. Kelias diena spenelius patepiau pipirais, dukryte pora kartu paragavo, as jai paaiskinau, kad pienukas neskanus ir ji prase diena maziau ir maziau. Bet vakare kitaip negaledavau uzmigdyti ir duodavau papuka  doh.gif , nakti taip pat keldavosi po 4-7 kartus pavalgyti. Taip pragyvenom dar beveik 2 menesius, dukryte diena jau pienuko neprase, paciupineja, bet i burnyte imti nedrista, o nakti vis valge. Ji miega su mumis, tai nors ir labai nenorejau duoti nakti pienuko, vistiek issireikalaudavo. Pries kelias dienas suzinojau, kad vel laukiuos, o dukryte kaip valge taip ir valgo naktim, jai pienukas vistiek pats skaniausias maistas  tongue.gif  Todel sugalvojom palikti ja keliom dienom pas mano mama, nors dar niekada nesam jos palike nakciai. Labai tikiuosi, kad kai jau parsivesim, nepasiduosiu  rolleyes.gif  Man patiko maitinti dukryte, tikiuosi, kad ir antra vaikiuka maitinsiu tiek pat ilgai  wub.gif

pirmiausia sveikinu su nauju stebukleliu 4u.gif wub.gif o kaip parsivesite dukryte is mamos papasakokite ar nepraso papulio, bandysiu tada ir as taip padaryti tongue.gif dar siek tiek luktelsiu ir pavasari isvesiu savo atzalele i kaima pas diedukus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goduke: 15 vasario 2008 - 21:19
QUOTE(Irongė @ 2008 02 15, 09:46)
super, džiaugiuosi, kad savijauta pagerėjo, ir kryptį atradot... man pačiai depresuota nuotaika nuo gimdymo užeina vis dar, nors atrodo jau daugiau nei metai praėjo. na, o jei antas leliukas jau beldžiasi pas jus - tai sveikinu, bus geras draugas jūsų pirmagimiui (nors man irgi buvo nėštumo požymių kažkuriuo metu, kai nesisaugojom, gal sakau iš pasąmonės čia labiau... smile.gif )

Antro lėliuko dar nebus 4u.gif man irgi vis pasąmonė prabyla ir taip keistai. Iš kart po gimdymo labai bijojau vėl nestuke.gif , po to su vyru galvojom va, kaip faina būtų, kartu žaistų, dviese augti daug smagiau, bet dabar planuot dar tikrai negalim, nes kaip mano vyras juokauja mūsų šeimą ištiktų demografinė krizė. O dabar jau rami esu. Gerai taip, kaip yra 4u.gif
Atsakyti
Ar nutraukus maitinima normalu kad kad atsiranda guziukai krutineje? Ar jie praeis? Siaip pacios krutys minkstos ir neskausmingos. Tik tuos guziukus kai paspaudi tai jie biski skausmingi.
Atsakyti