Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

wikonda, uzjauciu, laikykis, zinau kaip sunku kartais toki didcki ismaitint pieneliu.
gal "neuzsicinklink" labai, kai labai kazhko lauki ir tikiesi, laikas leciau slenka ir pati problema sudetingesne atrodo... g.gif
nors ka cia, situacija tikrai ne kokia, man ir panasiai buvo, gulejom su Norvako virusu (panasus i ROTO) infekcineje, 5 apskritas paras sunus buvo gyvas tik MP ir lasalinemis ir viduriavo, viduriavo, viduriavo ir veme, per tas dienas taip atprato nuo maisto, kad ilgai valge daug daugiau pienelio nei iprasta, aishku, dar prisidejo noras jaust mamos siluma bei artuma, gi ligonine su lasalinemis - baugi vieta...
o susinormalizavo viskas per laika savaime, nei bandem atimti, nei atpratinti... budavo tokiu "padidinto MP poreikio" dienu ir naktu, kartais tekdavo po 12 kartu nakti maitinti, uzmiginedavo irgi tik su papu, kartais man kantrybe trugdavo - mol pavargau, nebemaitinsiu, o galop teko nutraukt MP ir nieko, aishku MB labai padejo, naktim guldavosi salia vaiko, migdydavo, ramindavo.

o tavishkui jau amziaus nemazai, gali baigti maitinti, ramia dusia.
Tavo vietoj, as nedaryciau sito staiga ir drastishkai, kuo drastishkiau atiminesi, tuo vaikas gali daryt didesne "problema", bandyk pagirdyt megstamu gerimu, MP maziau tilps, ruosk skanius maistus, gal kazhkaip rodyk pavyzdi, bandyk sudominti valgymo procesu, manishkis dabar panasaus amziaus, jei pietukai nelabai skanus, ar apetito ner, vaizduoju su sakute lektuvelius, malunsparnius, uzsiziopso ir dar ziu 4-5 kasniukus suvalgo, gal koki meski pasisodinkit ir valgykit paeiliui, zodziu padaryk valgyma idomesni uz MP ir bandyk mazint po viena MP valgyma, po laiko dar viena ir t.t.
lai vakarais migdo tetis, kad sunus pieniuko neuzuostu
labai veiksmingas dalykas mano sunui - pasakaites, vat sekam pasakaite apie pvz drambliuku seimyna ir porinam, kaip drambliukai sysiu ir kaka daro tik i puoduka, o i kelnytes ni ni, pabandyk su savishkiu, tik pasakok apie maista, kad dideli pvz "drambiukai" pienelio nebegeria ir pan.
nzn, gal nieko protingo nepatariau, ale toks vaikas jau dickis, su juo galima susitart, jei zaismingai "tariesi"
dar, jei jau ivedei taisykle - jos atkakliai laikykis, gi tavo vaikas dar nesupras, kodel viena kart gauna pieniuko, o kita kart nea, t.y. bandyk nusistyt, kokias atvejais arba kada tu pieno jam duosi, o kada ne. IR ATKAKLIAI LAIKYKIS, neduokdie tavo sunaitelis supras, kad verkimu ar ilgu zyzimu taisykles galima sulauzyti, ui ui tada doh.gif
sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 13 vasario 2008 - 02:14
QUOTE(Puccha @ 2008 02 12, 23:33)
svetelis, mano mažius jau valgo papildomą maistą. Bet manau, kad mišinuko jam irgi dar reikėtų 4u.gif


Taip taip, jei nusprendei nebemaitinti krutimi, tai butinai misinuko reikia. Pamatysi, pradesi duoti ir pati nusiraminsi ir vaikis sotesnis bus, ir nuotaikos geresnes. Tik pradzioj galima po nedaug duoti, po to kai krutim pamaitini, pasiulyti dar misinuko, kad skrandukas po truputi pratintusi.
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 02 13, 02:20)


Wikonda,

mums padejo ledus pralauzdi tevelis - jis sedejo, valge pomidorus (juos mazius mego), viena kasni sau i burna, kita parodo maziui - ar nori? tas purto galva. kita vel kanda karta, vel parodo - nea... is kokio penkto karto eme ir atsikando, ir taip patiko, kad tada suvalge ir pomidoro skiltele, ir surio, ir dar kazko. taip pralauzeme ledus po 3 dienu jokio maisto nevalgymo.

dar padeda trumpas mano dingimas is namu - atsikeliam, privalgom papuko iki soties ir dar daugiau. tada imu ir isvaziuoju i parduotuve, ar pan., kokiai pora valandu. per ta laika praalksta, ka nors uzkremta su anyta ar teveliu. stengiuos grizt, kai uzmiega, tada kai atsibunda, vel gauna doze pienelio, kazka uzkremta, ir einam i lauka pasivaikscioti. vel neturi galimybes siurbt manes, is lauko atiduodu vel namo su teveliu, tai jis pamaitina misineliu, dar ka nors vaikas uzkremta. ir vel pratempem daugiau be papuko... po vienos tokios dieneles, kita jau lengviau net bunant namie. aisku, tubut priklauso nuo vaiko, kiekvienas kitoks, bet kuo daugiau uzimtumo ir maziau mato mano krutis, tuo daugiau pamirsta apie jas.

Atsakyti
Mano vaikutis vis tiek dar porą kartų per dieną gauna MP, tai negeria mišinuko iš buteliuko. Užvakar jau gėrė, o dabar vėl schmoll.gif Tačiau naktį, kai pabunda alkanas - geria ir dar kaip...
Gal galit ką patart? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 02 13, 20:55)
Mano vaikutis vis tiek dar porą kartų per dieną gauna MP, tai negeria mišinuko iš buteliuko. Užvakar jau gėrė, o dabar vėl  schmoll.gif Tačiau naktį, kai pabunda alkanas - geria ir dar kaip...
Gal galit ką patart? 4u.gif

neskubek, leisk jam (ir sau) priprast prie pasikeitimu. 4u.gif viskas pamazu susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 13, 22:35)
neskubek, leisk jam (ir sau) priprast prie pasikeitimu.  4u.gif viskas pamazu susitvarkys  4u.gif

Kaip manot ar man duot krūtį jei jis neiima buteliuko, ar truputį palaukt kol praalks ir tada bandyt vėl pasiūlyt? unsure.gif
Vis galvoju apie mišraus maitinimo variantą. T.y. mišinukas - pagrindinis maistas, o MP - kartą ar du per dieną. Mūsų atveju tai būtų optimalus variantas ax.gif Bet niekaip nesugalvoju kaip tai padaryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 13 vasario 2008 - 23:05
Ačiu merginos už palaikymą, daug ką taip ir darau, labai reikia nuomonės ir patarimo iš šalies ir būtent tų žmonių, kurie praėjo šį nelengvą kelią wub.gif g00teIR ATKAKLIAI LAIKYKIS, neduokdie tavo sunaitelis supras, kad verkimu ar ilgu zyzimu taisykles galima sulauzyti, ui ui tada[/COLOR]
Tai va, kad padariau tą ui ui doh.gif Taip supykau, kad nori valgyti, alkanas, o apsoliučiai atsisako valgyti ir kaulina isteriškai papulio doh.gif Galvojau klyk, neduosiu papo, o klykė gerą pusvalandį jau ir pamėlynavęs. Apie maistą, tai jau pamiršt unsure.gif , tai tada sugalvojo, kad miego nori lotuliukas.gif žinoma man tada buvo nejuokai blush2.gif dabar tik juokas ima pagalvojus kokį gudročių auginu tongue.gif Jis žino, kad mamytė visada duoda papulį prieš miegelį ir kad jis saldžiai jį apsikabinęs užmiega. Tad vedėsi mane į lova ir sako gu bigsmile.gif nu ir aš neiškentus nusileidau ir daviau, atsijungė momentaliai.
Tad dabar jis žino, kad mamytė silpna ir gali manim manipuliuoti, o taip ir yra verysad.gif Dėl to sakau, kad nesu pasiruošusi, bet tiesiog žinau, kad reikia. Nes jau pastebiu, kad su manim kažkas ne taip darosi. Tikrai jaučiuosi išsekusi, ir išsungta, kaip slyva sad.gif
Ironge bet, kad nėra galimybės palikti nuolat sūnaus su vyru, jis daug dirba. O ar užtektų savaitgalių tokiam palikinėjimui g.gif Ta prasme juk manau reikia nuolatos taip daryti, nuosekliai ir kiekvieną kartą mažinti doh.gif Jis su manim būna 24h per parą unsure.gif Niekam jis nesiduoda maitinamas blush2.gif tik man, tiesiog tetukas ilgą laiką dirbo tokį darbą, kur sunyčio nematydavo parom verysad.gif Dėl to begalo be krašto yra prie manęs prisirišęs mano mažiulis. Man kur nors išeiti yra didžiulė kančia, nes jis tik suuodžia, kad manęs nėra ir būna ilgos dūdos, kai močiutė daboja sako net prie durų stovi ir laukia blush2.gif Kol nenukreipia jo dėmesio.
Tai va vis mąstau, kokia pasirinkti man čia taktika to nutraukimo, tikrai žinok vaikiukai be galo skirtingi, nes jei mano nori papulio doh.gif Aš jį buvau pripratinus čia ir dabar nu žinoma dar buvo mažulytis wub.gif O dabar reikalauja jau, kaip koks garbėtroška, dėl to ir yra sakoma, kad iki metukų geriausias variantas, nors maniškis ir metukų buvo uch,,,,,, lotuliukas.gif Kad ir šiandien buvo be galė reikaliukų, dėl mažojo sveikatytės ir užtrukom ilgiau nei planavau, atėjo pietų metas. Tai troleibuse tokį cirką skėlė man, kad nori PAPUKO,,,,,,,,,, Visi žmonės šypsojosi, o aš blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 14 vasario 2008 - 01:28
QUOTE(wikonda @ 2008 02 14, 02:25)
Ironge bet, kad nėra galimybės palikti nuolat sūnaus su vyru, jis daug dirba. O ar užtektų savaitgalių tokiam palikinėjimui g.gif Ta prasme juk manau reikia nuolatos taip daryti, nuosekliai ir kiekvieną kartą mažinti doh.gif


mūsų tėvelis irgi dirba, o po darbo eina namo statyt...
bet savaitgaliais, dar padedama anytos ir močiutės tokias mano 'išeigines' padarydavom, ypač po visų sirgimų, kai užkibęs ant papo vėl būdavo, tai ir vienos dienos užtekdavo suprast, kad gali ir be papulio gyvent.
Tiesa, mano mažojo manipuliatoriaus menas tik dabar prabunda...
O šiandien vėl kabinosi ant papo be saiko, galvoju - kas atsitiko ir vėl... nemiega, zirzia, o patepėm dantenytes kamistad-vaikas stovėdamas lūžo miegot... atrodo vėl reikės dantukų dygimą ištverti, o kartu ir papulių terorą...

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 02 14, 01:35)
mūsų tėvelis irgi dirba, o po darbo eina namo statyt...
bet savaitgaliais, dar padedama anytos ir močiutės tokias mano 'išeigines' padarydavom, ypač po visų sirgimų, kai užkibęs ant papo vėl būdavo, tai ir vienos dienos užtekdavo suprast, kad gali ir be papulio gyvent.
Tiesa, mano mažojo manipuliatoriaus menas tik dabar prabunda...
O šiandien vėl kabinosi ant papo be saiko, galvoju - kas atsitiko ir vėl... nemiega, zirzia, o patepėm dantenytes kamistad-vaikas stovėdamas lūžo miegot... atrodo vėl reikės dantukų dygimą ištverti, o kartu ir papulių terorą...

Jau užkibęs ne tas žodis doh.gif lotuliukas.gif Bet apetitas gerėja bigsmile.gif žinok manau visdėlto to nevalgymo priežastis yra mūsų krūminiai dantys dygsta net keturi vienu metu blink.gif Man stebūklas, kad pradėjo valgyti košę ploja.gif Svarbiausią pavyko vakarieniai pamaitinti, bet įsivaizduok koks besotėlis doh.gif Dar užmigo prisisiurbęs papulio ir va nesenai tiką lėkiau mamuką papuką blush2.gif lotuliukas.gif Taip dantys tikrai turi įtakos tam, tai dar taviškis toks,,,, mažulytis wub.gif wub.gif tongue.gif

O dėl tų pomidorų, tai maniškis bent jau vasara kirto net ausys linkdavo, dabar tas nevalgymas dingsta ir vėl pradeda ragauti, bet kalbu tokiais žodžiais pradeda, ragauja, nes tikrai, kitaip jo valgymo nepavadinsi doh.gif Jau buvau apsidžiaugusi, nes praaitą mėnesiuką buvom kilą priaugę, o po ligoninės jis vos ne visas nukrito jau persigandau, kai šian ant svarstyklių pasvėriau cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikonda: 14 vasario 2008 - 01:51
QUOTE(wikonda @ 2008 02 14, 02:47)
Jau užkibęs ne tas žodis  doh.gif  lotuliukas.gif Bet apetitas gerėja bigsmile.gif žinok manau visdėlto to nevalgymo priežastis yra mūsų krūminiai dantys dygsta net keturi vienu metu blink.gif Man stebūklas, kad pradėjo valgyti košę ploja.gif Svarbiausią pavyko vakarieniai pamaitinti, bet įsivaizduok koks besotėlis doh.gif Dar užmigo prisisiurbęs papulio ir va nesenai tiką lėkiau mamuką papuką blush2.gif  lotuliukas.gif Taip dantys tikrai turi įtakos tam, tai dar taviškis toks,,,, mažulytis wub.gif  wub.gif  tongue.gif

O dėl tų pomidorų, tai maniškis bent jau vasara kirto net ausys linkdavo, dabar tas nevalgymas dingsta ir vėl pradeda ragauti, bet kalbu tokiais žodžiais pradeda, ragauja, nes tikrai, kitaip jo valgymo nepavadinsi doh.gif Jau buvau apsidžiaugusi, nes praaitą mėnesiuką buvom kilą priaugę, o po ligoninės jis vos ne visas nukrito jau persigandau, kai šian ant svarstyklių pasvėriau cray.gif


aha, tikslus žodis - ragauja... mūsų irgi taip pamažu įsibėgėja po nevalgymų.
beje, po ligų tai nieko stebėtino, kad nukrenta svoris, po noro viruso Kostas irgi kilą numetė, bet paskui kai tik valgyt pradėjo, greit priaugo ir dar papildomai.
o dabar, kai turi problemų su virškinimu, tai jau blogiau, nes tik pradeda valgyt, ir vėl nustoja... geriausiu atveju atgauna prieš tris mėn buvusį svorį ir toliau nė iš vietos.

o dabar tikrai dantukai, šią naktį tirs kartus tepiau tepaliuku, nes klykė visa gerkle. mums ilgai dygo pirmąjį etapą, tikiuosi, šį kartą bus trumpiau. doh.gif
Atsakyti
Mums virs 1metu 8 men. Vakar vakare juokais vyras pasake Leonukui, kad mama nebeturi pienelio doh.gif . Na ir ka, teko neduoti, negi vaikui meluosi? Tai visokiom kalbom uzmigdziau. Nakti dar daviau, bet gi miegodamas nesusigaude, kad cia vel tas pienelis atsirado.
Siandien pietu miegui vel praso niamnia, sakau, kad nebeturiu. Tai, daugiau neprase, bet ir miegot nenori lotuliukas.gif . Sakau, gal tau dainele padainuoti? Sutiko, bet, kokia bepradedavau, sakydavo neee blink.gif . Tada pradejau is galvos pasakoti apie berniuka, kuris turejo ta ir ta ir t. t. Po kokiu 20 min. uzmigo. Senai tokios patirties neturejau rolleyes.gif .
Pirmasis metu pats atsisake, kai jau antrojo laukiausi. Antrajam teko krutis tepti krienais ir po to buteliuka siulyti. Kita diena isvaziavau, tai vyra mazius visa nakti graibe, papo ieskodamas lotuliukas.gif . Jam tada 1,7 metu buvo.
O su mazuliu atrodo bus neskausmingai ir laipsniskai sio malonumo atsisakyta smile.gif
Tik gal paskutini karta gyvenime tas malonumas buvo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3 sunu mama: 14 vasario 2008 - 15:16
Pasiskaiciau apie priezastis maitinimo nutraukimui, daugelis mamu, ypac pasisakanciu uz ilga maitinima, raso "nemokejimas, nezinojimas, per daug saves mylejimas" ir pan. Yra dar viena priezastis, kodel galima noreti nutraukti maitinima tarkim pusmecio vaikeliui - tai antro vaikelio planavimas smile.gif Zinau, kad yra mamu, kurios isnesioja maitindamos, ar netgi duoda veliau abiems, saunu, jei ju toks organizmas ir sveikata, taciau, jei mes su vyru sumastytume toki "plana", manau, kad ryzciausi nutraukti.
Kiekvienam savo 4u.gif Kadangi puikiai pazistu savo organizma, man butu per sunku ir maitinti jau paaugusia dukryte, ir auginti nauja gyvybe.
Atsakyti