Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

tai kad visa beda kad mazute nenori net ir MP nori tik ryte ir vakare g.gif
Atsakyti
O MANASIS, TIK NAKTI IR KARTAIS VAKARE ARBA DIENA PAPRASO...
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 08, 14:20)
tai kad visa beda kad mazute nenori net ir MP nori tik ryte ir vakare  g.gif

O svoris gerai auga? Ar judri, guvi?
Atsakyti
o mano mazylei jau 14 mėn, ir manau, kad jau laikas nutraukti maitinimą krūtimi, bet niekaip nepasiryžtu. Prašo daug kartų ir dieną, ir naktį, man atrodo, ji ir užmigti nemoka be krūties. Ir pati labai pavargstu, naktį kelis kartus keliasi, verkia, ir nurimsta tik su MP. Mišinuko neima nei į burną, o karvės pieno dar nebandėm, sunku man persilaužti, kažkaip iki vasaros norėtųsi pabaigti tą maitinimą. Tikiuosi, man pavyks po truputį atpratinti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sare @ 2008 02 08, 14:52)
o mano mazylei jau 14 mėn, ir manau, kad jau laikas nutraukti maitinimą krūtimi, bet niekaip nepasiryžtu. Prašo daug kartų ir dieną, ir naktį, man atrodo, ji ir užmigti nemoka be krūties. Ir pati labai pavargstu, naktį kelis kartus keliasi, verkia, ir nurimsta tik su MP. Mišinuko neima nei į burną, o karvės pieno dar nebandėm, sunku man persilaužti, kažkaip iki vasaros norėtųsi pabaigti tą maitinimą. Tikiuosi, man pavyks po truputį atpratinti.. g.gif

Sveikutė matai čia tik nuo tavęs pačios priklauso wub.gif Tokiu laiku, tai net negalvojau, kad nutraukčiau maitinimą, pas mane pilnu tempu valgė mano pienelį ir kažkaip nesukau sau galvos blush2.gif nes valgydavo normalų maistą rolleyes.gif
Bet ėmė viskas ir pasisuko ne taip kaip tikėjausi, kaip tu ir sakei jis nemoka užmigti be krūties pas mane tas pats. Ir oi kaip be galo sunku doh.gif verysad.gif Jis tik papulį apsikabinęs užmiega ir taip nuo kūdikėlio, kokią didelę klaidą padariau, kad taip pripratinau unsure.gif Tai dar gerai, kad tik kelis kartus tavo kelias o maniškis 5 blink.gif mažiausiai, ir tik mamuka papuką doh.gif bandau apgauti soskyte kur tau serenados, o pajutęs papulį akimirksniu nulūžta unsure.gif Ir kariaunu su maistu siaubingai. Rytais jam tik papukas, o jo prisisiurbęs po to nieko nenori ir taip užburtas ratas doh.gif unsure.gif Maniškiui jau 1.9 mėn., visas vyras wub.gif Tad žinok jei jau pasiruošiai psichologiškai tam, patarčiau kažkaip palengva atjunkyt, nes kuo tuoliau tuo sunkiau doh.gif wub.gif Patikėk, o kaip tie žirniukai moka manipuoliuoti, aš dar dabar praskystu, kai jis ištaria tuos žodelius mamuka papuka blush2.gif wub.gif Bet yra pradžia turi būti ir pabaiga tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Tai vat, o siandien vistik pasiuliau karves pieno, tai irgi, paragavo, ir stumia, sakau, cia pieniukas, o ji man plesia maike ir rodo, kur tikrasis pieniukas doh.gif nu juokas pro asaras.
Bet tikrai jau prisirpau sitam reikalui, tai ryt bandysiu duot tik pries miegeli, diena gal issiversim su arbatyte, gal dar pienelio pasiulysiu.. drinks_cheers.gif
Reikia o truputi mazinti, nes itkiu, kad paskui bus tik sunkiau blink.gif

Atsakyti
na o mūsų mažasis pilietis 10 mėnesių jau buvo beveik pats atsisakęs mamos pienuko, bet kaip pradėjom sirgt... tai va dabar 14 mėnesių jau tuoj, daugiau nei kūdikis plešia.

bet pamažu taisosi sveikatytė, vaikas linksmėja, pradeda geriau kietą kaistą valgyti, tai ir krūties ne taip ir bereikia... kol manęs nėra jis iš anytos mišinėlį jau gerdavo, bet va šiandien pabandžiau duoti, kai prie mano krūtų pradėdavo lįst - ir pavyko! per dieną triskart po daugiau nei 100 ml mišinėlio išvalgė. mums tai nerealus pasiekimas, o svarbiausia, kad privalgo mišinėlio ir mamytės ienelį pamiršta. tftu tfu tfu, kad tik vėl neatkristume...

Atsakyti
Sveikos, gal pades mano istorija kai kurioms mamytems 4u.gif
Taigi maitinau dukrele iki 15 men ir jau buvau be proto pavargusi, nes ji visa laika prasydavo pienuko kas 1,5 -2,5 val tiek diena tiek nakti. Kartais net nesuprasdavau nakti miegojau ar ne smile.gif . Man vis atrodydavo, kad jei jos nepamaitinsiu krutimi ji ims labai verkti , bet... verke tik pirmas kelias dienas. Teko tik apsisarvuoti kantrybe biggrin.gif .
Visas procesas truko apie 1 men. Pradzioje maitindavau tik pries miegeli ir nakti. Taip maitinomes apie 1 sav. Kai su tokiu rezimu apsipratome, tada maitindavau tik vakare pries miegeli ir nakti. Taip maitinomes apie 2 sav. Kai jau pajutau, kad krutis istustejo visiskai nutariau nebemaitinti. MP pakeiciau misinuku per pietus ir vakare pries miegeli. Mamytes vis dar negaliu atsidziaugti mano mazoji pupa jau ismiega visa nakti neatsikeldama thumbup.gif . Aisku pirma vakara buvo daug asaru, bet svarbiausia nenusileisti ir antra vakara asaru bus daug maziau, o trecia isvis nebebus smile.gif
Sekmes visoms pasiryzusioms ir kantrybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RUPUTUPU @ 2008 02 09, 23:15)
Sveikos, gal pades mano istorija kai kurioms mamytems  4u.gif
Taigi maitinau dukrele iki 15 men ir jau buvau be proto pavargusi, nes ji visa laika prasydavo pienuko kas 1,5 -2,5 val tiek diena tiek nakti. Kartais net nesuprasdavau nakti miegojau ar ne  smile.gif . Man vis atrodydavo, kad jei jos nepamaitinsiu krutimi ji ims labai verkti , bet... verke tik pirmas kelias dienas. Teko tik apsisarvuoti kantrybe  biggrin.gif .
Visas procesas truko apie 1 men. Pradzioje maitindavau tik pries miegeli ir nakti. Taip maitinomes apie 1 sav. Kai su tokiu rezimu apsipratome, tada maitindavau tik vakare pries miegeli ir nakti. Taip maitinomes apie 2 sav. Kai jau pajutau, kad krutis istustejo visiskai nutariau nebemaitinti. MP pakeiciau misinuku per pietus ir vakare pries miegeli. Mamytes vis dar negaliu atsidziaugti mano mazoji pupa jau ismiega visa nakti neatsikeldama  thumbup.gif . Aisku pirma vakara buvo daug asaru, bet svarbiausia nenusileisti ir antra vakara asaru bus daug maziau, o trecia isvis nebebus  smile.gif
Sekmes visoms pasiryzusioms ir kantrybes  smile.gif

Niu be galo džiugu, šaunuolės abi, wub.gif o man va ir trūksta tos kantrybės greičiau sakyčiau valios unsure.gif Bet norėčiau tokio atjunkymo, kaip pas jus rolleyes.gif tačiau nežinau, kaip mum seksis, nes nepasiryžtu niekaip doh.gif Draugė tepasi pipirais ir jos mergytei, tai suveikė, ji devyniom dienelėm jaunesnė už manąjį. Vis save raminu gal pats atsisakys hihihi.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 02 08, 15:36)
O svoris gerai auga? Ar judri, guvi?

taip svoris tai gerai auga 1kg per menesi ir judri ir linksma dabar serga ir tai sypsosi
Atsakyti
QUOTE(sare @ 2008 02 08, 15:52)
o mano mazylei jau 14 mėn, ir manau, kad jau laikas nutraukti maitinimą krūtimi, bet niekaip nepasiryžtu. Prašo daug kartų ir dieną, ir naktį, man atrodo, ji ir užmigti nemoka be krūties. Ir pati labai pavargstu, naktį kelis kartus keliasi, verkia, ir nurimsta tik su MP. Mišinuko neima nei į burną, o karvės pieno dar nebandėm, sunku man persilaužti, kažkaip iki vasaros norėtųsi pabaigti tą maitinimą. Tikiuosi, man pavyks po truputį atpratinti.. g.gif


man tas pats,po men bandysiu atjunkti,bet nezinau ka duoti kitko nes mano mazius alergiskas pienui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 10, 11:35)
taip svoris tai gerai auga  1kg per menesi ir judri ir linksma  dabar serga ir tai sypsosi

tai nepergyvenk. sergant daugiau skysciu reikia, tai gali patikrinti, ar ju netruksta, taip: nyksciu ir smiliumi placiai svelniai suimk pilvuko oda po bamba ir ziurek, kiek rauksliu susidaro. Jei 1 ar 2 - netruksta skysciu, jei daugiau, truksta.
Atsakyti